Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Który bolecnauta najbardziej dzieli ludzi na forum bolec.info ?

~~Żółtawa Mina niezalogowany
16 stycznia 2019r. o 20:42
falco, znowu pomyliłeś tematy - działasz według znanego wszystkim schematu !!
Dyskusja jest głównie na twój temat a ty znowu atakujesz wszystkich a nie widzisz siebie. .Potwierdzam , Kafir falco to największy wróg tradycji, narodu polskiego i religii falco to typowy troll, który każdy temat potrafi sprowadzić do jednego ..... Wywołuje awantury i zakłada prowokacyjne tematy. Na przekór oczekiwaniom, przeciwstawia się ustanowionym zasadom, często „wchodzi w dyskusje" , zachowuje się prowokacyjnie, z rozmysłem sprawia innym przykrość, a jednocześnie jest bardzo wrażliwe na swoim punkcie i długo rozpamiętuje urazy. Jakiś psychiatra powinien sprawdzić jego osobowość aby kiedyś nie doszło do nieszczęścia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 stycznia 2019r. o 21:01

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawa Mina niezalogowany
16 stycznia 2019r. o 21:02
falco napisał(a): ja ''sprawiam przykrość''?

ja tylko wyrażam ''swoje niezadowolenie'' :]



Twoje wypowiedzi są zwykle na granicy obrazy uczuć religijnych lub nawet obrażają te uczucia. W Pakistanie dostał byś za to "czapę" ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Języczka niezalogowany
16 stycznia 2019r. o 21:07
Dla mnie falco,który czasem mógłby ograniczyć jakieś tam prywatne podjazdy słowne,jest jednym z niewielu tutaj ,który posiada własne poglądy i zaciekle potrafi ich bronić.Czy ja się z nimi zgadzam czy nie zawsze szanuję adwersarza z którym da się prowadzić rozmowę.Prawo do własnego oglądu świata jest prawem niezbywalnym,a ci,którzy bez jakiejkolwiek gruntownej wiedzy na jakikolwiek temat zarzucają mu li tylko trollowanie i odsyłają do psychiatry powinni się zastanowić czy to na pewno on powinien to zrobić, a nie oni.W psychiatrii nazywa się to przeniesieniem.Cóż może wujek Google niektórych oświeci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 stycznia 2019r. o 21:17
~~Konopna Języczka napisał(a):


konopna :)
było tu kiedyś kilka osób z którymi można było dyskutować ..dlaczego zawsze ''do czasu''?
Ty wiesz ...

a to jest celne a dla mnie szczególnie ważne ...;)


''...którzy bez jakiejkolwiek gruntownej wiedzy na jakikolwiek temat zarzucają mu li tylko trollowanie ''

dziękuję za zrozumienie tego co obserwujesz ...


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Języczka niezalogowany
16 stycznia 2019r. o 21:30
Bystra ze mnie "dziewczynka"falco.Tylko dystans do siebie i innych jest sposobem na dobre życie.Muszę się już pakować ,jutro wracam do mojego Kraju, świata,piekiełka?Sama nie wiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 stycznia 2019r. o 21:34
ramaj napisał(a):
skorn napisał(a): .. ze względu na kwestie polityczne, religijne, itp.

Odpowiedź uzasadnij. Zapraszam do dyskusji.


"Który bolecnauta najbardziej dzieli ludzi na forum bolec.info ?"

Chcesz szukać tu na Bolecinfo tego ,który najbardziej dzieli ludzi.To może najpierw ty wypowiedz się: co sądzisz o twoich ideologicznych kolegach, którzy wieszali na szubienicach portrety eurodeputowanych i rozsyłali akty politycznego zgonu prezydentów miast.


Ramaj , Tobie się chyba coś pokićkało przez tą chucpę z Owsiakiem , ze śmiercią Adamowicza w tle . Jeśli eurokołchoz jest dla Ciebie ostatecznym autorytetem , to chłopie możesz tylko pomarzyć o wolności , o której pisał Fobiczny . Nic z tego nie kumasz podobnie , jak Twój idol Falco. Moim skromnym zdaniem rację miał JKM , paląc publicznie niebieską flagę z gwiazdkami i rację miał ów jegomość , co spalił kukłę Sorosa.
Można się czepiać Karonia , bo nie zawsze bywa zrozumiany z Jego nienawiścią do marksizmu i kapitalizmu ( w zasadzie to to samo ) , ale podstawowej tezie nie sposób zarzucić brak logiki. Fake nevs , czy jak to się tam qurwa pisze , popraw Skornik , jeśli prosić mogę , to nasza rzeczywistość . O niemieckich ścierwomediach , chemitralach i ludzkiej głupocie piszę od lat.

I co ?

I po trzydziestu latach depopulacji Narodu Polskiego jest taki jeden Ramaj , kumpel Falco , co dalej nie widzi prowokacji TVN , że Polacy to faszyści w lesie ... świętujący urodziny Hitlera , bo TVN sie nie przyznał. Jako kosmopolita może nawet sam zrobił bym taką inscenizację , przytuliwszy dwadzieścia tysiączków :D Ale ludzie Okrągłego Stołu i ich poplecznicy , tu na dole w Bolesławcu , przesiąknięci fałszywą teorią komunistycznej unifikacji , przyzwyczajeni do koryta ... łatwego koryta zło będą widzieć w młodych pokoleniach , które nie mają układów i koneksji . Mają prze....bane i dlatego protestują na sposób , jaki uważają za stosowny . I tylko Kolega Jasiu , wraz z przydupasem Ramaja ( Afric Simone :) :) zaczarowani niemieckimi ścierowmediami nie czują bluesa :)

Jeśli jutro w dowolnej telewizorni wystąpi Stokrotka , Durczok , albo Lis w duecie z Beatą Mazurek , to kto będzie mówił prawdę Ramaj ? :)

Jak myślisz ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 stycznia 2019r. o 21:49
~~Konopna Języczka napisał(a): Bystra ze mnie "dziewczynka"falco.Tylko dystans do siebie i innych jest sposobem na dobre życie.Muszę się już pakować ,jutro wracam do mojego Kraju, świata,piekiełka?Sama nie wiem.


''dziewczynka''?...chyba zrozumiałem ...
''dystans'' powiadasz?...chyba coś z tego mam bo znajomi jakoś mnie nie opuszczają i nie uciekają?;)

wracasz?...no cóż ...
powodzenia :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza