Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Brutalne morderstwo na Kilińskiego
~~Stalowoniebieski Maczek niezalogowany
24 lutego 2019r. o 14:09
.......:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowy Jabłoń niezalogowany
24 lutego 2019r. o 16:31
kc napisał(a): Powinno ta tragedia dać do myślenia wszystkim tym, którzy słysząc za ścianą krzyki i płacz dziecka przechodzą obok obojętnie.

W ogóle powinien w rynku powstać pomnik tego chłopca, żeby przypominał ludziom, że nie wolno przechodzić obojętnie wobec krzywdy drugiej osoby.


KC ,spoko tylko jest wiele przypadków ,ze jak ktoś zadzwoni na policje ,to jest traktowany jako kapuś ,konfident i w ogóle i później ma nieprzyjemności.
Inna kwestia ,to,ze jak już wpadnie policja i zechce w kajdanach zatrzymać takiego osobnika , to przed chwila bita czy poniżana żona,czy inna konkubina z ryjem na policje,że bija ,czy zatrzymuja jej ukochanego.

A nawet jesli taka panna zechce sie pozbyć oprawcy,czy zeznawać przeciwko niemu ,to kto jej zagwarantuje zezpieczeństwo ,jęsli faj agresor zechce się "policzyć"?
Policja ,która do awantury przyjedzie po 30 min?

A pomnik ,to w ogóle śmiech na sali :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitny Przegorzan niezalogowany
24 lutego 2019r. o 17:13
Instytucje tego nie załatwią, nie pracują 24h, toną w sprawach. wiem z doświadczenia.

Znieczulica społeczna, tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitny Przegorzan niezalogowany
24 lutego 2019r. o 17:14
nie bądź smieczny, żadna instytucja nie pracuje 24h oprócz MILICJI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowa Kolczurka niezalogowany
24 lutego 2019r. o 17:57
Chłopczyk w wieku mojej córki... Zresztą, dorośli też moi rówieśnicy.
Jedyne, co mi się ciśnie na usta, to "jak można?" Niewinne, bezbronne dzieciątko. Nigdy nie pozwoliłabym na zrobienie krzywdy mojemu dziecku, nigdy przez nikogo, za wszelką cenę. Kim trzeba być, żeby doprowadzić do takiej sytuacji? W normalnych, naprawdę normalnych rodzinach takie rzeczy się nie dzieją. Matka powinna bronić dziecko już o wiele wczesniej. Szkoda, cholernie szkoda małego serduszka. Mam nadzieję, że gdzieś tam jest Ci lepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
5 marca 2019r. o 18:33
Reportaż Uwaga Tvn z poniedziałku

https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/zamordowal-partnerke-syna-wyrzucil-przez-okno-na-firance-byly-zakrwawione-slady-jego-raczek-oficjaln,285378.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółta Macierzanka niezalogowany
6 marca 2019r. o 17:35
~Liliowa Golteria napisał(a): Był spokojnym i normalnym człowiem,co mu od krec ało to nie wiem,ale jestem pewiem że ta jego konkubina go zdradzała


Nie wiem, nie znałem ich, ale jeżeli nawet to nie jest powód żeby zabijać... tym bardziej niewinne dziecko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowoszara Miodunka niezalogowany
6 maja 2019r. o 15:33
Jak długo jeszcze będziecie powtarzać i przypominać o tym morderstwie ??????? Czy to coś zmieni ????? Tak, jak wiadomość, że kobieta skoczyła z wiaduktu, ciągnie sie od lat !!!! Czy nie ma bardziej aktualnych tematów ????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.