Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zamknęli upośledzonego inteletualnie
~Ciemnobłękitna Śliwa niezalogowany
9 sierpnia 2018r. o 6:06
Szkoda Marka w tych czasach nic sie nie liczy nasze prawo jest tak skonstruowane ze poprostu szkoda gadac. Sąd przed wydaniem takiego postanowienia o tymczasowe aresztowanie powinie najpierw zlecić badania dla Marka a nie odrazu pakowac do wiezienia jestem przekonana o tym ze stan psychiczny dziecka sie pogorszy to nie jest miejsce dla niego. Marek jest dobrym chlopakiem a to ze jest chory to nie jego wina kazdego z nas mogla ta choroba dorwac. Beatko trzymam za was kciuki i mam nadzieje że wszystko dobrze sie skonczy i dowiedziecie tego ze Marek jest niewinny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szafranowy Żywotnik niezalogowany
9 sierpnia 2018r. o 7:50
Zatrzymali go w piatek 27 lipcaa wyrok wydali 29 lipca niedziele kto tu cos sprawdzal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Dziurawiec niezalogowany
9 sierpnia 2018r. o 8:04
~Szafranowy Żywotnik napisał(a): Zatrzymali go w piatek 27 lipcaa wyrok wydali 29 lipca niedziele kto tu cos sprawdzal


O sprawie nie poinformowali matki. Nie przesłuchali jej w sądzie i nie mogła nic sądowi wyznaczyć, wyznaczyli adwokata z urzędu, który też nie rozmawiał z matką. Kpina ! Co to za sędzia wydał wyrok o tymczasowym aresztowaniu? Robił to w niedzielę to się bardzo spieszył. Wszyscy się spieszyli. Tak nie wolno robić. Podajcie też nazwisko prokuratora, który to zrobił, jest bez serca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowy Buk niezalogowany
9 sierpnia 2018r. o 8:05
~Rudobrunatnyrudawy Głąbigroszek napisał(a): Żal mi niektórych z Was. Jeśli uważacie ze więzienie to odpowiednie miejsce dla osoby uposledzone umysłowo to brawo Wy! Nie życzę Wam aby Was kiedys w życiu cos złego spotkało ze strony policji bo wtedy będziecie śpiewać inaczej.. A ja zrobię wszystko aby mojego brata umieścić w szpitalu! Bo o to tutaj chodzi ! O sprawiedliwy wyrok a nie dziecinade typu straszyl to i by zabił..


A dlaczego do tej pory nie był leczony w szpitalu?Teraz ''tylko'' straszył ale kolejnym razem moze posunąc się krok dalej i co wtedy? Zresztą ja bym sobie nie zyczyła by mnie lub moje dziecko ktoś tkupczyszył nożem czy czymkolwiek.Uważam,ze policja słusznie zainternowała.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
9 sierpnia 2018r. o 8:07
Moze radny Kasprzyk pomoze???

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Dziurawiec niezalogowany
9 sierpnia 2018r. o 8:10
~~Ciemnoczekoladowy Buk napisał(a):
~Rudobrunatnyrudawy Głąbigroszek napisał(a): Żal mi niektórych z Was. Jeśli uważacie ze więzienie to odpowiednie miejsce dla osoby uposledzone umysłowo to brawo Wy! Nie życzę Wam aby Was kiedys w życiu cos złego spotkało ze strony policji bo wtedy będziecie śpiewać inaczej.. A ja zrobię wszystko aby mojego brata umieścić w szpitalu! Bo o to tutaj chodzi ! O sprawiedliwy wyrok a nie dziecinade typu straszyl to i by zabił..


A dlaczego do tej pory nie był leczony w szpitalu?Teraz ''tylko'' straszył ale kolejnym razem moze posunąc się krok dalej i co wtedy? Zresztą ja bym sobie nie zyczyła by mnie lub moje dziecko ktoś tkupczyszył nożem czy czymkolwiek.Uważam,ze policja słusznie zainternowała.


Cały czas jest leczony. Przecież jest o tym napisane. Ci co poinformowali policję, donieśli na niego, tez o tym wiedzieli, że Marek się leczy od siedmiu lat. Są bez serca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieska Trytoma niezalogowany
9 sierpnia 2018r. o 8:27
Cały czas jest leczony jest na to mnostwo dokumentacji lekarskiej ktorej Pan lub Pani prokurator nie chciało się przejrzeć!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiała Lawenda niezalogowany
9 sierpnia 2018r. o 9:25
No tragedia, chciałem kupić zapałki w jednym ze osiedlowych sklepów ale nie, było musiałem iść w takii upał 20 m dalej i też nie mieli tylko zaplniczki, pytam jak żyć? Czyja to wina? Gdzie KODstytucja, dlaczego nik nie interweniuje? Trzeba zrobić protest !!! Wydrukować koszulki z napisem KODstytucja i założyć na garki ceramiczne na rondach w bolesławcu, może zapałki się pojawią. Gdzie ludzie mają serca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.