Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prezydent Gdańska nie żyje
~~Konopna Języczka niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 0:07
Już niedługo moja wnuczka osiągnie wiek zmarłych 15-latek w Kołobrzegu.Serce mi krwawi.Nie potrafię w tej chwili nic dodać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszara Kalia niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 0:14
falco napisał(a): doszło też do tego że wnuki tych którzy walczyli z nazistami dzisiaj ''hajluja '' pod pomnikami ...
że stoją ramię w ramię z tymi którzy trzymają flagi ze swastyką ...

ale o tym wolisz milczeć ...


Kiedy, gdzie?
To są urojenia chorych zmanipulowanych głuptaków.
Polska jako bodaj jedyny kraj nie wystawiła ochotniczych oddziałów SS ani żadnych innych! Nikt nigdzie poza TVN nie czci Hitlera! Nazistów w Polsce nie nie ma w przeciwieństwie do Niemiec!
W Niemczech odbywa się rocznie ponad 300 legalnych marszów neonazistów.
A falco ślepy i głuchy!
W Polsce aby pokazać kilkiu nazioli TVN musi wynająć i opłacić kilku statystów!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 stycznia 2019r. o 8:14
~~Granatowoszara Kalia napisał(a):
falco napisał(a): doszło też do tego że wnuki tych którzy walczyli z nazistami dzisiaj ''hajluja '' pod pomnikami ...
że stoją ramię w ramię z tymi którzy trzymają flagi ze swastyką ...

ale o tym wolisz milczeć ...


Kiedy, gdzie?
To są urojenia chorych zmanipulowanych głuptaków.
Polska jako bodaj jedyny kraj nie wystawiła ochotniczych oddziałów SS ani żadnych innych! Nikt nigdzie poza TVN nie czci Hitlera! Nazistów w Polsce nie nie ma w przeciwieństwie do Niemiec!
W Niemczech odbywa się rocznie ponad 300 legalnych marszów neonazistów.
A falco ślepy i głuchy!
W Polsce aby pokazać kilkiu nazioli TVN musi wynająć i opłacić kilku statystów!



i jak tu z takim dyskutować....
do takich jak ty nie docierają opinie ludzi zajmujących się z racji zawodu tą tematyką..
ich zdanie na rozszerzające się ruchy faszystowskie do ciebie nie dociera?
ja zasypał bym cię zdjęciami ...

powtarzasz jak mantrę jedno -polska nie wystawiła...itd.
ale o słynnej już Brygadzie Świętokrzyskiej milczysz ...;)

to właśnie cechuje takich jak ty ...
i to tacy jak ty piszą o mnie ''urojenia chorych głuptaków'' ....zabawne?


Dopisane 19.01.2019r. o godz. 08:14:

~~Srebrzystoczarna Calibrachoa


A MOŻE KTOŚ WYJAŚNI DLACZEGO W DZISIEJSZYCH CZASACH IM WIĘKSZA KANALIA, TYM WYŻSZE JEJ STAWIAJĄ PIEDESTAŁY?[/c napisał(a):

no.no...;)
pomijam te ''piedestały'' ;) ale przypomnę ci że ostatnio powstaje mnóstwo pomników ...;)
chcesz jeden? wyższy od tego z naczelnikiem...;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
19 stycznia 2019r. o 10:36
falco napisał(a):
i jak tu z takim dyskutować....
do takich jak ty nie docierają opinie ludzi zajmujących się z racji zawodu tą tematyką..
ich zdanie na rozszerzające się ruchy faszystowskie do ciebie nie dociera?
ja zasypał bym cię zdjęciami ...

Uroiłeś sobie coś o ruchach faszystowskich w Polsce i brniesz w tych swoich "przekonaniach".
Zasyłałbyś zdjęciami, ale pewnie Ci się nie chce...
Albo wiesz, ale nie powiesz ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 stycznia 2019r. o 10:41
nie oglądałeś wcześniejszych ?
czy masz tu jakiś ukryty zamiar?...np. by zaraz napisać że ''Falco publikuje zakazane treści''
myślę że Ty raczej nie ale omiegi,dąbrówki,cyprysiki czy bazylki zaraz by podniosły ''larum''
sprawdzimy? :]




"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
19 stycznia 2019r. o 11:48
ramaj napisał(a):
M21W2 napisał(a):

.Falco - powinieneś bardziej się postarać i zacytować niemieckie media ............. Niemieckie media rozpisują się o śmierci prezydenta Adamowicza. Część prasy wprost zrzuca moralną winę za tę tragedię na Prawo i Sprawiedliwość. „Odpowiedzialność za to, że w minionych latach w politycznych debatach rozpleniła się nienawiść, ponosi jedna strona: prawica wokół partii rządzącej PiS" – stwierdza dobitnie Reinhard Veser, dziennikarz "Frankfurter Allgemeine Zeitung". ----- Dyskusja oparta o spekulacje medialne to specjalność manipulantów lub podatnych na manipulację Ciebie dopadło jedno i drugie .


Mnie to co pisze Falco ani grzeje ani ziębi.Ale może przypomnisz co Kaczyński mówił,kogo winił za inspirację zabicia Rosiaka ?
Jednemu nie podobają się media niemieckie,drugiemu brytyjskie - dobre tzn.obiektywne to pewnie nasze polskie TVP.
Falco jakby nie mieszał bandyckiej zbrodni z polityką nie byłoby mojego komentarza , jestem zwolennikiem dyskusji o faktach a nie spekulacjach medialnych . --- https://www.tvn24.pl/raporty/mord-polityczny-w-biurze-pis,311--- Przeczytaj ten artykuł , nie tylko Kaczyński ale i ---- Donald Tusk przyznał, że wszystko wskazuje na to, że motywacja napastnika miała charakter polityczny. --- Dobre media to te które uszanowały wolę władz Gdańska i rodziny tragicznie zmarłego Prezydenta Adamowicza aby tej tragedii nie wykorzystywać politycznie przez polityków i media do spekulacji i obwiniania którejkolwiek ze stron .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
19 stycznia 2019r. o 13:22
falco napisał(a): nie oglądałeś wcześniejszych ?
czy masz tu jakiś ukryty zamiar?...np. by zaraz napisać że ''Falco publikuje zakazane treści''
myślę że Ty raczej nie ale omiegi,dąbrówki,cyprysiki czy bazylki zaraz by podniosły ''larum''
sprawdzimy? :]

Oglądałem, ale nigdy nie było ŻADNYCH fotek czy filmów świadczących o ruchach faszystowskich w Polsce. To jest tylko i wyłącznie Twoja NACIĄGANA interpretacja...
I dlaczego wciąż mówisz o sobie w trzeciej osobie?

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 stycznia 2019r. o 17:16
Co z tą Brygadą Świętokrzyską? Podaj jakieś tytuły książek, autorów itp. Taki rzekomo oblatany w tej tematyce nie powinien mieć z tym problemów.

Póki tego nie zrobisz, twierdzę, że jesteś kłamcą powielającym kłamstwa.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza