Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cezary Przybylski nadal marszałkiem
211
skorn
13 listopada 2018r. o 15:58
Hehe, trudno uwierzyć, że Przybylski i Stasik byli do niedawna w tej samej partii.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowy Czosnaczek niezalogowany
13 listopada 2018r. o 16:17
Q...a niech mi ktoś wreszcie wyjasni to będzie dziadek Stasik starostą czy radnym.Czy nie do końca ,,ksiądz'' Rus będzie starostą czy tylko wice. Co to Q..a grane niby żle a dobrze nie na mój łeb ide na piwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwona Dabecja niezalogowany
13 listopada 2018r. o 16:18
Cezary zawiodlem sie na tobie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Dziurawiec niezalogowany
13 listopada 2018r. o 16:19
Wszystko jasne w Sejmiku i Powiecie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Różanecznik niezalogowany
13 listopada 2018r. o 16:34
Przybylski ty ........ , głosowałem na ciebie a ty naplułeś mi w twarz !
WSTYD I HAŃBA !!
To nie jest żadne " małżeństwo z rozsądku" tylko ohydne, polityczne kur.ewstwo !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stalowoniebieska Gazania niezalogowany
13 listopada 2018r. o 16:56
Panie Przybylski szkoda mojej śliny aby napluć panu w twarz tak jak pan opluł nas wyborców już nigdy nie otrzyma pan mojego poparcia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowa Lawenda niezalogowany
13 listopada 2018r. o 16:59
Panie Przybylski czy jak Ci tam " kończ waść wstydu oszczędź "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Ogórecznik niezalogowany
13 listopada 2018r. o 16:59
no to stalo sie : https://wiadomosci.wp.pl/pis-podpisalo-umowe-koalicyjna-na-dolnym-slasku-musze-przeprosic-pana-prezesa-za-faux-pas-6316490856626305a

koalicja jest faktem. Teraz przykaz przyjdzie z gory i Pan Russ bedzie mial dziwna mine :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza