Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Polsko, cóżeś Ty za Pani
~Jasnoturkusowy Rozpław niezalogowany
24 listopada 2018r. o 0:42
Byłem i wreszcie poczułem się POLAKIEM.W naszym kochanym mieście zawsze jest głośno o repatryjantach z różnych części Europy a nie o rdzenych z korzeniami Polakach. Brawa 1LO szkoła Mojej Kochanej Zony.Do repatryjantow broń Boże nic nie mam, zazdroszczę IM zorganizowania-a może i Galicja się zorganizuje.Na koniec pięknego przedstawienia chciałem odśpiewania Naszego Hymnu ale narazie nie wyszło.hej.Pozdrawiam Wszystkich i życzę Miłej soboty i niedzieli
Jędrek Wanuch
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoturkusowy Rozpław niezalogowany
24 listopada 2018r. o 0:45
Byłem i wreszcie poczułem się POLAKIEM.W naszym kochanym mieście zawsze jest głośno o repatryjantach z różnych części Europy a nie o rdzenych z korzeniami Polakach. Brawa 1LO szkoła Mojej Kochanej Zony.Do repatryjantow broń Boże nic nie mam, zazdroszczę IM zorganizowania-a może i Galicja się zorganizuje.Na koniec pięknego przedstawienia chciałem odśpiewania Naszego Hymnu ale narazie nie wyszło.hej.Pozdrawiam Wszystkich i życzę Miłej soboty i niedzieli
Jędrek Wantuch
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawożółty Bluszczyk niezalogowany
24 listopada 2018r. o 7:44
Cudowna i zdolna ta młodzież.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
24 listopada 2018r. o 7:53
Tak, przedstawienie warte było każdej łzy i owacji na stojąco:)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złoty Lubczyk niezalogowany
24 listopada 2018r. o 21:44
Ja również byłem na występie. Uważam, że młodzież jest bardzo uzdolniona. Wiem ile ten spektakl kosztował przygotowań, ile włożyli w to serca. O tym, że spektakl był cudny świadczyły owacje na stojąco. Świetnie by było, zobaczyć to jeszcze raz. Brawa dla młodzieży jak i nauczycieli, którzy ich do tego przygotowali. JC
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowa Bakopa niezalogowany
24 listopada 2018r. o 21:59
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszary Szafirek niezalogowany
24 listopada 2018r. o 22:07
Wspaniała, i bardzo zdolna młodzież. Gratulacje dla wszystkich biorących udział w przygotowaniu spektaklu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
26 listopada 2018r. o 7:29
I taką pracę z młodzieżą to ja rozumiem. Może coś im tam w sercach pozostanie. Za moich czasów nikt takich spektakli w szkole nie organizował. Brawa dla tych, którym się chciało chcieć. I nawet Pan Kazimierz napisał całkiem dobry artykuł. Dziękuję za umożliwienie obejrzenia transmisji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza