Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Który bolecnauta najbardziej dzieli ludzi na forum bolec.info ?

~~Oliwkowa Lantana niezalogowany
15 stycznia 2019r. o 19:40
~~Perłowoszara Dabecja napisał(a): co ty tu bredzisz? falco dzieli Polaków?
on tylko pokazuje wam KMIOTY:] jacy tak naprawdę jesteście
i moje spostrzeżenie- dziwnym trafem nie było wcześniejszych wpisów Janoo a teraz są ale gdzieś sie zawieruszył ojciec załozyciel
co za zbieg okoliczności


DOBRE spostrzeżenie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
15 stycznia 2019r. o 19:49
[img=1547577965_p8xq7hb.jpg]
[img=1547577970_cbgah6j.jpg]
[img=1547577976_42gr673.jpg]
[img=1547577984_a5xzq99.jpg]
[img=1547577993_zuwf8fx.jpg]
[img=1547578002_ymiiot3.jpg]
[img=1547578012_st943te.jpg]
[img=1547578022_aeexy7q.jpg]
[img=1547578037_1wuurq3.jpg]
[img=1547578051_bvueckw.jpg]
to wszystko wisi na bolcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawa Pragnia niezalogowany
15 stycznia 2019r. o 20:02
Mój typ nr 1 to MW 21 .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowy Bratek niezalogowany
15 stycznia 2019r. o 20:05
falco napisał(a): świetny temat tyle że obłudny jak ty skornie

kiedy ja założyłem temat o tym kogo Falco obraził poprosiłem by swoje opinie wyrazili ZALOGOWANI

ty jak widzę o tym ''zapomniałeś '' :)

noto czekamy na astry ,bratki ,kosodrzewinki i inne ''kwiatki'' :]

Uderz w stół a kłótliwe nożyce się odezwą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 stycznia 2019r. o 20:11
skornie ..nie tylko to ''wisi'' na bolcu ;)
napisz nam tu czym jest ''mowa nienawiści''?

co myślisz o tym hasełku '' a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści''?
''jojo'' ani ''zero'' na to nie reagowali ...

(''jojo'' -jestem przeciwny temu by kogokolwiek wieszać na drzewach a to co pisze to tylko forma wyrażenia ''swojego niezadowolenia'' ;)
pamiętasz?

jak myślisz korniszonku ...czy jak tu napiszę ''a na drzewach zamiast liści będą wisieć pislamisci'' zareagują ?

na wszelki wypadek sobie to skopiuję bo wiesz ...
żyjemy w ''dziwnym '' kraju gdzie sens wypowiedzi często jest ''zniekształcany'';)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
15 stycznia 2019r. o 20:25
NIE JESTEM SKORN
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowa Lantana niezalogowany
15 stycznia 2019r. o 20:45
jano , oprócz obrazków jeszcze coś potrafisz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 stycznia 2019r. o 20:47
skorn napisał(a): .. ze względu na kwestie polityczne, religijne, itp.

Odpowiedź uzasadnij. Zapraszam do dyskusji.


Pannazdzieckiem , bo to złodziej i alkoholik , szmaciarz i krętacz. Cham i głupek , KMIOT nad kmiotami . Na piwo zaprasza po to żeby delikwenta zgnoić , oszukać , zdradzić i okraść . Ofiarami padli tacy Bolecnauci jak Masi , Skorn , Sentinel , Bylu , Alabaster , Hemi , Wujek Dobra Rada , Saifer , Vipo i Artur Kędzia ( świeć Stwórco pamięci Tych , którzy już odeszli ) . W jakim temacie by się nie pojawił , to do zbrodni nawołuje i do nieposłuszeństwa zwierzchnictwu. Antysemita i i antynarodościowiec okrągłego stolca . Zaprzaniec pospolity lubiący pisać donosy na kolegów , jak Bolek . Ma swój własny ipeenik. Czepia się słów , a idea pozostaje ... skłócić Bolecnautów.

Jano mówi JUDASZ o Panniezdzieckiem. Oczar i Bazylia nic już nie mówią , tylko żałośnie kiwają głowami nad upadkiem ... człowieczeństwa.

Podoba Ci się moje uzasadnienie Młody Padawanie ? :)
To kiedy to piwko ? :)

Dorosłeś :) Powinienem Ci postawić :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.