Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radni nie chcieli wysłuchać mieszkańców
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 11:32
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a): Czy to prawda że architekt dewelopera jest równocześnie CZŁONKIEM miejskiej komisji urbanistyczno-architektonicznej przy prezydencie miasta? Warto sprawdzić

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoniebieska Frezja niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 11:33
Ja to wiem że będę głosował za Panem Prezydentem PIOTREM ROMANEM bo tylko jemu jest być Ojcem tego miasta i ja będę przy jego boku i jak ja będę mówił i gadał to ty bendzież słuchał i na kolanach klenczał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
29 czerwca 2018r. o 11:36
~~Jaskrawoniebieska Frezja napisał(a): Ja to wiem że będę głosował za Panem Prezydentem PIOTREM ROMANEM bo tylko jemu jest być Ojcem tego miasta i ja będę przy jego boku i jak ja będę mówił i gadał to ty bendzież słuchał i na kolanach klenczał


Ojcem i Matką!

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18895
#somsiad nieaktywny
29 czerwca 2018r. o 11:45
Może trzeba było zapoznać się z planem zagospodarowania?

<b> Dziennikarz to bardzo trudny zawód </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
29 czerwca 2018r. o 11:52
somsiad napisał(a): Może trzeba było zapoznać się z planem zagospodarowania?


Wg mieszkancow plan zostal zmieniony juz po tym, gdy wybudowai swoje domy (wczesniej byla planowana tylko niska zabudowa).

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawy Modrzew niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 11:59
Trochę niezrozumiałe jest zachowanie tych ludzi. Jeżeli mają dowody że coś jest nie tak jak w umowie to jaki problem pójść z tym do sądu?
Liczą że radni się przyznają do błędu albo oddadzą pieniądze bez wyroku sądu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fioletowa Trzmielina niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 12:00
Kiedy kupowaliśmy działki i budowaliśmy domy, plan wyglądał jak na foto w tym artykule

https://impulsmiasta.pl/gdzie-jest-architekt-boleslawca/

Zapewniano nas że tak tam będzie. Zaufaliśmy władzy i nie każdy z nas jest tak zorientowany żeby co tydzień do końca zagospodarowania tego terenu śledzić plany i w razie czego protestować. Obiecano pas zieleni i drzew które wycięto w pień. To miał być naturalny parawan i osłona. Ale drzewa zabierały "cenny" teren pod bloki więc wycięto. Gdybyśmy wiedzieli że tak się stanie to wybudowalibyśmy domy w gminie. Oszukano nas, nie ufamy tej władzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Oczar niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 12:21
Jak można się z Wami skontaktować? Też zostałem wprowadzony w błąd.:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.