Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dlaczego w Bolesławcu nie chcą puścić filmu Kler ??

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 października 2018r. o 10:57
PIS-PO-PRL napisał(a): w 2020 albo 2021 będzie spis powszechny. Idę o zakład, że ponad 80% przepytanych zadeklaruje przynależność do KK. Publicznie sami buntownicy, w zaciszu domowym modlą się prawie wszyscy :D


Ja jestem buntownikiem , ale modlę się do Stwórcy . A Stwórca już tyle razy mi pomógł ... kiedyś , dawno temu matka mojego syna , gdy się zorientowała , że jest w ciąży postanowiła zabić Małego . Stwórca pomógł i Mały dzisiaj jest trochę wyższy ode mnie :D
Żeby jeszcze uczeń przerósł mistrza :D Ale warto się modlić PRL. Od lat powtarzam , że solidny proboszcz i wikary , oraz siostra zakonna z kręgosłupem moralnym , to też dobrzy Ludzie . Obecna nagonka na KK moim skromnym zdaniem do sygnał apokalipsy św . Janka z Padmos. Tak miało być i się sprawdza , ale pytanie brzmi do kogo się modlimy. Nawet czołowy ateista Dawkins przyznał , że istnieje Absolut , Naczelny Projektant Wszechświata ... Stwórca. Mądrzy modlą się do Stwórcy , głupi do żydowskiego Jahwe autora pisma świętego , znanego jako Elochim :) Taki Jezus do dzisiaj jest wqurwiony , że nazywają Go panem. Kto widzi w Jezusie pana , nie przyjaciela , to gówno wie i zrozumiał nawet z czterech podstawowych ewangelii , nie mówiąc o tych zakazanych przez bandytów w koloratkach i tiarach.

Nie bronię kleru , jestem pewien , że większość purpuratów i autorytetów będzie musiała powtórzyć lekcję reinkarnacji , bo jest Ewangelia Judasza , gdzie Jezus jasno i wyraźnie mówi , że nie żyjemy tylko raz i każdy musi się wyspowiadać przed Stwórcą , nie przed człowiekiem :)


Dopisane 06.10.2018r. o godz. 10:57:

Jezus w Ewangelii Judasza mówi o Stwórcy KREACJA . Ale jeśli kto wierzy w ewolucję i przypadek , to trzeba rozpatrzeć prawdopodobieństwo , że sto małp przy kompie napisze " To by , or not to by " :D Choćby jedna. Nie ma przypadku , wszystko zostało zaprojektowane i trzeba się z tym pogodzić. Problem polega na tym , że Stwórca ma swą ... zakładam , dla zabawy ... ciemną stronę . Nie potrafię tego jeszcze sprecyzować , ale czuję. Może to kwestia tego , że Stwórcy też trzeba wybaczyć grzechy , jak On i nam wybacza :) Od kogo mamy się qurde uczyć ? :D Przecież nie od głupków :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczerwony Szparag niezalogowany
6 października 2018r. o 17:49
Nie bardzo rozumiem, zakładasz, że Stwórca ma ciemną stronę, czyli w zasadzie Swiatło i Ciemność to sama moneta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
7 października 2018r. o 8:42
Kościół wygląda inaczej niż pokazuje Smarzowski. Ale takich artykułów jest mało:

https://wiadomosci.wp.pl/oto-druga-twarz-kosciola-w-polsce-czy-powstanie-kler-2-6302633809548929a

Jako katolik uważam, o czym nieraz pisałem, że księża pedofile powinni być bardzo surowo karani. Podobnie jak pedofile nauczyciele, psychologowie leczący dzieci, policjanci, itd. Wszystkie osoby, które powinny być przykładem, a sprzeniewierzą się swojemu posłaniu powinny być surowo karane. Ale w filmie Smarzowskiego chodzi tylko o sensację i o atak na Kościół Katolicki. Pannozdzieckiem - zgadzam się z tym, co napisałeś ( częściowo jak zwykle :) , ale dobrze piszesz o ataku -to nie jest przypadek z tym filmem.
Często masz celne spostrzeżenia, chociaż musiałbym Ci wyjaśnić mój punkt widzenia na wiarę i może zrozumiałbyś, dlaczego Jezus jest mówił o sobie "Jam jest drogą, prawdą i życiem" (J 14,6). I dlaczego Kościół jest nazywany Ciałem Chrystusa.
Miłej niedzieli!

P.S.
A wiesz , że stare przysłowie mówi, że "Lepiej z Pannązdzieckiem zgubić, niż z .... ...
znaleźć!". Myślę, że i Ty i ten , o którym myślę oraz większa część forumowiczów wie, kogo wpisać w miejsce kropek :)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 października 2018r. o 14:03
''...problemy pokazane w filmie nie są fikcją, a "są prawdziwe". - Cała ta oblężona twierdza Kościoła, która twierdzi, że nas tu atakują tym filmem: w ogóle przestańcie. Film nie jest antykościelny ''

można pisać prawdę ?
można jak widać :)


Dopisane 07.10.2018r. o godz. 14:03:

'' Sąd przyznał milion ofierze księdza.
Publicysta Radia Maryja: K*** tyle nie dostają''

''Dostać milion złotych za molestowanie, że tam kiedyś, ktoś tam wsadził rękę pod spódniczkę, no któż by nie chciał...''

zapytaj żonę ...może i ona zechce ''zarobić ''

'' Tu chodzi o pieniądze. Miliona złotych to taka panienka jedna z drugą przez całe życie może nie zarobić, a tutaj za jednego sztosa. No to żadne k*** nie są tak wynagradzane na całym świecie. Nie wiem, jak nasz biedny kraj to wytrzyma.''

"Nie zapraszajcie więcej tego człowieka"

na to nie ma co liczyć ...
nie tylko dla owego radia to niebywały wręcz ''autorytet''

:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowy Słonecznik niezalogowany
7 października 2018r. o 14:08
jaracz znówżarł gówna i się fajda od samego rana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 października 2018r. o 14:54
dobrze że nie widzi tego miłujący ''mowę miłości'' Kazimierz ...:]

ale stary jest to i ''niedowidzi ''hahahahaha



Dopisane 07.10.2018r. o godz. 14:54:

ów ''autorytet mówi też że ''gdyby miał na to wpływ, to zleciłby "przebadanie sędzi Anny Łosik przez jakieś konsylium weterynarzy". Opowiada też, nie kryjąc uśmiechu, że także Sąd Apelacyjny zatwierdził ten wyrok. - Widać, że epidemia rozszerza się z szybkością płomienia. Jedno konsylium weterynarzy by chyba nie wystarczyło ''

ktoś tam pieprzy o ''paniach do seksu'' i efektem jest dymisja ...
a ten tu zidio.ciały starzec pierdzieli coś takiego w katolickiej rozgłośni i jest cacy ...

dla kogo jest ''autorytetem''?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
7 października 2018r. o 14:59
https://wprawo.pl/2018/10/05/j-miedlar-oszustwo-recenzuje-kler/

Można mieć o Międlarze różne zdanie, ale nikt nie może mu zarzucić, że nie zna krk od wewnątrz. Jego recenzja może niejednego zaskoczyć.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 października 2018r. o 19:06
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek napisał(a):
P.S.
A wiesz , że stare przysłowie mówi, że "Lepiej z Pannązdzieckiem zgubić, niż z .... ...
znaleźć!". Myślę, że i Ty i ten , o którym myślę oraz większa część forumowiczów wie, kogo wpisać w miejsce kropek :)




Dziękuję za uznanie Szczypior. Wtedy gdy kłóciliśmy się o prawdę na Ukrainie od tego czasu mocno zmądrzałeś . Jestem dumny z Ciebie i z mojego skromnego udziału w Twej edukacji

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza