Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Roman i Rudyk nie dla bolesławian
~~Bladoniebieski Żylistek niezalogowany
17 października 2018r. o 10:10
somsiad napisał(a): Po prostu ignorują układ Bolec - Impuls - Pis a nie bolecnautów.

Hej! To co w takim razie robi tutaj na Bolcu ten ogromy baner jeszcze prezydenta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowy Sumak niezalogowany
17 października 2018r. o 10:13
Bernard napisał(a):
~Ciemnożółty Przebiśnieg napisał(a): Po prostu jesteście mało poważni i nie dziwię się że tak zrobili. Macie jakąś pseudo sondę w której można wielokrotnie głosować, zaangażowanie polityczne widać i was jak na dłoni.


Ciekawe... czyli kiedy umawiali się na wywiady, to byliśmy poważni i nagle godzinę przed nagraniami staliśmy się niepoważni. Dobre : )


Pana jawne popieranie kandydatów IMPULSU na fejsie jest wystarczającym dowodem na to, że trudno się dziwić kandydatom na nie chcą brać w tej szopce udziału. Sam jest Pan sobie winien a teraz wylewa Pan krokodyle łzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowy Ligustr niezalogowany
17 października 2018r. o 10:14
Bernard napisał(a):
~Ciemnożółty Przebiśnieg napisał(a): Po prostu jesteście mało poważni i nie dziwię się że tak zrobili. Macie jakąś pseudo sondę w której można wielokrotnie głosować, zaangażowanie polityczne widać i was jak na dłoni.


Ciekawe... czyli kiedy umawiali się na wywiady, to byliśmy poważni i nagle godzinę przed nagraniami staliśmy się niepoważni. Dobre : )


Bernard jeszcze raz przeczytaj "Kandydat na prezydenta napisał, że po przeanalizowaniu materiałów Bolec.Info zaobserwował naszą przychylność dla swoich przeciwników i odmawia udziału w programie."

..klar...przecież nie musi być waszym zwolennikiem! powiedział co o was myśli .a wy co o nim wiele wczesniej....ja bym się na Twoim miejscu nie dziwił.. czy dalej ciagniesz naiwność ..by temat był wałkowany..bo takie jest zapotrzebowanie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Ubiorek niezalogowany
17 października 2018r. o 10:15
Tchórze, po porostu tchórze, boją się trudnych i nieustawionych pytań. Nic więcej nie można o nich powiedzieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowy Ligustr niezalogowany
17 października 2018r. o 10:17
~~Bladoniebieski Żylistek napisał(a):
somsiad napisał(a): Po prostu ignorują układ Bolec - Impuls - Pis a nie bolecnautów.

Hej! To co w takim razie robi tutaj na Bolcu ten ogromy baner jeszcze prezydenta?


Pecunia non olet ..PIeNIADZ nie śmierdzi" -) tu masz odpowiedz..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowy Sumak niezalogowany
17 października 2018r. o 10:17
Wcale się nie dziwię Romanowi,że przed wyborami nie dał się zrobić w konia i odmówił wzięcia udziału w wywiadzie, który "pokrojony" mógłby sprawiać wrażenie debaty. Taka debata bez debaty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
17 października 2018r. o 10:19
somsiad napisał(a): Po prostu ignorują układ Bolec - Impuls - Pis a nie bolecnautów.


A co powiesz o układzie konkurencji i kablówki z władzą? Ja myślę, że jakby zrobili debatę to ten Impuls też by tam poszedł. Ja rozumiem, że siedzisz w tym patologicznym układzie ale nie myśl że ludzie są mało inteligentni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
17 października 2018r. o 10:21
~~Śliwkowy Sumak napisał(a):
Bernard napisał(a):
~Ciemnożółty Przebiśnieg napisał(a): Po prostu jesteście mało poważni i nie dziwię się że tak zrobili. Macie jakąś pseudo sondę w której można wielokrotnie głosować, zaangażowanie polityczne widać i was jak na dłoni.


Ciekawe... czyli kiedy umawiali się na wywiady, to byliśmy poważni i nagle godzinę przed nagraniami staliśmy się niepoważni. Dobre : )


Pana jawne popieranie kandydatów IMPULSU na fejsie jest wystarczającym dowodem na to, że trudno się dziwić kandydatom na nie chcą brać w tej szopce udziału. Sam jest Pan sobie winien a teraz wylewa Pan krokodyle łzy.


Ja nie wylewam łez, osobiście nawet nie dotykałem tematu tych wywiadów w sensie organizacji czy realizacji. Mam w redakcji inne zadania. Na fejsie zalajkowałem czy skomentowałem coś pozytywnie kandydatom z co najmniej kilku komitetów, ludzie których cenię są na różnych listach.

Swoją drogą fakt, że analizujesz moje zachowania na Facebooku świadczy albo o tym, że jesteś wśród moich znajomych i nie masz odwagi się podpisać pod swoimi słowami , albo o jakiejś obsesji : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.