Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Powstanie film o Dominiku
~Szarożółta Sałata niezalogowany
20 października 2018r. o 13:35
BardzO dobze .niech powstanie film.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrnoszary Rącznik niezalogowany
20 października 2018r. o 14:16
Przedewszystkim najwazniejsze zdanie w tej kwestii to ma do powiedzenia .Dominik Tak pezynajmniej powinno byc .A swoja droga wlasciwe organy w miescie powinny uczciwie wykonywac swoje obowiazki mozna by zapobiec niejednej tragedii w rodzinie Jesem za boo nie bedzie to promocja miasta a uwrazliwi nas na krzywde ktora toczy sie czasami obok nas Pokaze nam nasza obojetnosc ktora tym konkretnym przypadku doprowadza do tragedii Ale to jest tragedia nas wszystkich ludzi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrnoszary Rącznik niezalogowany
20 października 2018r. o 14:21
Przedewszystkim najwazniejsze zdanie w tej kwestii to ma do powiedzenia Dominik .Tak przynajmniej powinno byc .A swoja droga wlasciwe organy w miescie powinny uczciwie wykonywac swoje obowiazki mozna by zapobiec niejednej tragedii w rodzinie Jestem za boo nie bedzie to promocja miasta a ppokazanie problemu ktory uwrazliwi nas na krzywde ktora toczy sie czasami obok nas Pokaze nam nasza obojetnosc ktora tym konkretnym przypadku doprowadza do tragedii To jest tragedia nas wszystkich ludzi .Nasza obojetnosc zabija nas wszystich o urzedach nie wspomne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowa Begonia niezalogowany
20 października 2018r. o 23:06
To wszystko jest po prostu niesamowite! Doszło do normalnej zbrodni, krwawej rezanki, gdzie gość ładował kosą po bebechach matkę i konkubenta. Nie w obronie własnej, nie w pijanym widzie. Na trzeźwo. Nie wiem - być może miał trudne dzieciństwo, spieprzoną młodość, ale na miłość boską, był prawie dorosły, żył w środku cywilizowanego miasta i miał tu rodzinę! Rozumiem okoliczności łagodzące, ale to jest normalny zabójca. Można dać mu niski wymiar kary, ale... nie można doprowadzać do paranoi, w której z zabójcy robi się ofiarę! Nasi dziadkowie mieli spieprzone dzieciństwa i złamane życia przez okupację i się wzajemnie nie rezali w ramach frustracji - bo by resztę życia spędzili w komunistycznych pierdlach!

To co robi ten prawnik z tym psychologiem - to jest... po prostu nie mam słów.
Gwałt na etyce zawodowej? Jak żyję nie słyszałam, żeby prawnik, psycholog, ktokolwiek - sobie na dramatach własnych klientów/pacjentów robili promocję, a tym bardziej kampanię wyborczą!

Teraz jeszcze film? I w tym całym kontrowersyjnym syfie jeszcze prezydent miasta i przewodniczący RM? Ludzie! Wam odbiła szajba już całkowicie?

Panie Roman! Weź się Pan opamiętaj!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
21 października 2018r. o 0:22
~~Makowa Begonia napisał(a): To wszystko jest po prostu niesamowite! Doszło do normalnej zbrodni, krwawej rezanki, gdzie gość ładował kosą po bebechach matkę i konkubenta. Nie w obronie własnej, nie w pijanym widzie. Na trzeźwo. Nie wiem - być może miał trudne dzieciństwo, spieprzoną młodość, ale na miłość boską, był prawie dorosły, żył w środku cywilizowanego miasta i miał tu rodzinę! Rozumiem okoliczności łagodzące, ale to jest normalny zabójca. Można dać mu niski wymiar kary, ale... nie można doprowadzać do paranoi, w której z zabójcy robi się ofiarę! Nasi dziadkowie mieli spieprzone dzieciństwa i złamane życia przez okupację i się wzajemnie nie rezali w ramach frustracji - bo by resztę życia spędzili w komunistycznych pierdlach!

To co robi ten prawnik z tym psychologiem - to jest... po prostu nie mam słów.
Gwałt na etyce zawodowej? Jak żyję nie słyszałam, żeby prawnik, psycholog, ktokolwiek - sobie na dramatach własnych klientów/pacjentów robili promocję, a tym bardziej kampanię wyborczą!

Teraz jeszcze film? I w tym całym kontrowersyjnym syfie jeszcze prezydent miasta i przewodniczący RM? Ludzie! Wam odbiła szajba już całkowicie?

Panie Roman! Weź się Pan opamiętaj!


romciowi betoniarzowi nie ma sie co dziwic, od lat paszkwili mieszkancow. kiedys chcial zrobic izbe pamieci poswiecona bandytom w domu kultury, placil szagrzykowi aby cos wymyslil ale ten sie marnie spisal i nie szukal tam gdzie trzeba bo nic nie znalazl. nie jest tajemnica, ze romciu betoniarz pielegnuje kontakty z ziomalami z siegburga a ci z kolei finansuja nacjonalistow z npd w powiecie siegburskim. by niemcy nie pomysleli, ze jest slabym lizodoopkiem, walna im za mdk tablice pamiatkowa poswiecona ks. sauerowi. aby posiekac legende o sauerze, sciagnal falsyfikatorow z ipn-u, po to aby pluli na groby naszych przodkow udawadniajac, ze boleslawiec to miejsce kazni i przy okazji zrobic z legendy, fakty o wspomnianym ksiedzu. ani to ani to im nie odpalilo a tylko z braku faktow. romcia betoniarza nic nie laczy z naszym miastem z nasza historia, dlatego pluje kiedy sie tylko da na nasza przeszlosc, predzej mu do bosni niz do dolnego slaska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawy Słonecznik niezalogowany
21 października 2018r. o 2:03
To prawda żenujące zachowanie tych dwóch Panów z tym piknikiem (chyba wyborczym) na ludzkiej krzywdzie ! mam nadzieję że ludzie nie oddadzą głosu na tych słabych gości. Ale to nie możliwe że ten K to prawnik... jak mamy takich radców to trza uciekać z tego kraju !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnożółta Stokrotka niezalogowany
21 października 2018r. o 9:57
Może piknik dla G- lenia zorganizować? Żygać się chce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarożółta Sałata niezalogowany
21 października 2018r. o 10:27
Nie mam zdania na ten temat ale miałam doczynienia z taką prawniczka która wyciągala kasę dopóki się dało /wiedząc ze sprawa jest przegrana /a czlowiek i tak odsiedział swoje .Wredne babsko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.