Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Komunie w całym mieście
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 maja 2018r. o 2:55
Osobiście byłem ochszczony i bierzmowany , ale przeczytałem kiedyś , bo lubię czytać " Bogowie czterech stron świata " i tak mnie Hermandata wqurwiła , że przestałem wierzyć watykanowi. Ale czytałem też Ewangelię Judasza ... i jeszcze kilka innych ciekawych książek. A od czasu , gdy jest INTERNET , to mam raj na ziemi :D

Dobra głupki , przypomnę pytanie , po jasną cholerę z logicznego punktu widzenia na środku raju tzw. dobry bóg postawił drzewo poznania i drzewo żywota ?. I zakazał zbierać owoce ?

No INTELEKTUALIŚCI ... odpowiadać :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
23 maja 2018r. o 5:02
No chłopie! Jak Ty możesz pisać coś o chrześcijaństwie, jak tak prostej rzeczy nie rozumiesz?
Drzewo dobrego i złego oraz jego owoce mają wiele znaczeń. Żeby się nie rozpisywać to podam Ci najprostsze, które powinny do Ciebie przemówić.
Jak zapewne się ze mną zgodzisz cielesny człowiek jest istotą ułomną, skończoną i pełną wad. A często chce stawiać się w miejsce Boga - przede wszystkim decydować o tym, co jest dobre, a co złe. Mamy z tym do czynienia na co dzień. I takie właśnie decydowanie o dobru i złu, bez przestrzegania praw naturalnych (czyli tych od Boga) jest naszym codziennym zrywaniem owocu z drzewa poznania. Prawa naturalne są wbudowane w nas, na co jest sporo już dowodów. Na przykład wykazano, że 6-miesięczne dziecko potrafi rozróżnić postępowanie moralnie dobre od moralnie złego. Dzisiaj lewicowi ludzie twierdzą, że można ustanowić dowolne prawa, a człowiek jest równy Bogu. Jest to oczywisty fałsz, ale pycha ludzka jest bez granic. A dlaczego Bóg stworzył takie drzewo? To drzewo to obraz możliwości wyboru, jakie przed Tobą stoją. Możesz zawsze wybrać, jako wolny człowiek albo dobro, albo zło. To jest Twoja decyzja - ludzie mają tendencję do zbyt częstego wybierania zła, bo chcą stawiać się w miejsce Boga. To jest ten grzech pierworodny, który mamy w naszej naturze. Tyle z rana , bo trzeba do pracy jechać, ale ten wątek można jeszcze mocno i ciekawie rozbudować. Nawet bez religijnych odniesień ten tekst z Księgi Rodzaju jest ciekawy. Może ktoś jeszcze dopisze coś. Miłego dnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 maja 2018r. o 5:55
Miłego Szczypiorek :) Generalnie to lecisz z indoktrynacją KK. Mój Stwórca , Duch Wszechświata nie stawia mi przed oczyma dylematów filozoficzno- religijnych , a ja nigdy nie będę chciał postawić się na miejscu Stwórcy.

Lewacy z eurokołchozu mają się za bogów , to fakt , jak słusznie zauważasz . Nawet sobie wieżę Babel zrobili ... ale to właśnie pokora przed wiedzą świadczy o naszej inteligencji. Wiara jest dla niewolników . Wiedza jest dla pragnących.

Ten , który powie Ci , że wie już wszystko i będzie starał się robić za Twój autorytet Szczypiorek , tego spokojnie możesz głupcem nazwać . Ja tam osobiście wybrałem sobie sam Autorytety . Nikt mi ich nie narzucił . A Stwórca jest absolutnie wszędzie . Jeśli pod uwagę weźmiesz konstrukcję atomu wodoru i zobaczysz , że to w zasadzie próżnia i ... energia , to tylko pokłon Stwórcy :)

Pokłon z szacunku dla tworzenia , nie z nakazu Jahwe , pana. Niestety przyjęło się , że boga nazywa się panem. Chrystus nie jest bogiem i niczyim panem . Jahwe jest kosmitą , a Stwórca ojcem , albo matką wszystkich istnień . Mądrzy do dzisiaj sprzeczają się , jaką płeć ma Stwórca , ale są zgodni co do tego , że ma poczucie humoru :D Fraktalizm Natury to corpus delicti , tylko po co te komary i muchy :D

Miłego Szczypiorku :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Diaskia niezalogowany
23 maja 2018r. o 8:09
Pannazdzieckiem napisał(a): Wiara jest dla niewolników . Wiedza jest dla pragnących.

Rozumiem że nie jesteś niewolnikiem i masz w ... kwestię wiary. Ty masz wiedzę.
Sam sobie zaprzeczasz. Oszukuj się tak dalej. Wiedza ma bardzo ulotną istotę. Wyciągasz jedną cegiełkę u bazy i wszystko się wali. Jeśli wydaje ci się że coś wiesz na pewno lub rozumiesz dogłębnie o co w tym wszystkim chodzi to sam wiesz że błądzisz. I będziesz uparcie tkwił w błędzie bo Ty wiesz lepiej. Bo Chrystus to taki żydowski sztukmistrz z Lublina, Jego Ojciec to tylko fantazja. A Ty Wiesz że stwórca stworzył świat z nudów i ma gdzieś to co się teraz na nim dzieje. Hulaj dusza, piekła nie ma, sam sobie będę ustalał prawa, które mnie dotyczą.
TY KOMUCHU JEDEN :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 maja 2018r. o 9:00
Stwórca k...retynie pisze się przez duże es . Gotów byłbym zabić dla Stwórcy ... być może ON , albo Ona nie pochwali, ale tutaj pojawia się wiara , Ja jestem niewolnikiem i wierzę , że Stwórca we mnie wierzy

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Diaskia niezalogowany
23 maja 2018r. o 9:10
Sorry, zauważyłem małe S już po wysłaniu. Nie przyjmujesz Stwórcy takim jakim on jest, jakim się niektórym z nas objawił. Ty przyjmujesz go takim, jakim wymyślił go człowiek.Twojego Boga stworzył człowiek. Człowiek stwórcą Stwórcy :)
Ciekawe...
Błądzisz kochaneńki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobrązowa Pernecja niezalogowany
23 maja 2018r. o 16:02
co za baran z tego całego panny
kogoś upomina dureń i wymaga poprawności w pisowni czegoś co inny niekoniecznie musi brać do siebie bo stwórca nie jest mu do niczego potrzebny a jednocześnie pisze ochSZczony i pyta tam falko qWo vadis
jeszcze pisze że czyta !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 maja 2018r. o 18:07
~~Amarantowa Diaskia napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Wiara jest dla niewolników . Wiedza jest dla pragnących.

Rozumiem że nie jesteś niewolnikiem i masz w ... kwestię wiary. Ty masz wiedzę.
Sam sobie zaprzeczasz. Oszukuj się tak dalej. Wiedza ma bardzo ulotną istotę. Wyciągasz jedną cegiełkę u bazy i wszystko się wali. Jeśli wydaje ci się że coś wiesz na pewno lub rozumiesz dogłębnie o co w tym wszystkim chodzi to sam wiesz że błądzisz. I będziesz uparcie tkwił w błędzie bo Ty wiesz lepiej. Bo Chrystus to taki żydowski sztukmistrz z Lublina, Jego Ojciec to tylko fantazja. A Ty Wiesz że stwórca stworzył świat z nudów i ma gdzieś to co się teraz na nim dzieje. Hulaj dusza, piekła nie ma, sam sobie będę ustalał prawa, które mnie dotyczą.
TY KOMUCHU JEDEN :P


Nie rozumiesz Istoty zdarzeń , ale dziękuję za określenie KOMUCH :D Ja nikomu nie zabraniam wierzyć , ale namawiam do wiedzy. Stwórca pozornie ma gdzieś. Częstotliwość Schumana wzrosła do piętnastu herców w ciągu ostatnich kilku lat . Będzie się qurwa działo na tej Planecie . Zobaczycie :D

Ale wracając do wyciągania cegiełek , to myślę sobie , że trzeba w końcu tą piramidę żydowskich bzdur rozwalić , po cegiełce :D

~~Amarantowa Diaskia napisał(a): Sorry, zauważyłem małe S już po wysłaniu. Nie przyjmujesz Stwórcy takim jakim on jest, jakim się niektórym z nas objawił. Ty przyjmujesz go takim, jakim wymyślił go człowiek.Twojego Boga stworzył człowiek. Człowiek stwórcą Stwórcy :)
Ciekawe...
Błądzisz kochaneńki


Tylko Stwórca jest w stanie stwierdzić , że błądzę. Ty nie masz prawa :)

~~Ciemnobrązowa Pernecja napisał(a): co za baran z tego całego panny
kogoś upomina dureń i wymaga poprawności w pisowni czegoś co inny niekoniecznie musi brać do siebie bo stwórca nie jest mu do niczego potrzebny a jednocześnie pisze ochSZczony i pyta tam falko qWo vadis
jeszcze pisze że czyta !!!!


Posłuchaj ciołku . Wiesz czym jest prowokacja ? To taka metoda do zakotłowania przeciwnika ... stosowana przez politycznych strategów i jak widać skuteczna , Quo Vadis K...retyni :D Tak się to pisze ... nie ... "qWo vadis" :D

Miłego wieczoru ... właśnie wróciłem od betoniary , dała mi dzisiaj popalić , że joj , ale z głupkami zawsze pogadać mogę :D

No niech mi ktoś wreszcie wytłumaczy dlaczego były te dwa drzewa . Nie mówimy o metaforach , a o realiach Raju :)

Szanowni Państwo , ja biedny mały żuczek i pokorny sługa Stwórcy życzę Wam miłego wieczoru :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.