Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Robert Relich burmistrzem Nowogrodźca
~~Bławatkowy Żagwin niezalogowany
21 listopada 2018r. o 11:50
Jak by Relicha radnych było więcej to i TV łużyce, były 16 księży , Marczewski, Biskup Wojewoda, Marszałek , Kub emerytów, sołtys nowogrodźca, KGW z Zebrzydowej no i katering .A tak d-pa nawet nikt nie wieział, że takie coś jest. Nawet Marczewski nie opublikował kto został wybrany. Teraz widać gdzie swój a gdzie niechciany. Świdrowa zakłóciła spokój szlachcie i zaczęli lament nad rajem utraconym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowa Jeżyna niezalogowany
21 listopada 2018r. o 12:39
~~Żółtoruda Dalia napisał(a): Izydorczyk przewodniczący? a to dobre dostał kwiatki ,musiała się pokazać/chociaż tak/jak on taki mądry i wykształcony to co on robi w Nowogrodżcu .Kiedyś go lubiłam stracił w moich oczach.zadawac się z nią i łysym .To ma być ministrant.Lepiej było zostać księdzem jak tam w wielkim świecie się nie udało.Porażka ta nasza kandydatka,patrzcie ją kwiatki kupiła ciekawe czy za swoje?czy całe veto się złożyło


Z Pani wypowiedzi wynika, że mądrzy i wykształceni ludzie nie powinni mieszkać w Nowogrodźcu. Rozumiem, że idąc tym tokiem myślenia uważa Pani, że wszyscy mieszkańcy są mało mądrzy i pewnie nie posiadają wykształcenia. Co za generalizowanie!? Rozumiem, że miejsce ludzi po studiach i z ambicjami nie powinno być w Nowogrodźcu. No cóż... współczuje myślenia. Ja po studiach również wróciłam w rodzinne strony i nie czuje się z tego powodu gorsza. Jeżeli chodzi o bycie ministrantem, to już dawno nie widziałam Pana Łukasza w tej roli i nie rozumiem co ma piernik do wiatraka?! Z góry zakłada Pani (nie wiem może przez swój pryzmat), że nowi radni są źli i nieuczciwi. Słabe to- dajmy im szanse. Może to dobrze, że ekipa się odświeżyła, nowe pomysły, potencjał. Kończmy z tą zawiścią! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocistozielony Krokus niezalogowany
21 listopada 2018r. o 15:07
Buraczkowa Jezyno.
Zacznij czytać wpisy od 1 strony to zobaczysz kto tu jest zawistny.
Tu nie chodzi o wykształcenie czy studia.
Można nie mieć szkoły wyższej i być fajnym normalnym człowiekiem.
Chodzi o zawiść tej nauczycielki i jej sposób bycia i zablyszczenia.
Przegrała wybory. Teraz mamy w Radzie świeży powiew planów, celów to po co się cały czas miesza i buntuje ich.
Przegrała to dowodzenia a nie przyłazi ze swoimi kolesiami i podsyca atmosferę.
Może być dobrze w Naszej Gminie ale bez Niej.
Młodzi Radni i Nowi Radni nie róbcie na przekór bo ktoś ma swoje nie spełnione ambicje.
Róbcie w pokoju i porozumieniu a przez te 5 lat ludzie Was poznają i będą dalej na Was głosować.
Jeżeli ja by chcieli to by ja wybrali a wybraliśmy obecnego burmistrza i Was.
Życzę owocnej współpracy.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Lilak niezalogowany
21 listopada 2018r. o 15:11
Oni tak szybko nie skończą z tą zawiścią, dlatego że to jest forma osobistej zemsty, tzn. Za degradację w pracy, zwolnienie męża, braku odpowiednich stanowisk i uposażeń. To miało być a nie ma. Moim zdaniem ta niby opozycja, ma charakter osobistego odwetu. Brak im zupełnie argumentów, a jeżeli już coś mają to używają ich do osobistych ataków. Szkoda mi Pani Świder, która moim zdaniem jest fajną kobietą, ale została wmanipulowana w te wszystkie negatywne zachowania i wypowiedzi. Pan z Gierałtowa, o jego przeszłości lepiej nie wspominać, ma dużo czasu i predyspozycje do manipulowania innymi, jak się dają, to już ich głupota, może z czasem się zreflektują bardzo im tego życzę. Po za tym trudno jest odnosić się do osobistych złości, ale czasem kilka neutralnych słów da im do zrozumienia, że nie wszyscy podzielają ich zdanie, choć jestem pewien, że oni i tak będą swoje powielać. Im więcej głupich to dla nich lepiej. Jedno jest pewne, z przemijaniem historii i tak nie wygrają. Nowa rada jest młoda, z czasem się zreflektują, że to Rada Miasta i Gminy, a nie kolesi, że spoczywa na nich odpowiedzialność za nas wszystkich, jaka ich rola w Samorządzie. Mam nadzieję, że to wszystko z czasem zrozumieją i będą nas wszystkich godnie reprezentować.
Z poważaniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocistozielony Krokus niezalogowany
21 listopada 2018r. o 15:17
Zdrowy rozsądek i chęć współpracy jest sukcesem.
Odejdźcie od Nich bo naprawdę nie warto.
Ludzie nie lubią zawiści bo i tak już dużo jej na świecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Starozłota Sasanka niezalogowany
21 listopada 2018r. o 15:38
~Złocistozielony Krokus napisał(a): Zdrowy rozsądek i chęć współpracy jest sukcesem.
Odejdźcie od Nich bo naprawdę nie warto.
Ludzie nie lubią zawiści bo i tak już dużo jej na świecie.

Przepraszam a ci Radni to z czyjego komitetu wyborczego startowali ,Pani Świder ich wypromowała i teraz ma odejść w niepamięć, żeby Relich omotał ich w koło palca jak poprzedników .Pierwsze co radni muszą zrobić to wywalić tego Pietrasa i jego kancelarię prawną bo on nie służy Radzie tylko prywacie Relicha .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biały Kasztanowiec niezalogowany
21 listopada 2018r. o 15:50
~~Starozłota Sasanka napisał(a):
~Złocistozielony Krokus napisał(a): Zdrowy rozsądek i chęć współpracy jest sukcesem.
Odejdźcie od Nich bo naprawdę nie warto.
Ludzie nie lubią zawiści bo i tak już dużo jej na świecie.

Przepraszam a ci Radni to z czyjego komitetu wyborczego startowali ,Pani Świder ich wypromowała i teraz ma odejść w niepamięć, żeby Relich omotał ich w koło palca jak poprzedników .Pierwsze co radni muszą zrobić to wywalić tego Pietrasa i jego kancelarię prawną bo on nie służy Radzie tylko prywacie Relicha .
Myślę, że to Radni wypromowali Panią kandydatkę, jeżeli aż dziewięciu z nich dostało się do Rady Miasta. Jednak ona sama była zbyt słabym kandydatem mimo tego , że wspierali ją ludzie którzy dostali poparcie od swoich współmieszkańców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowa Tawuła niezalogowany
21 listopada 2018r. o 15:59
~~Biały Kasztanowiec napisał(a):
~~Starozłota Sasanka napisał(a):
~Złocistozielony Krokus napisał(a): Zdrowy rozsądek i chęć współpracy jest sukcesem.
Odejdźcie od Nich bo naprawdę nie warto.
Ludzie nie lubią zawiści bo i tak już dużo jej na świecie.

Przepraszam a ci Radni to z czyjego komitetu wyborczego startowali ,Pani Świder ich wypromowała i teraz ma odejść w niepamięć, żeby Relich omotał ich w koło palca jak poprzedników .Pierwsze co radni muszą zrobić to wywalić tego Pietrasa i jego kancelarię prawną bo on nie służy Radzie tylko prywacie Relicha .
Myślę, że to Radni wypromowali Panią kandydatkę, jeżeli aż dziewięciu z nich dostało się do Rady Miasta. Jednak ona sama była zbyt słabym kandydatem mimo tego , że wspierali ją ludzie którzy dostali poparcie od swoich współmieszkańców.

Człowieku nie błaźnij się Pani Joanna wypromowała samych młodych ludzi a to że przegrała 40 głosami to świadczy tylko bardzo dobrze o jej kandydaturze ,Relich promował się przez 12 lat za nasze pieniądze bo te inwestycje to kiełbasa wyborcza na którą ponabierał ludzi .Relich jest wypalony i skończony .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza