Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kłótnia na zebraniu w Zebrzydowej
~~Jasnolawendowy Kalocefalus niezalogowany
6 października 2018r. o 21:42
~Malinowa Czeremcha napisał(a): Jak ktoś skończy studia budowlane. To będzie miał kwalifikacje aby po studiach od razu być szefem przedsiębiorstwa budowlanego z wielomilionowym budżetem albo projektantem. Może chcecie być operowani przez absolwenta medycyny bez doświadczenia.

Pani się nie nadaje aby na teraz być burmistrzem.

Ps Pan Relich miał doświadczenie w radzie... Pani nawet tego nie ma


gruby , byleś radnym, z nawet więcej i co?
Czas na zmiany. Po starym nie spodziewajcie sie niczego nowego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnożółta Dalia niezalogowany
7 października 2018r. o 0:09
~Złocistożółta Cebula napisał(a): Ja bym chciała żeby ktoś mi w końcu wytłumaczył jaki związek ma KGW z burmistrzem?! Ludzie opamiętajcie się. Łączycie sobie w głowie jakieś dziwne misje i stwarzacie problem.


Może po prostu lubią lub zawdzięczają ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Dziurawiec niezalogowany
7 października 2018r. o 0:20
Mąż tej pani co tak krzyczy był prawdopodobnie radnym z komitetu Relicha a potem został komendantem policji w Nowogrodźcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudobrązowa Calibrachoa niezalogowany
7 października 2018r. o 7:49
Relich niby taki zły burmistrz to dzięki komu gmina Nowogrodziec zajęła 8 miejsce w rankingu najlepiej inwestujących gmin w okręgu Jeleniogórskim . Czy może powiecie że ten ranking to też jacyś kolesie utworzyli .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarniawa Sosna niezalogowany
7 października 2018r. o 11:47
~Rudobrązowa Calibrachoa napisał(a): Relich niby taki zły burmistrz to dzięki komu gmina Nowogrodziec zajęła 8 miejsce w rankingu najlepiej inwestujących gmin w okręgu Jeleniogórskim . Czy może powiecie że ten ranking to też jacyś kolesie utworzyli .


Najpierw sprawdź kto te miejsca przydziela a potem doznawaj orgazmów.

Kiedyś słyszałem w BOK na spędzie z jakiejś okazji jak sobie przyznawano medale i wyróżnienia (nazwisk nie podam) . "pokaż jaki dostałeś ? aa... taki mam , ale ja nie mam, to przypomnij damy ci na drugi rok" . Tak to mniej więcej wygląda. Oni od lat sprawują władze i tak sobie budują prestiż . To jest złe i psuje społeczeństwo.

Zapytajcie może burmistrza ile na prawde mamy długu wraz z Hydrotechem to się wówczas zachwycisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowy Kalocefalus niezalogowany
7 października 2018r. o 12:31
Ranking robiony w roku wyborczym nic nie znaczy. Wiadomo, że jak się przez 3 lata nic nie robi i w roku wyborów wali po oczach inwestycjami, to w przeliczeniu na jednego mieszkańca da to ładny wynik.

Ja to bym chciał wiedzieć jaki mamy dług gminy i Hydrotechu w przeliczeniu na jednego mieszkańca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Jeżówka niezalogowany
7 października 2018r. o 14:46
~~Cyklamenowy Dziurawiec napisał(a): Mąż tej pani co tak krzyczy był prawdopodobnie radnym z komitetu Relicha a potem został komendantem policji w Nowogrodźcu.


Mąż tej Pani co została wyzwana nie był radnym z komitetu Relicha. Wystarczy sprawdzić w internecie. Kolejne kłamstwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Hiacynt niezalogowany
7 października 2018r. o 16:23
~~Sinoniebieska Jeżówka napisał(a):
~~Cyklamenowy Dziurawiec napisał(a): Mąż tej pani co tak krzyczy był prawdopodobnie radnym z komitetu Relicha a potem został komendantem policji w Nowogrodźcu.


Mąż tej Pani co została wyzwana nie był radnym z komitetu Relicha. Wystarczy sprawdzić w internecie. Kolejne kłamstwo.

Startował z komitetu Pana Kruszelnickiego byłego komendanta policji ale szybko się podporządkował Relichowi za funkcję przewodniczącego komisji .Pierwszy wniosek jaki złożył to podwyżka diet dla radnych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.