Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Problematyczna Aleja 1000-lecia
~Platynowy Goździk niezalogowany
7 września 2018r. o 12:52
No to postawicie tam kilku budżetowców i zaraz szybciutko limit mandatów wyrobią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrązowy Bluszczyk niezalogowany
7 września 2018r. o 13:44
~Platynowy Goździk napisał(a): No to postawicie tam kilku budżetowców i zaraz szybciutko limit mandatów wyrobią


Nie można tak robić, bo potem głąby drogowe będą płakać, że działanie policji ma na celu nabijanie kasy do budżetu.

Tak samo płakali jak policja zaczęła egzekwować zakaz ruchu na jednym ze zjazdów z ronda pod Łaziskami ;]

Jeden w ciemnymThalismanie kombi wczoraj po 21 mi tam na czołówkę wyleciał. Nagranie zgłoszone na policję, tablica pięknie się nagrała ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowy Rozchodnik niezalogowany
7 września 2018r. o 14:36
To nie Aleja 1000-lecia jest problematyczna tylko kierowcy, którzy od zakaz jeżdżą, dając tym samym potwierdzenie swojej głupoty i braku wyobraźni. Sypać mandaty i nie patrzeć na płacz tych pseudokierowców
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Tawuła niezalogowany
7 września 2018r. o 15:02
a na zdjeciu jak zwykle VW Passat B5...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kremowa Perowskia niezalogowany
7 września 2018r. o 15:42
Od jutra robię zdjęcia i wysyłam na policję. Bezczelni są. Pchają się, że z ronda nie da rady zjechać i nawet nie zamierzają cofnąć tylko głupie uśmiechy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kremowa Perowskia niezalogowany
7 września 2018r. o 15:42
Od jutra robię zdjęcia i wysyłam na policję. Bezczelni są. Pchają się, że z ronda nie da rady zjechać i nawet nie zamierzają cofnąć tylko głupie uśmiechy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Orzechowa Szachownica niezalogowany
7 września 2018r. o 15:51
~Kremowa Perowskia napisał(a): Od jutra robię zdjęcia i wysyłam na policję. Bezczelni są. Pchają się, że z ronda nie da rady zjechać i nawet nie zamierzają cofnąć tylko głupie uśmiechy.


Ty posta nie potrafisz porządnie zamieścić więc nie pitol o wysyłaniu zdjęcia na policję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kremowa Perowskia niezalogowany
7 września 2018r. o 16:52
Może tobie też zrobię, cwaniaku XD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.