Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uwaga na pojazdy amerykańskie
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 maja 2018r. o 15:33
~~Niebieskawozielona Tygrysówka napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Niebieskawozielona Tygrysówka napisał(a): bredzisz
nie ma żadnego zakazu wjazdu


No to wypełnij hamerykańską wizę . :D



do rusków nie ma wizy?jest?
ruskie onuce to twoi przyjaciele?stalinek też twój priatiel?


Komu zadajesz pytanie ? Tygrysówce , czy mnie ? A wiesz coś o tym skąd się wziął Soso Dżugaszwili . To Gruzin ... finansowany , podobnie jak Hitler z tego samego kapitału Wartsburgów i Morgana . Żyjemy w XXI wieku , wypadało by w końcu zacząć myśleć i zdobywać wiedzę. Powtarzanie sloganów nie przystoi nam już. W Panu Tadeuszu Mickiewicza Klucznik mówi tak ... pro publico bono , to dlatego pociąłem gnoja . Dla dobra ogółu . Co Ty zrobiłeś dla dobra ogółu oprócz stawiania d...ebilnych pytań ... nie wiadomo do kogo skierowanych ?

Dwadzieścia lat hamerykańskiej propagandy skutkuje dzisiaj takimi właśnie imbecylami , co to wszędzie widzą złych ruskich i dobrych amerykanów , niejednokrotnie w tym samym miejscu , co samo w sobie jest paradoksem. Jak zaczynał się Majdan w Kijowie próbowałem na gościnnych łamach Bolca wytłumaczyć Alterowiczowi , dlaczego hamerykanie wyłożyli pięć miliardów dolarów , czym chwaliła się Sekretarz Stanu Nulandówna , żydówka . Myślałem , że od tamtej pory moi czytelnicy są już trochę podedukowani ,

A tu taki obciach :D

No cóż , mylić się jest Ludzką rzeczą . Jak mawiają filozofy , nowbady ist perfect :D

Ale ustawa 1066 i ustawa 447 w interesie Narodu polskiego powinny nie istnieć . Na głupków otaczających Trumpa wpływu nie mamy , ale mamy wpływ na PISlanderów i monitujmy ... won z Morawieckim , won z amerykanami , won z żydami o polskich nazwiskach.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiała Aukuba niezalogowany
27 maja 2018r. o 19:15
Aleś ty gupi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowa Irga niezalogowany
27 maja 2018r. o 19:57
panie Marczewski takim zdjęciem wzbudza pan kłótnie i agresję. Powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiała Aukuba niezalogowany
27 maja 2018r. o 21:01
Jakby mało tirów się przewracało każdego dnia.Ememek lubi robić zadyme dzięki temu kręci się licznik.Tak mierne dziennikarstwo to co im pozostaje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarawa Żurawina niezalogowany
27 maja 2018r. o 21:36
Niech Ci amerykanie spakuja swoje zabawki i niech już spadają z polski do swojej piaskownicy bawić się w wojnę! Co my poligon jesteśmy? Poszli za ocean robić sobie bałagan!! A wogole to wizy macie pseudo amerykanie ze do polski przyjechaliscie? Bo z wizami powinni wpuszczać tych za oceanu tak jak oni wpuszczają nas!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Burozielona Róża niezalogowany
27 maja 2018r. o 21:45
Jesteśmy bezpieczni dzięki USA. Haha:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
27 maja 2018r. o 22:06
Przynajmniej jakaś armia jest na tym terenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iliowobłękitna Kalmia niezalogowany
27 maja 2018r. o 22:35
Około trzy tygodnie temu byłem na SOR Bolesławiec z powodu urazu. W czasie oczekiwania tłumacz przywiozła amerykańskiego żołnierz - kobietę, która domagała się przepisania tabletek antykoncepcyjnych oraz drugiego bohatera, który żądał badania lekarskiego z powodu objawów mogących świadczyć iż ma grypę. Pani dyspozytor miała trudności aby się ich pozbyć i ostatecznie nie wiem jak się to skończyło . Po tym incydencie zastanawiam się przed kim wojska stacjonujące w Bolesławcu są w stanie nas obronić. Chyba przed San Marino.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.