Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
11 grudnia strajk w Gerresheimerze!
~~Mahoniowa Krwawnica niezalogowany
6 grudnia 2018r. o 18:23
Falco wiesz coś ,posty znikają , magister został modem ?
Będzie tak jak na portalu obrazajacym czytelnikĂłw swoich i Bolec.Info .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spopielała Niezapominajka niezalogowany
6 grudnia 2018r. o 18:31
falco napisał(a): niezły link niezapominajki
ja wybrałem ten fragment...

''Mamy okazję żyć w czasach wyjątkowych. Bez względu na to, co próbuje się nam wmówić, jest to okres przełomu. To w znacznej mierze od nas zależy, jak dalej potoczą się losy Polski. Możemy bezrefleksyjnie wciąż zadłużać się na koszt przyszłych pokoleń, dawać cichą zgodę na rujnowanie gospodarki, rodziny, społeczeństwa i umysłów ludzkich – albo możemy powiedzieć nie. Zbliżają się wybory – najpierw do Parlamentu Europejskiego, następnie do samorządów oraz w końcu do Parlamentu Polskiego. Naprawę państwa oraz naszej sytuacji musimy rozpocząć od wymiecenia ze struktur międzynarodowych i krajowych szkodników, działających na niekorzyść Polski. Później można zacząć budować od nowa. Korekty i drobne reformy systemu nie wystarczą – sprawy zabrnęły za daleko. Czas na radykalne rozwiązania!''





falco, wspominałem kiedyś, że zadziwia mnie twoja trzeźwość umysłu :-). Bałem, się że wyskoczysz jak diabeł z kapelusza i namieszasz w temacie a tu miłe zaskoczenie. Często się ścieramy ale o dziwo dzisiaj piszesz pozytywnie o moim poście i trzymasz że tak stronniczo powiem "właściwą stronę" .To mnie cieszy, że chociaż raz mamy wspólny mianownik :-).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielony Mamutowiec niezalogowany
6 grudnia 2018r. o 19:06
~~Ognistorudy Pomidor napisał(a):
~~Spopielała Niezapominajka napisał(a): O podwyżkach można pomarzyć, pracodawcy na tym nie zależy żeby Polak pracował za godne pieniądze. Weźmie pracownika ze wschodu.


czy 4000 brutto to godziwe pieniadze?


Tak, po 1 roku przy tego typu pracy te 3000 netto bylo by OK
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielony Mamutowiec niezalogowany
6 grudnia 2018r. o 19:14
To utopia co pisze falco... jaka zmiana ludzi, na kogo ? Sam system jest zly. Rzadzacy nie podlegają pod żadna odpowiedzialność. Obecny prezydent stolicy wywiąze sie z obietnic? Jesli nie to co ? Straci chociaz premie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrnoszara Czeremcha niezalogowany
6 grudnia 2018r. o 19:23
Kiedyś za komuny bardziej szanowano ludzi pracy choć czasy były ciężkie i odczuwało się brak wolności bo dyktatura trzymała twardo wszystko w swoich rękach to mimo to ludzie tez się bardziej szanowali . Jedno nie zmienia się w naszym narodzie zjednoczenie w niedoli .Trzymam kciuki za pracowników za związkowców i za ich wole walki i odwagę ze zdecydowali się walczyć o swoje,nikt nie wie jak to wszystko się skończy bo podobne niepokoje obserwujemy w Paryżu gdzie policja potraktowała żółte kamizelki gazem i armatkami , no ale Bolesławiec to nie Paryż jednak pozostaje pytanie jak długo ludzie wytrzymają jeszcze ten wyzysk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistoczerwona Czubatka niezalogowany
6 grudnia 2018r. o 19:40
Jaka podmiana ludzi przez głosowanie?!
Spójrzcie jacy ludzie startują na liderów? I jakie barachło za sobą ciągną!
Jedyny sposób, to taki:

https://m.cda.pl/video/830815fb
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 grudnia 2018r. o 19:50
~~Spopielała Niezapominajka napisał(a):
falco napisał(a): niezły link niezapominajki
ja wybrałem ten fragment...

''Mamy okazję żyć w czasach wyjątkowych. Bez względu na to, co próbuje się nam wmówić, jest to okres przełomu. To w znacznej mierze od nas zależy, jak dalej potoczą się losy Polski. Możemy bezrefleksyjnie wciąż zadłużać się na koszt przyszłych pokoleń, dawać cichą zgodę na rujnowanie gospodarki, rodziny, społeczeństwa i umysłów ludzkich – albo możemy powiedzieć nie. Zbliżają się wybory – najpierw do Parlamentu Europejskiego, następnie do samorządów oraz w końcu do Parlamentu Polskiego. Naprawę państwa oraz naszej sytuacji musimy rozpocząć od wymiecenia ze struktur międzynarodowych i krajowych szkodników, działających na niekorzyść Polski. Później można zacząć budować od nowa. Korekty i drobne reformy systemu nie wystarczą – sprawy zabrnęły za daleko. Czas na radykalne rozwiązania!''





falco, wspominałem kiedyś, że zadziwia mnie twoja trzeźwość umysłu :-). Bałem, się że wyskoczysz jak diabeł z kapelusza i namieszasz w temacie a tu miłe zaskoczenie. Często się ścieramy ale o dziwo dzisiaj piszesz pozytywnie o moim poście i trzymasz że tak stronniczo powiem "właściwą stronę" .To mnie cieszy, że chociaż raz mamy wspólny mianownik :-).


to że niekiedy możemy mieć odmienne zdanie na dany temat i się ''ścieramy'' może każdej ze stron przynieść korzyść ...
a jak sam piszesz-mam tą ''trzezwośc umysłu'';)
mile mnie łaskocze twoja ocena ;)

czy piszę pozytywnie o twoim poście?...raczej obiektywnie bo jak widzisz link przeczytałem czego nie robię np. przy linkach skorna
z całości tekstu wybrałem ten fragment który najbardziej do mnie ''trafił''

czy trzymam ''właściwą stronę''? w tym wypadku tak ale jak zerkniesz w temat ''hyde parku'' przekonasz się że nie dla wszystkich moje zdanie jest trzymaniem się ''właściwej strony '' hahaha


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomarańczowobrązowy Kiścień niezalogowany
6 grudnia 2018r. o 19:59
Bo jak przyznajesz... "to co do mnie trafia" czytasz i powielasz to co ci (wam) wygodne. walczysz z tym co cie drazni a nie o żadne lepsze warunki. Przeciez nie narzekasz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.