Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dlaczego w Bolesławcu nie chcą puścić filmu Kler ??

~~Granatowoczarna Kostrzewa niezalogowany
9 października 2018r. o 17:43
skorn napisał(a): Nikt tak nie nie napisze, bo nikt tu przestępców nie broni. Nikt oprócz ciebie.


Magister ,nikt nie broni no chyba że jest to ksiądz pedofil .
Wtedy winny jest nie zbok a Falco ,prawda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 października 2018r. o 18:08
Nie. Jeśli to pedofil nie-ksiądz, to dla falco nie ma problemu.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 października 2018r. o 18:20
Dzisiaj miałem okazję porozmawiać z dawnym znajomym ... salut Panie Leszku , pańska sugestia , że trzeba słuchać Mądrych Ludzi , nawet jeśli to ksundze przyświeca mi od lat , no to dajmy posłuchać jeszcze innym :



To tylko nagonka lewactwa na KK zgodnie z zapisem w Apokalipsie .Miłego wieczoru :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modry Wiąz niezalogowany
9 października 2018r. o 19:20
https://www.onet.pl/?utm_source=onetsg_fb_viasg&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb&srcc=ucs&pid=6ccc56d2-57f3-496b-a264-9dc22776dcac&sid=bf78661f-61f7-40de-becc-94f65255b9ae&utm_v=2
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 października 2018r. o 19:34
skorn napisał(a): Nie. Jeśli to pedofil nie-ksiądz, to dla falco nie ma problemu.


a ty nadal swoje?
więc i ja podobnie
zacytuj kmiotku JEDEN mój post gdzie bronię pedofila

od początku jasno piszę że nie powinno być dwóch list z wykazem pedofili a jedna -JAWNA

ale ty w swoim oszołomstwie zaraz napiszesz że bronię ich bo jestem przeciw podawania ich peseli
tu chcesz peseli a słowem się nie zająkniesz pieprzony hipokryto o utajnianiu nazwisk klechów -przestępów
więc nie pierdziel tu farmazonów a jeszcze raz -podaj jeden cytat mojego posta

byłem i jestem zwolennikiem jednej listy ...JAWNEJ




"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Głąbigroszek niezalogowany
9 października 2018r. o 21:00
~~Modry Wiąz napisał(a): https://www.onet.pl/?utm_source=onetsg_fb_viasg&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb&srcc=ucs&pid=6ccc56d2-57f3-496b-a264-9dc22776dcac&sid=bf78661f-61f7-40de-becc-94f65255b9ae&utm_v=2


Rzuć kamieniem jak jesteś bez winy........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 października 2018r. o 22:59
falco napisał(a):
skorn napisał(a): Nie. Jeśli to pedofil nie-ksiądz, to dla falco nie ma problemu.


a ty nadal swoje?
więc i ja podobnie
zacytuj kmiotku JEDEN mój post gdzie bronię pedofila

całkowicie pomijasz pedofilię poza krk, to wystarczy za obronę, fałszywy kmiocie

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawa Aksamitka niezalogowany
9 października 2018r. o 23:53
skorn napisał(a):
falco napisał(a):
skorn napisał(a): Nie. Jeśli to pedofil nie-ksiądz, to dla falco nie ma problemu.


a ty nadal swoje?
więc i ja podobnie
zacytuj kmiotku JEDEN mój post gdzie bronię pedofila

całkowicie pomijasz pedofilię poza krk, to wystarczy za obronę, fałszywy kmiocie


SPIERDALAY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.