Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybieramy ludzi bez wizji
~Bladolawendowa Fortegilla niezalogowany
19 października 2018r. o 20:47
Nie obrażam się za takie stwierdzenie,ale nie ma co uogólniać... Teraz mam więcej czasu dla dzieci i jest ok. To że tu jest sporo ludzi starszych to fakt,młodzi uciekają?może i tak no ale to jest bardzo kościelne miasto i może to przeszkadza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarny Cyprysik niezalogowany
19 października 2018r. o 21:19
A autor reportażu do której się grupy zalicza? Tych którym nie wyszło czy zabrakło motywacji i ambicji czy jest zbyt ciepło w tyłek, albo czy za słabo w siebie uwierzyli?
Ja tu wróciłem po studiach, jestem w opisywanej przez pana grupie. Mieszkam z wyboru, pracuję z wyboru. Tu mam rodzinę i jakoś nie czujemy się "wykluczeni". Cieszymy się życiem, jakie mamy... Może to miasto jest za małe na pana ambicje i przemawiają przez pana kompleksy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 października 2018r. o 21:28
~~Brunatnoczarny Cyprysik napisał(a): A autor reportażu do której się grupy zalicza? Tych którym nie wyszło czy zabrakło motywacji i ambicji czy jest zbyt ciepło w tyłek, albo czy za słabo w siebie uwierzyli?
Ja tu wróciłem po studiach, jestem w opisywanej przez pana grupie. Mieszkam z wyboru, pracuję z wyboru. Tu mam rodzinę i jakoś nie czujemy się "wykluczeni". Cieszymy się życiem, jakie mamy... Może to miasto jest za małe na pana ambicje i przemawiają przez pana kompleksy?


Tam dom Twój , gdzie Serce Twoje ... dlatego tu jeszcze qurwa jestem , ja stary betoniarz , ale Benek ma niestety rację . Bolesławiec umiera ... może spać , ale umiera ...

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rdzawobrunatny Żylistek niezalogowany
19 października 2018r. o 21:49
Myślę, że autor artykułu jest mocno zakompleksiony i optyką własnych niepowodzeń i nieporadności życiowych próbuje opisać nam nasze życie.Nie lubię tego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółta Papryka niezalogowany
19 października 2018r. o 22:12
~~Brunatnoczarny Cyprysik napisał(a): A autor reportażu do której się grupy zalicza? Tych którym nie wyszło czy zabrakło motywacji i ambicji czy jest zbyt ciepło w tyłek, albo czy za słabo w siebie uwierzyli?
Ja tu wróciłem po studiach, jestem w opisywanej przez pana grupie. Mieszkam z wyboru, pracuję z wyboru. Tu mam rodzinę i jakoś nie czujemy się "wykluczeni". Cieszymy się życiem, jakie mamy... Może to miasto jest za małe na pana ambicje i przemawiają przez pana kompleksy?


Bardzo dobrze napisane.





~Rdzawobrunatny Żylistek napisał(a): Myślę, że autor artykułu jest mocno zakompleksiony i optyką własnych niepowodzeń i nieporadności życiowych próbuje opisać nam nasze życie.Nie lubię tego.


Również tak uważam i nie lubię takiego zachowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 października 2018r. o 22:53
Buce , nie lubię Benka Łętowskiego , ale chłop ma rację. Kiedy szczeniakiem byłem Naród liczył sobie czterdzieści dwa miliona Luda i mówiło się o sześćdziesięciu za czasów mego idola Gierka w dwutysięcznym . Dzisiaj w dwudziestym pierwszym wieku Naród jest rozwalony i nawet pisać poprawnie nie potrafi , nie mówiąc o liczebności ... depopulacja.

Benek , jeśli nowy prezio , Twój idol Małkowski wygra , to dowiecie się obaj co stanowi paragraf 220 konstytucji ? Czy dalej będziecie uprawiać mowętrawę ?

Dlatego Cię nie lubię Benek , bo pier.... dołami się zajmujesz , zamiast istotą rzeczy.

Moja wizja jest taka ... Naród powinien odzyskać władzę nad dystrybucją i produkcją własnego pieniądza , tak było za Gierka . A ławeczki , dziury w chodnikach , betonowanie miasta , Orki , Srolki i Skocznie Małysza w Bolesławcu , to pic na wodę i fotomontaż , gdzie Mistrzem jesteś.

Dlatego nie wybieram , Ci których wybieramy nie mają nic do gadania , Ci co stanowią autentyczną władzę , są niewidzialni ... tylko nie wiem , czy to są jeszcze Ludzie ...

Ale credo , jest słuszne " Wybieramy ludzi bez wizji ". Bez wyjątków :D

Benek , proszę pogadaj ze mną , czuję się taki osamotniony ... , nikt mnie nie kocha :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
19 października 2018r. o 23:01
Pannazdzieckiem napisał(a): Buce , nie lubię Benka Łętowskiego , ale chłop ma rację. Kiedy szczeniakiem byłem Naród liczył sobie czterdzieści dwa miliona Luda i mówiło się o sześćdziesięciu za czasów mego idola Gierka w dwutysięcznym . Dzisiaj w dwudziestym pierwszym wieku Naród jest rozwalony i nawet pisać poprawnie nie potrafi , nie mówiąc o liczebności ... depopulacja.

Benek , jeśli nowy prezio , Twój idol Małkowski wygra , to dowiecie się obaj co stanowi paragraf 220 konstytucji ? Czy dalej będziecie uprawiać mowętrawę ?

Dlatego Cię nie lubię Benek , bo pier.... dołami się zajmujesz , zamiast istotą rzeczy.

Moja wizja jest taka ... Naród powinien odzyskać władzę nad dystrybucją i produkcją własnego pieniądza , tak było za Gierka . A ławeczki , dziury w chodnikach , betonowanie miasta , Orki , Srolki i Skocznie Małysza w Bolesławcu , to pic na wodę i fotomontaż , gdzie Mistrzem jesteś.

Dlatego nie wybieram , Ci których wybieramy nie mają nic do gadania , Ci co stanowią autentyczną władzę , są niewidzialni ... tylko nie wiem , czy to są jeszcze Ludzie ...

Ale credo , jest słuszne " Wybieramy ludzi bez wizji ". Bez wyjątków :D

Benek , proszę pogadaj ze mną , czuję się taki osamotniony ... , nikt mnie nie kocha :D


Pannozdzieckiem, większość już tak otumaniona, że szkoda pisać. Zapytaj się, dlaczego pudło, do którego wrzuca się kartki podczas wyborów nazywa się urną?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Urna_(pojemnik)
Ludziom telewizja zastąpiła wizję :) Mają w głowie to, co im wszczepiono. Pamiętasz, co kiedyś miałeś w stopce?
Nie wymagaj od Benka za dużo. Naprawdę nie masz z kim pogadać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 października 2018r. o 23:15
Gadam sam ze sobą , bo lubię pogadać z tymi , co mają małą miarkę wiedzy :)

Szczypior Twoja nadzieja upaść nie może :) Ty też lubisz sam ze sobą gadać , nie znam Cię , ale czuję Cię ... Wędrowcze

Dobra , starczy już tych wyborów , lepiej pomyśleć o Źródle :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.