Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przybylski: Odnieśliśmy duży sukces
~Złotorudy Klon niezalogowany
22 października 2018r. o 13:48
To ugrupowanie nie wejdzie w koalicję z PiS, z powodu tego, że 99% członków to byli działacze PO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotorudy Klon niezalogowany
22 października 2018r. o 13:48
To ugrupowanie nie wejdzie w koalicję z PiS, z powodu tego, że 99% członków to byli działacze PO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotorudy Klon niezalogowany
22 października 2018r. o 13:48
To ugrupowanie nie wejdzie w koalicję z PiS, z powodu tego, że 99% członków to byli działacze PO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 października 2018r. o 14:38
:D Nie ma to jak bezpartyjni :D A tak śmiali się i drwili z towarzyszy PZPR.

Ja tam zawsze miałem aspiracje kabaretowe , lecz nie spełnione marzenie , ale pamiętam jak Pietrzak i Fronczewski grali w szachy :



Za.je.bi.st.y sukces , a tak stawiałem na POpaprańców , bo Pislanderzy mi się znudzili


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowa Budleja niezalogowany
22 października 2018r. o 15:22
~Ognistorudy Orlik napisał(a): Z przykrością zobaczyłem, że na Dolnym Śląsku wygrał PIS. Na szczęście ugrupowanie Przybylskiego i KO stworzą koalicję i utrzymają władzę w regionie. Cezary powinien nadal być marszałkiem, robi to dobrze, z pożytkiem dla mieszkańców. Mam nadzieję, że wczorajszy dzień to był Stalingrad dla PIS...


W radiu Wrocław podano dzisiaj wiadomość , że Pan Przybylski nie będzie już Marszałkiem Dolnego Śląska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
22 października 2018r. o 15:48
Wejdzcie w koalicję nawet z diabłem,aby tylko spuścić PIS do szamba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowy Czosnaczek niezalogowany
22 października 2018r. o 15:55
~Złotorudy Klon napisał(a): To ugrupowanie nie wejdzie w koalicję z PiS, z powodu tego, że 99% członków to byli działacze PO


Przeciwniw .Nie wejdą w koalicję z ...ami bo ,,lepiej z madrym stracić niż z głupim skorzystać''Panie Przybylski rob Pan swoje i dalej na swoim stanowisku.Pozdrawiam

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocistozielona Pernecja niezalogowany
22 października 2018r. o 15:57
A ja myślę, że Przybylski będzie nadal marszałkiem. To oczywiście kwestia negocjacji koalicyjnych i ich wyniku. Dla Boleslawca o okolicy byłoby to korzystne, to jasne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza