Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zgubiony cmentarz
315
#mir.ko nieaktywny
3 listopada 2018r. o 13:37
5 lat temu o tu sobie jeszcze leżał... ja go pamiętam, teraz chyba po remoncie jest to miejsce

[img=1541248610_xyihrxh.jpg]
[img=1541248621_gwnqsk8.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladozielony Kleome niezalogowany
3 listopada 2018r. o 18:22
Ta dziura od strony schodków, wygląda jak wejście do grobowca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Dereń niezalogowany
3 listopada 2018r. o 18:53
~Złocista Aronia napisał(a): Obeszłam cały park .nigdzie nie znalazłam kawałka pozostałego po cmentarzu .śmiem twierdzić że Twoje zdjęcie jest tzw stare .
'
Słabo obchodziłaś. Porobiłem dziś parę fotek, ale że nie jestem zalogowany (i nie mam zamiaru się logować) to nie mam jak ich zamieścić. Z wychodzących z ziemi fragmentów można by usypać całkiem spory pagórek. A wypalony znicz widziałaś? Ktoś jednak pamiętał.
"Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie,
patrzeć będziecie, a nie zobaczycie." [Mt 13.14]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
3 listopada 2018r. o 21:25
Wrzuc na jakis serwer. fotosik. .fotowrzut itp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieski Przebiśnieg niezalogowany
3 listopada 2018r. o 21:31
Dlaczego groby żydów maja być otoczone większą opieka nisz obecnych mieszkańców Bolesławca ?? 20 lat nie płacisz za grub, przyjezdna kopara,usuwa nagrobek, kopie dziurę i chowają kogo innego !! Żydzi chcą mieć cmentarz niech płaca za plac. W przeciwnym razie taki sam los jak polskich grobów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
3 listopada 2018r. o 22:58
~~Sinoniebieski Przebiśnieg napisał(a): Dlaczego groby żydów maja być otoczone większą opieka nisz obecnych mieszkańców Bolesławca ?? 20 lat nie płacisz za grub, przyjezdna kopara,usuwa nagrobek, kopie dziurę i chowają kogo innego !! Żydzi chcą mieć cmentarz niech płaca za plac. W przeciwnym razie taki sam los jak polskich grobów.


zydzi w polsce nie musza za nic placic, wyluzuj. plac kolo stawu po syngodze nasi radni wcineli im na sile, wiec jak zydkom sie zachce jakiegos innego placu to tez im wcsina w doopska z doplata bo w radzie zasiadaja politycznie poprawni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
4 listopada 2018r. o 10:53
Widzicie zdewastowany cmentarz żydowski czy niemiecki,a tak wygląda kwatera polskich żołnierzy na naszym cmentarzu,poległych pod koniec wojny.Kwatera jest 50 m od biura kierownika cmentarza.Ten zaniedbany nagrobek i porwana flaga to świadectwo prawdziwego patriotyzmu tego osobnika o zwykłej przyzwoitości nie mówiąc.
[img=1541325094_ogds2h4.jpg]
[img=1541325110_oogq0il.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.