Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oświadczenie nauczycielskiej "Solidarności"
~~Rudobrązowy Rozmaryn niezalogowany
8 kwietnia 2019r. o 21:12
A ciemna masa społeczna -czyi obsługa tzw pracownicy oświaty co do staną?????????????????????????????????????????????????????????
ODPOWIEDZ JAK ZWYKLE 0000000000000000000000000000000
+++++ DLA NICH
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowa Tawułka niezalogowany
8 kwietnia 2019r. o 22:02
~~Ceglastoczerwony Narcyz napisał(a): Nauczyciele tak samo jak policja powinni być pozbawieni prawa do strajku. To nie jest zawód jak każdy inny.


"to nie jest zawód jak każdy inny" - czyli już zaczynasz kumać.

Ale najpierw trochę sobie postrajkujemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawordzawa Lilia niezalogowany
9 kwietnia 2019r. o 1:54
Brawo p. Ołenicz-Bernacka! Myślę, że w jej ślady powinni pójść nauczyciele - członkowie tzw. "Solidarności" z Handlówki, bo ich "przedstawiciel" Proksa okazał się zwykłym łamistrajkiem i naraził ich na wielki wstyd. Jeszcze jest czas to naprawić, koleżanki i koledzy z dawnego kina "Wenus"!
A tzw. "Solidarność" Piotra Dudy to już dawno nie jest żaden związek zawodowy dbający o ludzi pracy, tylko przybudówka PiS. Na górze siedzą cwaniacy robiący kariery polityczne na plecach takich, jak ci, których właśnie wczoraj oszukali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Przetacznik niezalogowany
9 kwietnia 2019r. o 7:23
I nie jest prawdą, że w akcji protestacyjnej biorą udział tylko związkowcy. Większość z tych Nauczycieli nie ma nic wspólnego ze związkami zawodowymi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Rumianek niezalogowany
9 kwietnia 2019r. o 8:26
~~Żółtawordzawa Lilia napisał(a): Brawo p. Ołenicz-Bernacka! Myślę, że w jej ślady powinni pójść nauczyciele - członkowie tzw. "Solidarności" z Handlówki, bo ich "przedstawiciel" Proksa okazał się zwykłym łamistrajkiem i naraził ich na wielki wstyd. Jeszcze jest czas to naprawić, koleżanki i koledzy z dawnego kina "Wenus"!
A tzw. "Solidarność" Piotra Dudy to już dawno nie jest żaden związek zawodowy dbający o ludzi pracy, tylko przybudówka PiS. Na górze siedzą cwaniacy robiący kariery polityczne na plecach takich, jak ci, których właśnie wczoraj oszukali.

Ołenicz-Bernacka mogła się przyłączyć do strajku zorganizowanego w jej szkole przez inny związek. Jeśli w szkole jest tylko "Solidarność" to w szkole nie ma kto zorganizować strajku bo ten związek podpisał porozumienie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowa Męczennica niezalogowany
9 kwietnia 2019r. o 16:07
~~Groszkowa Aralia napisał(a):
....
jestem za nauczycielami ale nie popieram takiej formy protestu.
TO LENISTWO Z WASZEJ STRONY...


Dokładnie. Ja też nie popieram tego strajku, Co nauczycielom zrobiły dzieciaki, że zamiast przygotowywać je do egzaminów gimnazjalnych albo matury odwołali lekcje? Mój szacunek do szkoły zmalał- egoiści jak zawsze stawiający siebie ponad dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmazynowy Fiołek niezalogowany
9 kwietnia 2019r. o 16:15
~~Ciemnoczekoladowa Męczennica napisał(a):
~~Groszkowa Aralia napisał(a):
....
jestem za nauczycielami ale nie popieram takiej formy protestu.
TO LENISTWO Z WASZEJ STRONY...


Dokładnie. Ja też nie popieram tego strajku, Co nauczycielom zrobiły dzieciaki, że zamiast przygotowywać je do egzaminów gimnazjalnych albo matury odwołali lekcje? Mój szacunek do szkoły zmalał- egoiści jak zawsze stawiający siebie ponad dzieci.


To se nie popieraj przymule .Najlepiej żeby strajkowali leśniczy ,prawda młocie . Służba zdrowia ,nie . Oświata , nie .Sądy ,nie .Komunikacja ,nie .
Buda solidaruchu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniała Ułudka niezalogowany
9 kwietnia 2019r. o 16:54
Oj, Ciemnoczekoladowa Męczennico - szybko zmieniasz zdanie. jest to niebezpieczne. Oczywiście dla Ciebie. Proponuję zawsze dobrze przeanalizować problem, poczytać, z różnych źródeł zasięgnąć wiedzy na dany temat i wówczas masz pełną świadomość
przy ocenianiu sytuacji bądź ludzi. Nauczyciele nie mają innych możliwości strajku. To że pochodzą z hasłami pod sejmem czy pałacem prezydenckim, to nic nie da. Rząd ich OLEWA. Pomyśl, dla krowy 500+, świni 100+, bo chodzi o to aby rząd miał większe poparcie. Jeżeli p.Szydło mówi,że bardzo zależy im na jutrzejszym egzaminie, to dlaczego nie podniosą o te 1000zł pensji. P.Szydło twierdzi, że dla RZĄDU UCZEŃ JEST BARDZO WAŻNY, TO NIECH USTĄPIĄ I DOŁOŻĄ NAUCZYCIELOM , KWOTĘ O KTÓREJ MÓWIĄ. Skoro są pieniądze dla innych grup, tylko po to aby mieć ich głosy w czasie wyborów to zakrawa na kpinę. Przez 3 tygodnie, rząd w ogóle nie ustosunkował się wiedząc, że będzie strajk. Aby zażegnać spór, wystarczy na to ok.2 mld zł. Rząd to odrzuca. Wstrętne! I TO TYLKO WINA RZĄDU.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza