Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znaleziono martwego psa
~Różowofioletowy Koleus niezalogowany
4 lipca 2018r. o 23:01
Po kanikule w miejsce kundla( rasa mieszana to nie jest rasa oszołomy to kundel!) przybędzie w jego miejsce z dziesięć obkupczyjtrawków i dziesięc razy więcej niesprzątniętych kup.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowa Lilia niezalogowany
5 lipca 2018r. o 9:37
DO Zielonkawobłękitny Kalocefalus
Typowe myślenie polaczka, chodzi mi o przestrzeganie pewnych zasad i nie tym tonem do mnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowy Grzybień niezalogowany
5 lipca 2018r. o 9:58
Do "Morelowa Lilia" zmieniłaś nazwę więc nie wiem która wypowiedź się ciebie tyczy. Ale sądząc po podejściu do Narodu Polskiego jesteś menda społeczna - lewakiem służącym na kolanach zachodnim panom . Zakamuflowana mniejszość powoli wypełza z kanałów i jątrzy bo nie podoba im się Polska i samodzielne myślenie. Wracaj tam skąd twoi przodkowie. Na koniec dodam - NIE TYM TONEM o POLAKACH.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pożółkła Pysznogłówka niezalogowany
5 lipca 2018r. o 22:54
Jezuuuu.... Jak zwykle jakaś ...na dyskusja z nie...nej sprawy się zrobiła.. Bo moje zdanie musi być górą.. Ludzie dajcie spokój! Fakt jest taki, że menda, która zgotowala bezbronnemu zwierzęciu taki los powinna wylądować w worku w szambie.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłoty Tojad niezalogowany
5 lipca 2018r. o 23:22
~~Zielonkawobłękitny Kalocefalus napisał(a): A co z miłośnikami czworonogów, którzy kastrują swoich podopiecznych ( wycinają jądra lub jajniki ) ? Czy to nie jest świadome okaleczanie? Dlaczego nikt nie karze tych zwyrodnialców ???
Nie masz pojęcia w tym temacie.Jestem właścicielką trzech podrzutków(1 kotka i dwa kocurki)Uważasz,że nie miałam prawa ich wykastrować by troskliwie się nimi zająć?Miałam pozwolić mnożyć się im bez kontroli(w ramach pojętej przez ciebie szczęśliwości)? Zważ na to do ilu miotów rocznie zdolna jest koteczka,ile potomstwa spłodzą 2 zdrowe kocurki.I co?Do wora i do i Młynówki?Głupiś i nie wypowiadaj się więcej w tym temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobrązowy Chaber niezalogowany
6 lipca 2018r. o 7:56
Jak można wykastrować?? Jak??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtozielona Porzeczka niezalogowany
6 lipca 2018r. o 12:12
Ależ ty głupi!! Kastracja i sterylizacja
- po pierwsze potrzebna jest zdrowotnie, bo zwierzęta bardzo często zapadają na choroby związane z narządami rozrodczymi, zwłaszcza na raka;
-po drugie zwierzak, który nie może się rozmnażać bardzo cierpi, bo hormony nie dają mu spokoju i ciągle jest spięty i ogłupiały, nie mówiąc o ciążach urojonych;
-po trzecie jest tak dużo bezdomnych zwierząt, że lepsza kastracja niż cierpienie kolejnych istot z powodu głodu czy porzucenia.

Zostałeś myślowo w zeszłym dziesięcioleciu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtozielona Porzeczka niezalogowany
6 lipca 2018r. o 12:16
A jak można być tak wypranym z emocji żeby na taką wiadomość pisać "no i co?" albo "pewnie mu zdechł i nie miał siły zakopać" ?!

Żal mi was neandertale, którenie mają szacunku do życia zwierząt. Niektórzy rzeczywiście nie rozwijają się myślowo i wyjęci jak z poprzednich stuleci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza