Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dlaczego w Bolesławcu nie chcą puścić filmu Kler ??

~~Szmaragdowozielony Zaślaz niezalogowany
3 października 2018r. o 22:33
Przesadą jest twierdzenie, że film przełamuje pewne Tabu. Jest to bzdura. Takich filmów obejrzałem już całą masę. Nie wiem co takiego niby w "Klerze" ma być obnażone? wykryte? wyciągnięte spod dywanu?

Dzieło byłoby na pewno ciekawsze, gdyby nie było stronnicze. Niestety jest stronnicze i nie udaje nawet obiektywnego. Film docenią tylko ci, którzy pewnie nie przekroczyli progu Kościoła od wielu lat, lub są poza organizacją. Dla tych będzie ten film "prawdą oświeconą". W końcu nakręcił to ekspert od Kościoła Katolickiego - ateista, nie chodzący do Kościoła i o poglądach lewicowych.

Pan Smarzowski nakręcił kiedyś świetny film "Wesele" i równie wspaniały "Dom Zły", "Różę". Tymi trzema filmami udowodnił, że potrafi robić mądre kino. Niestety "Kler" to niewypał. Osobiście nie mogłem się doczekać premiery, bo liczyłem na coś mądrego. Mam tylko nadzieję, że następne jego dzieło będzie chociaż trochę lepsze bo to co teraz popełnił nadaje się wyłącznie dla ludzi o umysłowości świnki skarbonki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 października 2018r. o 17:16
mirko:)
temat może zniknie ale problem nie ...
przynajmniej nie teraz ;)

pamiętaj że T.Sekielski kręci swój film a i powstaje kolejna produkcja o
''wielebnej '' Bernardecie

ale wydaje mi się że więcej na jej temat powiedzą ci forumowi ...katolicy ;)
wszak oni są bliżej ''chrześcijańskich przekazów ''a mam wrażenie że niektórzy z nich wręcz obcują -hahahaha-ze ''świętymi ''[img=1538666210_vwemcmb.jpg]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szaroczarny Modrzew niezalogowany
4 października 2018r. o 18:35
Dlaczego nie wyświetlają filmu kler? A no dlatego żeby głupi miał pytanie!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 października 2018r. o 19:37
mylisz się ...
żeby głupiec nadal tkwił w swojej głupocie :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowa Lilia niezalogowany
4 października 2018r. o 19:40
Miejscowy głupku wiemy, że masz na myśli siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
4 października 2018r. o 19:47
Problem nie zniknie tak jak nie zaczął sie od tego filmu. Głośno o tym od paru lat. Fajnie ze ludzie wybiorą sie do kina nie tylko na rodzime romanse
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 października 2018r. o 19:49
ot wierny fan ...
czekałeś na mnie ?
widzę że nic ci się nie poprawiło ale i się nie dziwię ...
choroba takie spustoszenie już w tobie poczyniła że nie jesteś już w stanie nic rozsądnego napisać ...
takiego durnia jak ty ''ze świecą szukać ''



Dopisane 04.10.2018r. o godz. 19:49:

mir.ko napisał(a): Problem nie zniknie tak jak nie zaczął sie od tego filmu. Głośno o tym od paru lat. Fajnie ze ludzie wybiorą sie do kina nie tylko na rodzime romanse


jasne ...
tyle że głośno o tym wszędzie tylko nie u nas ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowa Lilia niezalogowany
4 października 2018r. o 19:56


~~Groszkowy Plektrantus napisał(a):
~~Groszkowy Plektrantus napisał(a):
~~Koralowa Iglica napisał(a):
~~Ziemistoszary Kleome napisał(a): Biedny Judasz, sam tutaj żre się w każdym temacie. Wykłóca się ze wszystkimi tyldami o byle gówno. Lata za nimi wszędzie, gdzie o nim wspomną, jak jakiś obszczymurek, aby tylko zaznaczyć swój teren. Drą z niego ostatniego łacha hahaha. Jest tutaj największym niedouczonym cepem, trollem śmierdzącym i on kogoś prowadzi na smyczy? Biedaczek ma jakiegoś pie_rdolca? Powinien się najlepiej zbadać i leczyć, bo będzie kiedyś za późno i zejdzie od tego ujadania :D:(
...... i to spkojnie wystarczy
cała prawda o tym łachu


Nareszcie ktoś porządnie ocenił tego trolla.


:D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima