Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Agnieszka apeluje o pomoc
~~Pomarańczowa Surfinia niezalogowany
29 maja 2018r. o 13:28
~~Orzechowy Sadziec napisał(a): Ustalmy jeden dzień i godzine gdzie mozna podejsc z rzeczami , a bedzie juz czekał jakis kierowca z autem który to zawiezie. Pan wczesniej pisał ze moze zawiesc to niech sie okresli z dniem i godzina oraz miejscem dostarczenie mu tych rzeczy.


Oczywiście nadal jestem gotów .Jutro nie dam rady ,pozostaje czwartek .Przed procesją ,po procesji .Raczej same ,,ciuchy'' ,chemia ,garnki itp. To osobówka . Zbierajcie Państwo ,i info gdzie podjechać .Jutro możemy się z komunikować odnośnie godziny .
Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowy Sumak niezalogowany
29 maja 2018r. o 13:50
~~Pomarańczowa Surfinia napisał(a):
~~Orzechowy Sadziec napisał(a): Ustalmy jeden dzień i godzine gdzie mozna podejsc z rzeczami , a bedzie juz czekał jakis kierowca z autem który to zawiezie. Pan wczesniej pisał ze moze zawiesc to niech sie okresli z dniem i godzina oraz miejscem dostarczenie mu tych rzeczy.


Oczywiście nadal jestem gotów .Jutro nie dam rady ,pozostaje czwartek .Przed procesją ,po procesji .Raczej same ,,ciuchy'' ,chemia ,garnki itp. To osobówka . Zbierajcie Państwo ,i info gdzie podjechać .Jutro możemy się z komunikować odnośnie godziny .
Pozdrawiam.


No i spoko. czwartek pasuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowa Surfinia niezalogowany
29 maja 2018r. o 14:05
Super Sumaku .Odezwę się jutro wieczorem ,albo w czwartek rano gdzie podjechać .To tylko combi ale obrócimy tyle razy ile potrzeba .
Proszę zbierajcie dalej !

Aha ,musimy ustalić jakieś hasło ,bo jak znam życie to w czwartek wszyscy będą chcieli jechać z pomocą do Iwin. ! Normalnie ruszy konwój .
Jedni z pomocą drudzy z wędką .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiała Krwawnica niezalogowany
29 maja 2018r. o 14:17
Może redakcja udostępni na 2 dni jakieś pomieszczenie na Kościuszki .? Tyle tam wolnego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiała Krwawnica niezalogowany
29 maja 2018r. o 14:51
Proszę zbierać będzie info gdzie składujemy .Poszukujemy kierowców na kurs do Iwin.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowy Sumak niezalogowany
29 maja 2018r. o 15:14
~~Brudnobiała Krwawnica napisał(a): Proszę zbierać będzie info gdzie składujemy .Poszukujemy kierowców na kurs do Iwin.


jest juz Pan z kombi na czwartek. da znac gdzie podejsc i o której zawiezie rzeczy.
Jedno miejsce mogłoby byc pod piekarnia na karola miarki.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Cypryśnik niezalogowany
29 maja 2018r. o 15:32
~~Śliwkowy Sumak napisał(a):
~~Brudnobiała Krwawnica napisał(a): Proszę zbierać będzie info gdzie składujemy .Poszukujemy kierowców na kurs do Iwin.


jest juz Pan z kombi na czwartek. da znac gdzie podejsc i o której zawiezie rzeczy.
Jedno miejsce mogłoby byc pod piekarnia na karola miarki.....



Nie wszystkim pasuje czwartek . Środa to tak po 19 .ale nic na dziś . .Rozmawiałem z Redaktorem ,coś wymyślimy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatna Pietruszka niezalogowany
29 maja 2018r. o 16:14
Qrcze ale ja nie wiem jak jechać do tych Iwin.
Podobno jakieś ronda i objazdy ?
Będę jechał od Bolesławca w kierunku Wrocławia , to którędy ?
Jak zapakujemy te wory, pokieruje mnie ktoś ?
Trafimy do Iwin ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.