Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zamknęli upośledzonego inteletualnie
~Żółta Golteria niezalogowany
8 sierpnia 2018r. o 21:02
To naprawde przykre że takich spotykają takie przykrości nie z ich winy, ale sęk w tym że świadomi czy nie sprawiają zagrożenie. Gdyby z uwagi na żółte papiery odstąpiono od aresztowania chłopaka i dano mu chodzić po wolności do czasu rozpatrzenia sprawy, a on by jednak zrobił pożytek z tego noża, mielibyśmy tu artykuł z serii "Gdzie była policja?!".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Dziurawiec niezalogowany
8 sierpnia 2018r. o 21:02
ramaj napisał(a): Jednym groził nozyczkami,innym nożem - co mieli robic gliniaze ?Czekac az spełni grożbe,a potem wolny bo ma żółte papiery ,wtedy byłby hejt na policję,że nic nie zrobili.Zamknęli prewencyjnie bo taka ich rola ,policja raczej nie ma sanatoriów.Teraz niech decyduje sąd,ważne ze facet jest unieszkodliwiony.


"Mogli mu ręce obciąć"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnobrązowy Jesion niezalogowany
8 sierpnia 2018r. o 21:06
Jestem po stronie tego chorego chłopaka. Jeżeli już to powinien być w szpitalu a nie tam gdzie jest .Sad czy prokurator jak zwykle nie myśli. Ciekawe jak chłopcu coś się stanie czy że zdrowiem czy coś ze strony więźniów.to czy aby wtedy i sąd i prokurator weźmie winę na siebie .Radzę wziąć dobrego prawnika bo to co pseudo sądy wyprawiają to się w pale nie mieści m
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18236
#Slonce nieaktywny
8 sierpnia 2018r. o 21:07
Chory powinien być leczony w szpitalu psychiatrycznym a nie więzieniu czy tu którzy piszą dadzą gwarancję że jak z stamtąd wyjdzie będzie wyleczony będzie grzeczny czy raczej może być jeszcze gorzej on nic nikomu nie zrobił mówił tylko to policja powinna wziąć zadzwonić na pogotowie i go położyć na szpital
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrnobiała Lawenda niezalogowany
8 sierpnia 2018r. o 21:07
Tak jasne. Niewinny !!! Wypuścić niech znowu terroryzuje sąsiadów. A gdy już krzywda się stanie to obrońców szaleńca nie będzie wówczas winna tylko będzie Policja!!! Bo nie reagowała. Ludzie przebudźcie się !!!!
Dobrze ze tak się stało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18236
#Slonce nieaktywny
8 sierpnia 2018r. o 21:13
Co on rozumiał z tego jak nie umie dobrze pisać i czytać on może wszystko wtedy podpisać nawet na siebie wyrok czy ktoś to rozumie że taki chłopak musi być w szpitalu
Dopisane 08.08.2018r. o godz. 21:13:

Pani Panie ~Srebrnobiała Lawenda piszą tu że ma iść na szpital tam ma być leczony nik tu nie piszę żeby go wypuścić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrnobiała Lawenda niezalogowany
8 sierpnia 2018r. o 21:16
Teraz to straszna tragedia i ze powinien zamiast do pierdla trafić do szpitala. To ja się pytam co do kur..wa tyle czasu robiła jegonrodzina czemu go wcześniej nie umieściła w szpitalu tylko teraz to już niby nie ma problemu. Ja pier.. le zawsze polak ma pretensje ze tak się złe dzieje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudobrunatnyrudawy Głąbigroszek niezalogowany
8 sierpnia 2018r. o 21:19
Żal mi niektórych z Was. Jeśli uważacie ze więzienie to odpowiednie miejsce dla osoby uposledzone umysłowo to brawo Wy! Nie życzę Wam aby Was kiedys w życiu cos złego spotkało ze strony policji bo wtedy będziecie śpiewać inaczej.. A ja zrobię wszystko aby mojego brata umieścić w szpitalu! Bo o to tutaj chodzi ! O sprawiedliwy wyrok a nie dziecinade typu straszyl to i by zabił..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.