Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zrzutka na Singapur
~~Szmaragdowa Piwonia niezalogowany
27 lutego 2019r. o 20:56
Ja im wpłacę 5 dych. Warto!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bakłażanowa Tunbergia niezalogowany
27 lutego 2019r. o 22:45
Srebrna Mięta czyli rozumiem, na wakacje jeździsz na żwirownię? Oczywiście dlatego, że jest bliżej. Po co jechać nad morze. Przecież woda to woda. W sumie to po co na żwirownię? W wannie możesz poleżeć. Przynajmniej z domu nie będziesz musiała wychodzić. AHA! No właśnie! Zpomialbym!!! No bo jak się zmieni nazwę, nawet jak zostają ci sami ludzie tańczący w zespole po 20 (jak i nie więcej) lat to wszystko sie wymazuje, cała historia, wspomnienia i zapominasz jak masz tańczyć i wgl wszystko robisz od zera! Dziękuję Mięto! Całe życie żyłem w błędzie !!! Głupi ja !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowy Ambrowiec niezalogowany
28 lutego 2019r. o 7:11
Mam zaproszenie na festiwal w Rio. Kto mi sfinansuje przelot i pobyt.
A, zapomniałem o zwiedzaniu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowy Dzwonek niezalogowany
28 lutego 2019r. o 7:19
~~Jasnolawendowy Ambrowiec napisał(a): Mam zaproszenie na festiwal w Rio. Kto mi sfinansuje przelot i pobyt.
A, zapomniałem o zwiedzaniu :)


Jakie masz osiągnięcia i jaki to zespół? Czy ambasador Polski w Brazylii Cię zaprosił?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowy Ambrowiec niezalogowany
28 lutego 2019r. o 7:56
~~Jasnolawendowy Dzwonek napisał(a):
~~Jasnolawendowy Ambrowiec napisał(a): Mam zaproszenie na festiwal w Rio. Kto mi sfinansuje przelot i pobyt.
A, zapomniałem o zwiedzaniu :)


Jakie masz osiągnięcia i jaki to zespół? Czy ambasador Polski w Brazylii Cię zaprosił?

Gram na ukulele, mam zespół cieśni nadgarstka, a zaprosił mnie mój kumpel z Australii ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Kopytnik niezalogowany
28 lutego 2019r. o 8:09
~~Srebrna Mięta napisał(a):
~~Zielonkawobłękitny Platan napisał(a):
~~Jasnolawendowy Ambrowiec napisał(a): Jak ktoś zaprasza to powinien pokryć koszty.
To tak jakby prezydent Bolesławca zaprosił na dni bolesławca jakiś zespół a ci musieli pokryć sobie wszystkie koszty z tym związane.


Wyjazdy na takie festiwale nigdy nie są całkowicie darmowe. Trzeba mieć szczęście, żeby znaleźć festiwal w którym pokrywa się jedynie koszty dojazdu, bo większość jest po prostu płatna ;)



To po co się wybieracie tak daleko. Bliżej nie ma festiwali? A tak po za tym to chyba 40 lat istnieje ZPiT BOLESŁAWIEC a wy od 2011??


Jadą na drugi koniec świata reprezentować nasz kraj, bo zostali wyróżnieni za lata ciężkiej pracy. Ten zespół to duma Bolesławca, którą powinno się wspierać. Ja już przelałam odpowiednią kwotę, a jeśli ktoś nie ma ochoty to proszę schować zazdrość do kieszeni i odejść ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Kopytnik niezalogowany
28 lutego 2019r. o 8:18
~~Jasnolawendowy Ambrowiec napisał(a): Mam zaproszenie na festiwal w Rio. Kto mi sfinansuje przelot i pobyt.
A, zapomniałem o zwiedzaniu :)


Uczestnikami wyjazdu są uczniowie i studenci, którzi sami na siebie nie zarabiają. Na festiwal jadą też pewnie rodzeństwa, więc niektórzy rodzice musieli zapłacić podwójnie. Zespół prosi o wsparcie, nie o kompletne sfinansowanie. Myślę, że jak najbardziej im się ten wyjazd należy, bo bardzo ciężko pracują.
Jeśli potrzebuje Pan pomocy, to proszę założyć zrzutkę. Może bolesławianie nie będą aż tak zazdrośni jak w tym przypadku ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cząber niezalogowany
28 lutego 2019r. o 14:29
~Bakłażanowa Tunbergia napisał(a): A może Pan Prezydent się dorzuci ? W końcu będą reprezentować Bolesławiec


A co na to Wójt Gminy, który tak często podkreśla jaki to ma zespół?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza