Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oddał kluczyki policji
~Niebieskoszary Klon niezalogowany
4 maja 2018r. o 9:45
Super postawa :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawożółty Czarny niezalogowany
4 maja 2018r. o 10:16
~Niebieskoszary Klon napisał(a): Super postawa :)

takie zachowania powinniśmy naśladować ,szacunek dla tej osoby która odniosła kluczyki na komendę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoróżowa Niezapominajka niezalogowany
4 maja 2018r. o 11:14
Wielki szacunek dla znalazcy, bo mało jest na tym świecie ludzi tak uczciwych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szary Enkiant niezalogowany
4 maja 2018r. o 12:47
Wspaniały człowiek. Gdyby więcej takich ludzi nieobojętnych było...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowy Jabłoń niezalogowany
4 maja 2018r. o 18:34
~Szary Enkiant napisał(a): Wspaniały człowiek. Gdyby więcej takich ludzi nieobojętnych było...




Właśnie,gdyby..to i ja bym odzyskał zgubiony kluczyk od auta,a tak niestety-już pół roku temu.....i nic..Ja też niedawno oddałem klucze i ...pieniądze.nie taka wielka kwota ale to czyjś trud ich zdobycia.Znalazłem ale to nie moje więc oddałem..!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowy Jabłoń niezalogowany
4 maja 2018r. o 18:39
~~Miętowy Jabłoń napisał(a):
~Szary Enkiant napisał(a): Wspaniały człowiek. Gdyby więcej takich ludzi nieobojętnych było...




Właśnie,gdyby..to i ja bym odzyskał zgubiony kluczyk od auta,a tak niestety-już pół roku temu.....i nic..Ja też niedawno oddałem klucze i ...pieniądze.nie taka wielka kwota ale to czyjś trud ich zdobycia.Znalazłem ale to nie moje więc oddałem..!


Jeszcze dodam że był w portfelu dowód osobisty,więc było wiadomo do kogo należy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowy Jabłoń niezalogowany
4 maja 2018r. o 18:45
~~Miętowy Jabłoń napisał(a):
~Szary Enkiant napisał(a): Wspaniały człowiek. Gdyby więcej takich ludzi nieobojętnych było...




Właśnie,gdyby..to i ja bym odzyskał zgubiony kluczyk od auta,a tak niestety-już pół roku temu.....i nic..Ja też niedawno oddałem klucze i ...pieniądze.nie taka wielka kwota ale to czyjś trud ich zdobycia.Znalazłem ale to nie moje więc oddałem..!


Dodam jeszcze że był w portfelu dowód osobisty,więc było wiadomo do kogo należy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółty Rdest niezalogowany
7 maja 2018r. o 17:26
Jak dla mnie to normalne zachowanie ale ja ze wsi jestem :D
Kiedyś portfel jakieś młodej studentki znalazłem w krzakach jak na piwko się skitrałem:P już opróżniony z kasy przez kogoś, to odesłałem na adres z dowodu osobistego bo to było w Oleśnicy a dziołcha miała Wrocław w dowodzie. Bardziej mnie zastanawiało jedno, jak już jakiś ... zwinął kasę to na cholerę wywala gdzieś w wpizdziet portfel? Przecież kobitka mogła się kapnąć, że zgubiła i cofnąć się a tak baw się w wyrabianie dowodu, legitymacji itp.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.