Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Święto Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej
9176
kc
3 maja 2019r. o 21:21
~~Brzoskwiniowa Czeremcha napisał(a):

Szok że tak łatwo się przyznałeś ze piszesz według zasady "nie znam ale sie wypowiem". Ja za to znam obu "dziennikarzy" Benia i emema. Jak oni kogos popieraja, to przegrana murowana.


"Według zasady - nie znam się, ale się wypowiem" ? Na jaki temat ?

Znasz ich, piszesz chamskie komentarze na ich portalu spod tyldy na ich temat jak tchórz i łajza ostatnia, co to o tobie świadczy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
3 maja 2019r. o 21:31
Czeremcha, raczej się nie znamy :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 maja 2019r. o 22:20
~Złotorudy Sadziec napisał(a): 3maja z czego tu się cieszyć?Co innego gdyby rzeczywiście Polską rządzili Polacy.Do wiadomości wszystkich Polaków.Polacy nigdy nie zrównają się zarobkami z zachodem Europy-dlaczego?Rządziło PO i całe zyski z gospodarki wyparowały do Niemiec.Rządzi PIS i wszystko idzie do Izraela.Niemcy zawsze będą pilnować swoich interesów i żydzi też,dlatego Polacy będą tylko robić na ich fortunę.Jak nie niemiec to żyd! Niech ktoś wymieni chociaż 2 nazwiska z dziada pradziada Polskie z tych osób które zasiadają w polskim sejmie i senacie.Jest ktoś w ogóle taki jak Polak w tym sejmie??? Nigdy my Polacy nie będziemy mieć dobrze w tym Polinie,bo tyramy na żydów i niemców!Wpiszcie w przeglądarce kto jest kim przy okrągłym stole?


Amen w/g mojej wiedzy.

Nic dodać , nic ... wróć . Należy dodać , że moje pokolenie i pokolenie moich rodziców tyrało na Ruskich . Przyszła dobra zmiana po popaprańcach , a właściwie NOWA KONSTYTUCJA w 97 r ubiegłego stulecia , jeśli już o konstytucjach gadamy , okupant się zmienił , a kij na dupie , choć inny , to dalej boli , jak moich rodziców ... .

Przygłup Duda , wzorem któregoś z kacyków KC , nawołuje dzisiaj , żeby członkostwo w eurokołchozie wpisać do Konstytucji , tak , jak kiedyś " bratnią przyjaśń " :D Narodu Polskiego z Komitetem Centralnym KPZR , a nasz lokalny pan Prezydent mówi ...

" Polska kilka razy traciła i odzyskiwała niepodległość. ... "

Panie Prezydencie Dwuimienny :) Głupia Pannazdzieckiem pyta światłego , wykształconego Człowieka ... kiedy to Polanie , nie Polin była niepodległa , bo w/g mojej wiedzy od 966 ... zapomnij o niepodległości :D Zmienia się tylko but , który w dupę kopie panie Prezydencie :)

Oczywiście nie liczę na pańską " odpowieć " :D

ps. widzisz głupia Papugo , gdyby pan Prezydent , niezależnie od szczebla sprawowanej władzy , traktował Ludzi , jak ludzi ... celowo , małą literą ... , bo wielkość bywa skromna :)
Nie koniecznie musi się pchać na świeczniki i żerować na zusowskich składkach emerytalnych i pensyjkach urzędników państwa istniejącego jedynie teoretycznie , jak mawiał Sienkiewicz :)

To ... nie schowa głowy w piach , jak struś ...

Zgromadzeni na placu ratuszowym , proszę Was , spróbujcie zrozumieć , czym prawników mami obecnie obowiązująca Konstytucja , która nie ma nic wspólnego z podświadomym pragnieniem szczęścia Każdego Człowieka :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowy Kuflik niezalogowany
3 maja 2019r. o 23:57
To bardzo dobry tekst. Zgadzam się ze wszystkim. To czysto teoretyczne państwo. Na terenie Polski i Niemiec wybudowano szereg "obozów pracy" w, których pracują zdolni i wykształceni młodzi Polacy tylko dla tego, że nasze tak zwane elity zapamiętani w swojej pazerności na wszystkich szczeblach władzy łapią co się da Polskę mając w pogardzie. Został nam jeszcze język polski - nie długo ... Nie musimy jechać do Niemiec aby pracować u niemca i u niego te pieniądze wydawać to już jest w naszych ganicach. Na Polskiej wsi już prawie nie produkuje się żywności, polska wieś kupuje w niemieckich sklepach. Konstytucja RP składa się z zaprzeczeń nie dając szans zwykłemu człowiekowi. UE to wielka szansa dla jej członków lecz nie dla Polski ,którą zręcznie trzymają za "twarz" Niemcy, Francja i Rosja. Nie ma obecnie żadnej opcji politycznej, która by scaliła naród i pomogła się odrodzić. To stado "polityków" niepodzielnie sprawujące władze po 1989 roku widzą tylko siebie i swoje interesy, niszcząc każdą opcję lub człowieka, który ma pomysł na Polskę czy region. Po raz pierwszy NIE PÓJDĘ NA WYBORY - nie będę głosował na żrące się ze sobą" PSY".
Jest mi bardzo, bardzo PRZYKRO, że Polska ginie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielona Róża niezalogowany
4 maja 2019r. o 7:07
~~Barwinkowy Kuflik napisał(a): To bardzo dobry tekst. . Po raz pierwszy NIE PÓJDĘ NA WYBORY - nie będę głosował na żrące się ze sobą" PSY".
Jest mi bardzo, bardzo PRZYKRO, że Polska ginie.


Kuflik nie rób tego ,przemyśl to jeszcze raz .Jest jeden człowiek ,który może uratować nasz kraj ,
ON CI.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 maja 2019r. o 7:20
~~Barwinkowy Kuflik napisał(a): ... NIE PÓJDĘ NA WYBORY - nie będę głosował na żrące się ze sobą" PSY". ...


Bardzo dobry wybór Kuflik :)

Jest absolutnie obojętne jaka opcja polityczna sprawuje władzę , albowiem chleba od tego nie przybywa. Jak słusznie zwróciłeś / aś uwagę należy reaktywować produkcję rolną , wraz z odbudową stad , oraz szeroko rozumianą opłacalnością produkcji rolnej. Reaktywować narodową gospodarkę , nawet jeśli miało by to znaczyć konieczność nacjonalizacji niemieckich montowni w Polsce , dla przykładu bolesławiecki Gerrerseimer , dawna Polfa . Ale przede wszystkim , jeśli o Konstytucji gadamy , to trzeba ją zmienić ... przynajmniej w paragrafie 220 , bo cała reszta to kosmetyka dla mas. Otóż państwo , które nie ma władzy nad własnym systemem monetarnym , jest państwem jedynie teoretycznym , jak słusznie mawiał Sienkiewicz. H ... D ... i kamieni kupa.

Jakiś czas temu proponowałem panu Dwuimiennemu , aby mocą urzędu wprowadził do obrotu lokalną walutę , wszak takie rzeczy dzieją się na świecie , tylko żydowska TV o tym nie gada. Grochem o ścianę konformizmu. Ale nie ma się co dziwić panu Prezydentowi , skoro prezio Duda ględzi coś o Polin i eurokołchoz wpisuje do Konstytucji , Premier lekką rączką finansuje hamerykańską rekinerię finansową , a nawet człowieka z " układu zamkniętego " można załatwić na gali Owsiaka.

Ja , podobnie jak Ty Kuflik , płaczę po Polsce ... wychodzi mi na to , że założenia Klubu Rzymskiego , takiej agentury NWO , stają się faktem za mojego życia. Oni sobie tam qurwa założyli , że w kraju nad Wisłą ma żyć 15 milionów posłusznych , bezmyślnych niewolników korporacji.

Miska ryżu i do roboty , a jak coś nie pasi , to w piach.

Mimo wszystko , miłej soboty Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
4 maja 2019r. o 8:03
~~Brzoskwiniowa Czeremcha napisał(a):
kc napisał(a):
~~Fioletowoczarna Porzeczka napisał(a): Już wierze w Twoje zapewnienia ha ha ha ha ha


Dziwny ten twój nerwowy śmiech.

Napiszę ci coś więcej, co pewnie wywoła u ciebie szok, nie znam Bernarda ani emema.


Szok że tak łatwo się przyznałeś ze piszesz według zasady "nie znam ale sie wypowiem". Ja za to znam obu "dziennikarzy" Benia i emema. Jak oni kogos popieraja, to przegrana murowana.


Kiniu, Grazio, może tego nie zrozumiecie, ale w życiu są zasady. Wy nie mierzcie wszystkich swoją miarą. Wasze idee i przekonania wypiera mamona darowana wam przez waszego pana. Zawsze będziecie niewolnikami i nie zrozumiecie ludzi wolnych. Przegrany nie uległ, a po waszych komentarzach widać czego i kogo się boicie. Powolutku :) Przyjdzie wasza kolej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowy Bieluń niezalogowany
4 maja 2019r. o 8:11
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Barwinkowy Kuflik napisał(a): ... NIE PÓJDĘ NA WYBORY - nie będę głosował na żrące się ze sobą" PSY". ...


Bardzo dobry wybór Kuflik :)

Jest absolutnie obojętne jaka opcja polityczna sprawuje władzę , albowiem chleba od tego nie przybywa. Jak słusznie zwróciłeś / aś uwagę należy reaktywować produkcję rolną , wraz z odbudową stad , oraz szeroko rozumianą opłacalnością produkcji rolnej. Reaktywować narodową gospodarkę , nawet jeśli miało by to znaczyć konieczność nacjonalizacji niemieckich montowni w Polsce , dla przykładu bolesławiecki Gerrerseimer , dawna Polfa . Ale przede wszystkim , jeśli o Konstytucji gadamy , to trzeba ją zmienić ... przynajmniej w paragrafie 220 , bo cała reszta to kosmetyka dla mas. Otóż państwo , które nie ma władzy nad własnym systemem monetarnym , jest państwem jedynie teoretycznym , jak słusznie mawiał Sienkiewicz. H ... D ... i kamieni kupa.

Jakiś czas temu proponowałem panu Dwuimiennemu , aby mocą urzędu wprowadził do obrotu lokalną walutę , wszak takie rzeczy dzieją się na świecie , tylko żydowska TV o tym nie gada. Grochem o ścianę konformizmu. Ale nie ma się co dziwić panu Prezydentowi , skoro prezio Duda ględzi coś o Polin i eurokołchoz wpisuje do Konstytucji , Premier lekką rączką finansuje hamerykańską rekinerię finansową , a nawet człowieka z " układu zamkniętego " można załatwić na gali Owsiaka.

Ja , podobnie jak Ty Kuflik , płaczę po Polsce ... wychodzi mi na to , że założenia Klubu Rzymskiego , takiej agentury NWO , stają się faktem za mojego życia. Oni sobie tam qurwa założyli , że w kraju nad Wisłą ma żyć 15 milionów posłusznych , bezmyślnych niewolników korporacji.

Miska ryżu i do roboty , a jak coś nie pasi , to w piach.

Mimo wszystko , miłej soboty Wam życzę :)

Bardzo mi ciebie żal musisz się szybko leczyć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza