Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Robert Relich burmistrzem Nowogrodźca
~Zielonkawy Kopytnik niezalogowany
20 listopada 2018r. o 21:06
Zasłużył. Ps to radny teraz może sie zrzec diety rada przyklepie

PS2 obchodzi mnie bo kandydatka i inni nauczyciele biorą pensje z moich podatków. Czy nie było zajęć?
Urlop na żądanie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiała Firletka niezalogowany
20 listopada 2018r. o 21:14
~Zielonkawy Kopytnik napisał(a): Zasłużył. Ps to radny teraz może sie zrzec diety rada przyklepie

PS2 obchodzi mnie bo kandydatka i inni nauczyciele biorą pensje z moich podatków. Czy nie było zajęć?
Urlop na żądanie?


Proponuje maść na ból d.u.p.y.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wielbłądza Kostrzewa niezalogowany
20 listopada 2018r. o 21:20
Mnie tez to obchodzi dlaczego nie ma jej w szkole jak ma być.
Przecież pieniądze z budżetu gminy tez idą na pensje dla nauczycieli.
Ale mysle ze jak nowo wybrani radni obniza sobie diety to będzie Nas stać na to i także na baseny w tym basen w Gosciszowie bo tak mi powiedziano, ze tez u Nas wybudują.
Oj czekam ja na nowe uchwały i postanowienia.
Będziemy Wam patrzeć na ręce to macie pewne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawy Kopytnik niezalogowany
20 listopada 2018r. o 21:31
Radny już pisze wniosek że nie chce diety za lampe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiała Firletka niezalogowany
20 listopada 2018r. o 21:35
~Wielbłądza Kostrzewa napisał(a): Mnie tez to obchodzi dlaczego nie ma jej w szkole jak ma być.
Przecież pieniądze z budżetu gminy tez idą na pensje dla nauczycieli.
Ale mysle ze jak nowo wybrani radni obniza sobie diety to będzie Nas stać na to i także na baseny w tym basen w Gosciszowie bo tak mi powiedziano, ze tez u Nas wybudują.
Oj czekam ja na nowe uchwały i postanowienia.
Będziemy Wam patrzeć na ręce to macie pewne.


U was ma być ciuchcia parowa a nie basen.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatna Pęcherznica niezalogowany
20 listopada 2018r. o 21:36
~Wielbłądza Kostrzewa napisał(a): Mnie tez to obchodzi dlaczego nie ma jej w szkole jak ma być.
Przecież pieniądze z budżetu gminy tez idą na pensje dla nauczycieli.
Ale mysle ze jak nowo wybrani radni obniza sobie diety to będzie Nas stać na to i także na baseny w tym basen w Gosciszowie bo tak mi powiedziano, ze tez u Nas wybudują.
Oj czekam ja na nowe uchwały i postanowienia.
Będziemy Wam patrzeć na ręce to macie pewne.


Na razie na ręce to będzie patrzeć Świdrowa. To są jej słowa na zakończenie sesji. Żałosne to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiała Firletka niezalogowany
20 listopada 2018r. o 21:41
~~Jasnobrunatna Pęcherznica napisał(a):
~Wielbłądza Kostrzewa napisał(a): Mnie tez to obchodzi dlaczego nie ma jej w szkole jak ma być.
Przecież pieniądze z budżetu gminy tez idą na pensje dla nauczycieli.
Ale mysle ze jak nowo wybrani radni obniza sobie diety to będzie Nas stać na to i także na baseny w tym basen w Gosciszowie bo tak mi powiedziano, ze tez u Nas wybudują.
Oj czekam ja na nowe uchwały i postanowienia.
Będziemy Wam patrzeć na ręce to macie pewne.


Na razie na ręce to będzie patrzeć Świdrowa. To są jej słowa na zakończenie sesji. Żałosne to.


Masz dużo za uszami i to piszesz że żałosne. Niech patrzy - liczymy na to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawy Kopytnik niezalogowany
20 listopada 2018r. o 21:42
To fakt. Cieszę się że przegrała. Nie nadaje się na burmistrza. Trzeba umieć przegrać. Donosami się nie powalczy.

Ps składajcie już skargę słaby dźwięk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.