Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rocznica katastrofy smoleńskiej
~~J23 niezalogowany
5 kwietnia 2022r. o 18:24
Horus napisał(a): a kto pamiętał że dwa czy trzy dnie temu była jakaś rocznica śmierci JP2 ?

tak to jest z ''polaczkowatością '' ;D
jakie tu były lamenty i żałobne pienia rok czy dwa po tym jak zmarł ...
a teraz du-pa...;D
milczenie...

to samo dotyczy teraz zbrodni ''ukrów'' o których na siłę się ''zapomina'' bo to ...niepolitycznie...;D
a pamiętać i PRZYPOMINAĆ !!! należy zawsze i wszędzie...


Horus pomimo tego, że mamy skrajnie różne podejście do partii politycznych ( ja Konfederacja ty bardziej na lewo) to podejście do wielu tematów mamy zbliżone. Wcześniej pisałem o zbrodniach na Wołyniu pod pseudonimem nadanym przez portal bo mam wrażenie, że jak piszę jako J23 ktoś zgłasza mnie do moderatora. Widać, że jeżeli człowiek zna historię to potrafi odróżnić kto przyjaciel a kto wróg. Dziadek pochodzący z kresów powtarzał. Wnusiu, wróg jest ten sam, zmieniły się metody walki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 kwietnia 2022r. o 19:11
różnice poglądów to rzecz normalna...trzeba po prostu zachować pewien dystans...
tyle że nie wszyscy to potrafią lub po prostu wolą wulgarne niekiedy określenia...
na to trzeba mieć albo grubą skórę albo po prostu to ''olewać''
niech sobie jeden z drugim ''chłopaczek'' ;D ulży a może przez to poczuje się kimś lepszym bardziej ''cool'' ;D
pieprzyć to...

czy ktoś zgłasza posty które piszesz? ...być może ...

kiedyś zaproponowałem ememowi by uzasadniał dlaczego są posty cięte...i na czyją prośbę tak robi ...
rozśmieszało mnie to ''powód Kazimierz'' bo powód to raczej w sądzie ale niech tam...odpowiedzi nigdy nie było tak jak na wiele innych pytań nigdy nie odpowiedział...
wracając do tematu...

tu namnożyło forumowych ''historyków'' tyle że z marną wiedzą opartą najczęściej na okólnikach ...
tym co wyczyta w podstawowych źródłach lub opartych na przekazie propagandowych ...(często ze sobą sprzecznych )
tak tu było z jednych z forumowiczów gdzie pytałem go o tą słynną ucieczkę Pileckiego...
gość nigdy nie odpowiedział ...

tak ...wróg jest ten sam ...
mnie podobnie jak tobie wiele opowiadał a nawet prowadzał po sąsiadach też właśnie dziadek...
wspomnienia tych ludzi ,ludzi którzy niekiedy cudem przeżyli to prawdziwy dowód na mordy ,zbrodnie których sprawcami byli ''ukry''

nie w tym wymiarze ale jednak podobnych czynów dokonywali i Rosjanie i ...Polacy...
nie oszukujmy się ...

ale o tym trzeba chcieć czytać i nie bać się pisać...

bo czego się bać?...że ktoś kto mnie na oczy nie widział nazwie ''kacapem'' czy ''onucą''? ;D
wali mnie to ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
5 kwietnia 2022r. o 19:16
pamiętaj
ja przyjdą z sierpami to wołaj... znaczy pisz
żebyśmy na bieżąco byli :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 kwietnia 2022r. o 19:23
a to pech...
temat ci ''spadł'' :D

ja mi kurna przykro....HAHAHA...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
5 kwietnia 2022r. o 19:24
Horus napisał(a): różnice poglądów to rzecz normalna...trzeba po prostu zachować pewien dystans...
tyle że nie wszyscy to potrafią lub po prostu wolą wulgarne niekiedy określenia...
na to trzeba mieć albo grubą skórę albo po prostu to ''olewać''
niech sobie jeden z drugim ''chłopaczek'' ;D ulży a może przez to poczuje się kimś lepszym bardziej ''cool'' ;D
pieprzyć to...

czy ktoś zgłasza posty które piszesz? ...być może ...

kiedyś zaproponowałem ememowi by uzasadniał dlaczego są posty cięte...i na czyją prośbę tak robi ...
rozśmieszało mnie to ''powód Kazimierz'' bo powód to raczej w sądzie ale niech tam...odpowiedzi nigdy nie było tak jak na wiele innych pytań nigdy nie odpowiedział...
wracając do tematu...

tu namnożyło forumowych ''historyków'' tyle że z marną wiedzą opartą najczęściej na okólnikach ...
tym co wyczyta w podstawowych źródłach lub opartych na przekazie propagandowych ...(często ze sobą sprzecznych )
tak tu było z jednych z forumowiczów gdzie pytałem go o tą słynną ucieczkę Pileckiego...
gość nigdy nie odpowiedział ...

tak ...wróg jest ten sam ...
mnie podobnie jak tobie wiele opowiadał a nawet prowadzał po sąsiadach też właśnie dziadek...
wspomnienia tych ludzi ,ludzi którzy niekiedy cudem przeżyli to prawdziwy dowód na mordy ,zbrodnie których sprawcami byli ''ukry''

nie w tym wymiarze ale jednak podobnych czynów dokonywali i Rosjanie i ...Polacy...
nie oszukujmy się ...

ale o tym trzeba chcieć czytać i nie bać się pisać...

bo czego się bać?...że ktoś kto mnie na oczy nie widział nazwie ''kacapem'' czy ''onucą''? ;D
wali mnie to ...;D

Niem pisze się okólnikami a ogólnikami .
Trudno sobie wyobrazić jak by cie nazywali gdy cie zobaczą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
5 kwietnia 2022r. o 19:26
Horus napisał(a): a to pech...
temat ci ''spadł'' :D

ja mi kurna przykro....HAHAHA...


no patrz... mi spadł, a ty się rozpisujesz
to dopiero zabawne :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wygryzanie konkurenta niezalogowany
5 kwietnia 2022r. o 19:29
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): a to pech...
temat ci ''spadł'' :D

ja mi kurna przykro....HAHAHA...


no patrz... mi spadł, a ty się rozpisujesz
to dopiero zabawne :D

Zostałeś wygryziony gościu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
5 kwietnia 2022r. o 19:33
w "forumowym słowotoku" nigdy horusowi nie dorównywałem, a ni z nim nie konkurowałem
nie było mnie z czego wygryzać ;)


Dopisane 05.04.2022r. o godz. 19:33:

ale jak widać on nawet w temacie smoleńskim o ukrainie musi pisać
więc moze to jego wygryźli i jemu temat zamknęli
ja nie wiem
ja tylko pytam
:D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza