Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Stan polskiej armii-czy czujecie się bezpieczni

~~Śliwkowy Cypryśnik niezalogowany
29 grudnia 2018r. o 22:31
falco, temat pedofilii w kościele przestał cię interesować wziąłeś się za armię :-) ??

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowy Cypryśnik niezalogowany
29 grudnia 2018r. o 22:33
W rozmowie z rosyjskimi mediami Lech Wałęsa był w swoim żywiole: chwalił Putina, przymilał się do Rosji, aż w końcu przyznał wprost, że występuje przeciw demokratycznie wybranym polskim władzom.Twierdził, że "Nam bliżej do Moskwy, niż do Nowego Jorku"

https://niezalezna.pl/251869-kuriozalne-slowa-walesy-nam-blizej-do-moskwy-niz-do-nowego-jorku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowy Sadziec niezalogowany
29 grudnia 2018r. o 22:40
pisowce rujnują Polskę i Wałęsa ma rację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 grudnia 2018r. o 7:55
~~Śliwkowy Cypryśnik napisał(a): falco, temat pedofilii w kościele przestał cię interesować wziąłeś się za armię :-) ??



temat klechów pedofili to nie kwestia zainteresowania , tylko nagłośnienia patologii jaka od lat drąży kościół zresztą nie tylko polski
mnie cieszy fakt że coraz więcej ludzi pisze o tym jasno i wyraznie w przeciwieństwie do pojedynczych osób z forum które nawet w świetle oczywistych dowodów starają się bronić takich klechów ...
no cóż ....skoro nawet polscy biskupi ich bronią to cóż znaczy taka np.'' bazylla'' czy inny ''bratek''

a armia?
owszem -temat zawsze mnie interesował a początki sięgają czasów kiedy zaczytywałem się w książkach np. Perka
czasy świetności polskiej armii odeszły już w siną dal ...
tak jak odeszła husaria...;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
30 grudnia 2018r. o 10:23
"Stan polskiej armii-czy czujecie się bezpieczni "


Jak można się czuć bezpiecznym pod osłoną armii,która jeszcze niedawno była kierowana przez 100%- wego psychopatę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Siwa Rozplenica niezalogowany
30 grudnia 2018r. o 10:47
Ja się czuje bezpiecznie przecież mamy wojska obrony terytorialnej, zużyte f16 z US&A, wojsko zawodowe z durzym brzuchem doświadczeń i małymi osiągami sprawnosciowymi No tu to może przesadzam ale większość z nich to pasi brzuchy, zaorane starej generacji leopardy, przestarzałe okręty podwodne i kupę innego złomu. Ale najbardziej z czego jestem zadowolony to z naszego Kaczora w razie W pierwszy rozłoży skrzydła i będzie sam chciał sprawować urząd na uchodźstwie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 grudnia 2018r. o 11:38
kiedyś z Londynu a teraz?
z Budapesztu ?

kaczor -u(o)rban dwa ''bratanki''
:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowa Nasturcja niezalogowany
30 grudnia 2018r. o 13:43
Falco. Nie wiem wiele o dzisiejszym uzbrojeniu naszej armii, ale kiedy to były te czasy świetności? . W Żaganiu gdzie sł€żyłem było kilkanaście czołgów sprawnych, a reszta owszem była co rok malowana farbą że włazów już nie szło otworzyć. Jak z bolca jechali Starami 66 na poligon to za parę dni wracali , co drugi na holu. Oficerka jak rano szła do roboty to najpierw odwiedzali sklep n Wojska Polskiego i robili zakupy, że tylko flaszki dzwoniły. To, że gonili poborowych głupimi rozkazami to tylko pogarszało morale wśród żołnierzy. Przyszła sobota no na lewiznę skakali przez płot ja osławiony Bolek. I to są fakty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.