Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zamknęli upośledzonego inteletualnie
~~Groszkowa Aralia niezalogowany
9 sierpnia 2018r. o 10:14
to matka wcześniej nie wiedziała,że jest agresywny ? byl leczony widać bez dobrych skutków.Chlopaka nalezy zamknąć na psychiatryku i pociągnąc do odpowiedzialnosci matke za złą opieke.Nie doszlo do tragedii ,ale kto zagwarantuje,że następnym razem tak też bedzie .Matka nie ma kontroli nad dzieckiem ,a teraz łzy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Ubiorek niezalogowany
9 sierpnia 2018r. o 10:18
To lekarze nie potrafią go wyleczyć! A nie matka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18236
#Slonce nieaktywny
9 sierpnia 2018r. o 10:24
Pretesie do lekarzy nie do matki to oni mają go leczyć a nie matka z tego co piszę to jest dokumentacja że był w Miliczu w szpitalu jak tu jest napisane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Aralia niezalogowany
9 sierpnia 2018r. o 10:29
czyli chłopak wymaga odizolowania bo jest niebezpieczny,albo 24 godziny kontroli ze strony rodziny.Wspólczuje matce,też jestem matką i chcę ,żeby moje dzieci czuły się bezpiecznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieska Trytoma niezalogowany
9 sierpnia 2018r. o 10:32
Od kiedy osobę chorą ma leczyć matka ? Od tego są lekarze i oni powinni przyjąć zgłoszenie jak była ona osobiście z nim na tysiąclecia. A co zrobili olali jak to robią w naszym kraju. Zamiast zamykać bandziorów to zamykają niepełnosprawnego którego juz dawno powinni umieścić w szpitalu tylko co jak to Pani doktor powiedziała NIE MA WSKAZAN!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Aralia niezalogowany
9 sierpnia 2018r. o 10:35
Powinni współpracować,rodzice lekarze.A co by było gdyby ,ktoś przestraszyl się nożyczek i czymś cięzkim sie bronił.Dopiero by był lament niepełnosprawnego biją?Skoro chlopak popala trawke to i nie koniecznie bieze leki,bo nie jest zaopiekowany przez rodzine.Musi być kontrola jak przy małym dziecku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18236
#Slonce nieaktywny
9 sierpnia 2018r. o 10:40
Ten chłopak z tego co wiem to wymaga 24 godz żeby go pilnować kto tyle godz będzie w stanie pilnować nie spać nic nie zrobic z tego co wiem to matka była z nim żeby go położyli na szpital jak potraktowali ten chłopak potrzebuję szpitala na 24 godz gdzie będzie leczony i pilnowany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieska Imperata niezalogowany
9 sierpnia 2018r. o 11:17
Sąd Rejonowy w Bolesławcu, nie pierwszy raz wsadza do więzienia osobę upośledzoną psychicznie. Znam przypadek skazania na więzienie bez zawieszenia osoby chorej, nie zdającej sobie sprawy z popełnionego czynu za mniejsze przestępstwo. Chłopak odsiedział "swoje" i dziś jest kompletnym wykolejeńcem. "Resocjalizacja" współosadzonych przyniosła negatywny skutek. Prezes SR był o tym uprzedzany i nie zrobiło to na nim żadnego wrażenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza