Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prezydent Gdańska nie żyje
~~Bura Morwa niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 18:07
a ja twierdzę że jesteś zwykłym oportunistą i zakłamańcem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
19 stycznia 2019r. o 19:26
''Jeśli historia czegoś nas uczy, to tylko tego, że każdego można zabić''

dajcie już spokój
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszara Kalia niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 20:16
falco napisał(a): [
i jak tu z takim dyskutować....
do takich jak ty nie docierają opinie ludzi zajmujących się z racji zawodu tą tematyką..
ich zdanie na rozszerzające się ruchy faszystowskie do ciebie nie dociera?
ja zasypał bym cię zdjęciami ...

powtarzasz jak mantrę jedno -polska nie wystawiła...itd.
ale o słynnej już Brygadzie Świętokrzyskiej milczysz ...;)


Czytam forum sporadycznie, ale nie miałam okazji zobaczyć jak z kimś dyskutujesz. Nigdy nie dyskutujesz, najwyżej zadajesz pytania bez sensu i związku i sadzisz jaieś ogólnikowe aluzje sam nie wiesz do czego!
Zasypałbyś, podyskutowałbyś ale wolisz tylko miotać obelgi i nadmuchiwać swoje małe ego przez wyzywanie innych!
Opinie ludzi zajmujących się tą tematyką mnie nie interesują! Niejaki Gaweł, który założył ośrodek monitorowania czegoś tam właśnie okazał się pospolitym łajdakiem i kryminalistą i dostał wyrok, główny kapelmistrz KODU handlował kobietami (ale na pewno demokratycznie ;) ).
Nic nie masz,/B> i dlatego próbujesz utopić tę prawdę we wielosłowiu!
Gdyby w Polsce byli naziści, TVN nie musiałby organizować płatnych teatrzyków (waffel SS dla ubogich)!

A co ta Brygada Świętokrzyska? Wszystkich namawiasz do czytania, to może sam coś przeczytaj i przestań przytaczać te lewackie brednie!
PS
Naziści i komuniści i ci sami bracia lewacy. Wmawianie prawicy nazizmu jest nieuctwem i głupotą !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 stycznia 2019r. o 22:22
~~Granatowoszara Kalia napisał(a):
falco napisał(a): [
i jak tu z takim dyskutować....
do takich jak ty nie docierają opinie ludzi zajmujących się z racji zawodu tą tematyką..
ich zdanie na rozszerzające się ruchy faszystowskie do ciebie nie dociera?
ja zasypał bym cię zdjęciami ...

powtarzasz jak mantrę jedno -polska nie wystawiła...itd.
ale o słynnej już Brygadzie Świętokrzyskiej milczysz ...;)


Czytam forum sporadycznie, ale nie miałam okazji zobaczyć jak z kimś dyskutujesz. Nigdy nie dyskutujesz, najwyżej zadajesz pytania bez sensu i związku i sadzisz jaieś ogólnikowe aluzje sam nie wiesz do czego!
Zasypałbyś, podyskutowałbyś ale wolisz tylko miotać obelgi i nadmuchiwać swoje małe ego przez wyzywanie innych!
Opinie ludzi zajmujących się tą tematyką mnie nie interesują!

nie zobaczyłeś bo nie chciałeś ...
ale ci coś wyjaśnię ...kiedy z kimś się rozpoczyna niekiedy ciekawa dyskusja pojawiają się jakieś skorny walczące z ''komuchami'' lub omiegi które z kolei ''walczą '' z mową nienawiści
kiedy zadaję im pytania zaraz znikają ale po uprzednim wyzwaniu mnie od głupków ...
robisz zresztą podobnie ..:]
patrz poniżej ...''lewackie brednie ''

A co ta Brygada Świętokrzyska? Wszystkich namawiasz do czytania, to może sam coś przeczytaj i przestań przytaczać te lewackie brednie!

i ty chcesz dyskutować?,...jajcarz z ciebie nie ma co...

PS
Naziści i komuniści i ci sami bracia lewacy. Wmawianie prawicy nazizmu jest nieuctwem i głupotą !


czyli to jest lewica?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszara Kalia niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 22:46
Widzisz jaki z ciebie nieuk? :D
NSDAP - National Socjalistische Deutsche Arbeitspartei
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszara Kalia niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 23:30
Ciągle czekam na odpowiedź co z tą Brygadą Świętokrzyską!Nie dlatego, że nie wiem!
Chcę tylko wiedzieć jakie to zabobony w tej sprawie wyznaje niedouczona (z definicji) lewica!
Ktoś kto domaga się odpowiedzi na jakieś idiotyczne pytania, sam chociaż raz powinien najpierw odpowiedzieć! I koniecznie podać źródła ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 stycznia 2019r. o 23:35
Nie mogę się wręcz doczekać, jak rozwinie się ta dyskusja!

Proponowałbym jednak przenieść ją do innego tematu, zanim posty polecą jako off-top.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Języczka niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 23:36
Bazyli zamilkł .Jest kalia.Tylko po co się przemianowywać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza