Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak się wspinać na Wiadukt Plaza?
~~Srebrna Żurawina niezalogowany
6 października 2018r. o 9:32
Spotu Romana nie widziałam dopóki nie zrobiliście czarnego pijaru . Uważam że jest rewelacyjny. Może ograniczone horyzonty bolec info i nowaka nie pozwalają zauważyć, tego ,co ten krótki filmik miał pokazać. No ale cóż się dziwić - żółć zalewająca oczy może zmienić perspektywę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarna Morwa niezalogowany
6 października 2018r. o 10:15
~~Burobrązowy Szparag napisał(a): Mam uwagę do spotu wyborczego ROMANA. Z taką drużyną piłki siatkowej wyborow pan nie wygrasz.Mogliście zaprosić BTS p.ŁUCZKOWSKIEGO, sukces murowany.
Na boisku resztki Partii Prezesów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowy Złotokap niezalogowany
6 października 2018r. o 11:31
~~Ciemnoniebieski Kuklik napisał(a):
~~Barwinkowa Abelia napisał(a): Ostatnią deską ratunku dla propagandystów Romana pozostaly już tylko "NieIstotne Informacje" ale da się zauważyć,że chemii ostatnio między nimi nie ma, czy ktoś zna powód?
Uderz w stół a nożyce się odezwą!!!
Jażwiec sam wszystkiego za was nie załatwi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrna Żurawina niezalogowany
6 października 2018r. o 22:05
emem napisał(a):
~~Jasnobłękitny Kuflik napisał(a): odp.godna wiceprezydenta ;) ;) ;)


Nie jestem wiceprezydentem ani nie planuję nim być.
Choć cieszy mnie fakt, że jestem wymieniany w gronie tych, którzy mogliby objąc takie stanowisko.
Niemniej jednak mam inny pomysł jak działać na rzecz Bolesławca i realizuje go już od prawie dwóch dekad :-)

ale to stanowisko to chyba tylko za zasługi w trolowaniu romana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
6 października 2018r. o 22:10
Moze to propozycja od Piotra Romana? :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Terakotowa Frezja niezalogowany
7 października 2018r. o 13:00
Czy tylko ja mam wrażenie, że Piotr Roman jest zbyt niski do roweru ze spotu, co mogło przyczynić się do bolesnego zejścia z niego?

PS. Poczucie humoru komentujących sięgnęło dna. Osobiście już dawno się tak nie usmialam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
7 października 2018r. o 13:49
Bernard napisał(a):
~~Ceglastoróżowy Agrest napisał(a): Dotarło do impulsowych że nie mają szans więc próbują ośmieszać i pluć jadem.
Dobrze im więcej takich żenujących akcji tym mniejsze szanse macie.

W imieniu Pana Małkowskiego dziękuję za krecią robotę.


Ja nie impulsowy : )
Ja niczyj : )Dopisane 03.10.2018r. o godz. 15:06:
~Złotobrązowy Pierwiosnek napisał(a): :) to nie jest Humor. Komuś tu porostu żal dupę ściska.


z powodu?Dopisane 03.10.2018r. o godz. 15:09:
~Kirowy Hiacynt napisał(a): Filmik z panem Nowakiem chyba miał być śmieszny, ale nie wyszło...

No nie wiem czy jest się z czego cieszyć Godlewskie też mają od uja wyświetlkeń;)

Ja bym obstawiał, że do rana będzie popularniejszy w sieci niż spot kandydata : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwony Motylek niezalogowany
7 października 2018r. o 13:54
Tak patrząc z boku. Nie, nie z BOK-u. Z oddali mniej więcej 17 km.
Jeżeli wcześniej już ktoś podobnie pisał, to sorry,

Pierwsze skojarzenie, to Putin. Latał z ptakami, pływał w M. Czarnym /nawet odnalazł starożytne amfory, czy coś.../, jeździł konno, uprawiał judo czy inne karate. No po prostu człowiek orkiestra ten wasz prezydent w tym mieście powiatowym.

A parodia w wykonaniu Nowaka moim zdaniem bardzo dobra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.