Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cezary Przybylski nadal marszałkiem
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 listopada 2018r. o 11:59
Starykowiec , A Ty znasz podstawy ekonomii ? Co wiesz o fiducjarnym pieniądzu ?

W siedemdziesiątym pierwszym roku ubiegłego stulecia Nikson wymyśli ł sobie , że hamerykański dolar nie musi mieć pokrycia w wartości realnej . Ta shizma ciągnie się za nami od długich lat.

Wracaj do lektury , dobrze Ci radzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiały Styrakowiec niezalogowany
14 listopada 2018r. o 12:03
Znam duuużo lepiej niż Ci się wydaje. Byłbyś mocno zdziwiony. Ja mam się dobrze w kapitalizmie a tacy jak ty niech narzekają.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
14 listopada 2018r. o 12:06
Najgorzej kiedy ślepiec chce widzących nauczyć właściwej istoty kolorów...

Ekonomia NIE jest nauką!
Co to za nauka, gdzie 2 różnych profesorów głosi pod płaszczykiem nauki rzeczy wzajemnie wykluczające się wzajemnie ?!
Realna nauka ekonomiczna sprowadza się do naukowego wyjaśnienia, dlaczego nasze prognozy nie sprawdziły się ;)

Jedyną nauką ekonomiczną jest wolny rynek bez koncesji i przy minimalnych podatkach (max 10% łącznie).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 listopada 2018r. o 12:21
Ja również pozdrawiam Ciebie , Ale kapitalizmu nie cierpię , wolę socjalizm. Ma to powiązanie ze Stwórcą . Otóż Stwórca , kiedy tworzył po raz pierwszy wszystkich nas uczynił jadnakowych , bo monotematyczny jest . Między Tobą , a mną nie ma żadnej różnicy w Świadomości . Obaj lubimy myśleć i się spierać ... nota bene ... wiesz czym jest kapitalizm compradorski w/g pana Stanisława Michalkiewicza ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiały Styrakowiec niezalogowany
14 listopada 2018r. o 12:27
Właśnie chciałam napisać, że wyjedziesz z Michalkiewiczem, Korwinem i innymi czubkami z " Najwyższego Czasu "...Za dużo namącili ci w głowie...A z tym socjalizmem i Stwórcą to dobry dowcip.Doceniam.Naprawdę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 listopada 2018r. o 12:35
Qurde , myślałem , że jesteś facetem , a tymczasem Kobitka :D Pogadamy o fiołkach ? :D

Z całym szacunkiem Droga Pani ... zbyt dużo wiem , żeby dać się przekręcić. Jeśli o ekonomii mieli byśmy rozmawiać to proszę mi odpowiedzieć na pytanie , co Pani wie o Fiacie ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiały Styrakowiec niezalogowany
14 listopada 2018r. o 12:39
Pannazdzieckiem napisał(a): Qurde , myślałem , że jesteś facetem , a tymczasem Kobitka :D Pogadamy o fiołkach ? :D

Z całym szacunkiem Droga Pani ... zbyt dużo wiem , żeby dać się przekręcić. Jeśli o ekonomii mieli byśmy rozmawiać to proszę mi odpowiedzieć na pytanie , co Pani wie o Fiacie ?


A przyjąłby mnie łaskawy Pan do partii Pana i Pana M.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 listopada 2018r. o 13:00
Nigdy nie zakładałem żadnej partii i nie zamierzam , ale cieszy fakt , że nadal Pani chce ze mną dyskutować :)

Jesteśmy w czarnej dupie jako Naród . Nie mamy nic. Moje Autorytety mają rację , a Pani , pani Krystyno , Kasiu, Beato... Esmeraldo . Kieruje Panią tylko i wyłącznie głupia nadzieja , faktów Pani nie dostrzega

... Ale proszę zdradzić Imię :) Przez ciekawość pytam :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.