Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dzięki Unii Europejskiej Bolesławiec się zmienia
14505
DP
5 maja 2019r. o 16:45
ten portal kreuje fałszywy wizerunek zależności sąsiada od sąsiada, nie musimy być w ue
żeby istnieć na mapie tego kontynentu i dobrze prosperować jako państwo.


jest jedna stara zasada która została zapomniana ''Żyj dobrze z sąsiadami'', zastąpiono ją tysiącami praw i obowiązków,obwarowano aktami prawnymi nakazami i zakazami
odbierając możliwość wyboru typu;
tego lubię więc z nim pogadam przy płocie,a tego nie lubię więc tylko przywitam się.


szkoda
bo wrogość człowieka do człowieka ściśle wiąże się z jego poglądami
kiedyś tak nie było
a łatwość z jaką można manipulować ''ludzką masą'' skłania do zastanowienia się nad zdolnością człowieka do samodzielnego rozumowania

dąbrówka łykasz jak pelikan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
21660
#Ernestyna nieaktywny
5 maja 2019r. o 20:52
Umiłowani Siostry i Bracia!
- nie każdemu duchowi wierzcie, lecz badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków wyszło na ten świat (1J.4:1).

Zaprawdę powiadam Wam Najdostojniejsi Siostry i Bracia,
- godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne obnażać prawdziwe oblicza kościelnych szamanów, zbrodniarzy, oszustów, seksualnych dewiantów, pedofilów, społecznych pasożytów, specjalistów od interpretowania życzeń Pana Stwórcy Wszechrzeczy, znawców urojonych niepokalanych poczęć i wiecznych dziewictw, którzy na twarzach noszą od wieków faryzejską maskę pokory oraz pobożności, w ustach świętobliwie pieszczą słowa miłości, miłosierdzia i przebaczenia, ale serca zawsze mają kamienne i zimne, dusze pychą i rozpustą, zaś usta obłudą i hipokryzją wypełnione a dłonie wiecznie głodne mamony. Rzymski katolicyzm jest szkołą szalbierstwa, hipokryzji i cynizmu. Toż to ten ewangeliczny „Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi. Tej ziemi! Nie ma kłamstwa, na które nie byliby gotowi, gdy chodzi o zwalczanie przeciwnika; nie ma bredni, której by w swoje owieczki (i baranki) nie spodziewali się wmówić. Sprowadzają walkę do tumanienia i terroryzowania najciemniejszych w nadziei, że w ten sposób zawsze będą mieli większość.
Czyż jego wyznawcy nie słyszą „głosu z nieba mówiącego: „Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające. Bo grzechy jego narosły aż do nieba i Bóg przywołał na pamięć jego niesprawiedliwe uczynki" (Ap 18. 4).
[img=1557082361_oalsmor.jpg]

Religia jest obrazą godności człowieka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowy Migdałowiec niezalogowany
5 maja 2019r. o 21:34
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawy Szupin niezalogowany
5 maja 2019r. o 21:36
oto słowo prawdy :)
przekażcie sobie znak ....jaki wam tam pasuje ale o tym ''pokoju '' zapomnijcie ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
5 maja 2019r. o 21:43
Dziękuję wszystkim za komentarze!

Bolesławiec się zmienia dzięki UE ;-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 maja 2019r. o 22:10
emem napisał(a): Dziękuję wszystkim za komentarze!

Bolesławiec się zmienia dzięki UE ;-)


A proszę bardzo Maniek :) Mój komentarz ... nie zgadzam się z Tobą :) Do dupy z takimi zmianami , skoro przyszłe pokolenia Bolecnautów i Bolecnautek będą musiały żydobanksterce zapłacić za ceramiczną ławeczkę , albo inną orkę w ramach odsetek od kredytu . Maniek , spróbuj zrozumieć , cała Polska zmienia się w Polin , nie tylko Bolesławiec . Polin to sposób myślenia , jak gohim w bambuko zrobić , albo filozofia kija i marchewki . Na chwilę obecną zachłysnąłeś się marchewką eurokołchozu ... jak wielu zindoktrynowanych , ale ... nie życzę Ci kija , choć nastąpi , być może nawet w Twoim życiu ... życzę Ci ... żebyś się wreszcie uczyć zaczął żurnalisto.

Do dupy z dobrymi zmianami i darczyńcami z eurokołchozu , zwanego dla niepoznaki UNIĄ .

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
5 maja 2019r. o 22:35
spinasz sie jakims zadluzeniem, kiedy Polska jest w tej połówce panstw UE o mniejszym zadluzeniu.
temat jest o zmianach a nie o jego cenie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
5 maja 2019r. o 22:44
UE odwala robote za polskich polityków i samorządowców. Stąd takie głupie wnioski jak w felietonie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA USŁUGI ELEKTRYCZNE