Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Święto Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej
~~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
4 maja 2019r. o 9:09
Jak posłuchałem wczoraj Tuska to zrozumiałem jaka jest różnica między rasowymi politykami z wizją i polotem od reszty politykierów z zaciśniętymi zębami i nienawiścią w oczach. Tusk i długo długo nic. Lokalnych politykierów z autorytetami typu Gwiazdowski nie maa co traktować poważnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Purpurowy Kocanki niezalogowany
4 maja 2019r. o 11:57
Nie rozumien co tu świętować,przecież konstyucja 3 maja znosila demokracje i wprowadzała monarchie dziedziczną
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
4 maja 2019r. o 13:54
ciekawe ile krzysiu ormowiec zaplacil za reklame na bolcu i czy ciemne okurary sa rekwizytem z portalu dla niepoznaki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zszarzały Orlik niezalogowany
4 maja 2019r. o 18:43
~~Czerwonobrązowy Bieluń napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Barwinkowy Kuflik napisał(a): ... NIE PÓJDĘ NA WYBORY - nie będę głosował na żrące się ze sobą" PSY". ...


Bardzo dobry wybór Kuflik :)

Jest absolutnie obojętne jaka opcja polityczna sprawuje władzę , albowiem chleba od tego nie przybywa. Jak słusznie zwróciłeś / aś uwagę należy reaktywować produkcję rolną , wraz z odbudową stad , oraz szeroko rozumianą opłacalnością produkcji rolnej. Reaktywować narodową gospodarkę , nawet jeśli miało by to znaczyć konieczność nacjonalizacji niemieckich montowni w Polsce , dla przykładu bolesławiecki Gerrerseimer , dawna Polfa . Ale przede wszystkim , jeśli o Konstytucji gadamy , to trzeba ją zmienić ... przynajmniej w paragrafie 220 , bo cała reszta to kosmetyka dla mas. Otóż państwo , które nie ma władzy nad własnym systemem monetarnym , jest państwem jedynie teoretycznym , jak słusznie mawiał Sienkiewicz. H ... D ... i kamieni kupa.

Jakiś czas temu proponowałem panu Dwuimiennemu , aby mocą urzędu wprowadził do obrotu lokalną walutę , wszak takie rzeczy dzieją się na świecie , tylko żydowska TV o tym nie gada. Grochem o ścianę konformizmu. Ale nie ma się co dziwić panu Prezydentowi , skoro prezio Duda ględzi coś o Polin i eurokołchoz wpisuje do Konstytucji , Premier lekką rączką finansuje hamerykańską rekinerię finansową , a nawet człowieka z " układu zamkniętego " można załatwić na gali Owsiaka.

Ja , podobnie jak Ty Kuflik , płaczę po Polsce ... wychodzi mi na to , że założenia Klubu Rzymskiego , takiej agentury NWO , stają się faktem za mojego życia. Oni sobie tam qurwa założyli , że w kraju nad Wisłą ma żyć 15 milionów posłusznych , bezmyślnych niewolników korporacji.

Miska ryżu i do roboty , a jak coś nie pasi , to w piach.

Mimo wszystko , miłej soboty Wam życzę :)

Bardzo mi ciebie żal musisz się szybko leczyć .


Za późno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
4 maja 2019r. o 18:45
Obstawiam, że bardziej jest to "zabawna zemsta fotografa" za robienie zdjęć pracownikom tego portalu i umieszczanie na swojej stronie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
4 maja 2019r. o 19:44
Nie widzę nic szczególnego w tym zdjęciu.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
4 maja 2019r. o 19:58
Bo nic tam szczególnego nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowa Kostrzewa niezalogowany
4 maja 2019r. o 21:21
O sakralna obłudo! O eklezjalna hipokryzjo!
Papież Pius VI pobłogosławił targowicę i wyraził życzenie: "aby stworzenie konfederacji stało się początkiem niewzruszonej spokojności i szczęścia Rzeczypospolitej" (ups!).
Sejm Wielki chcąc pomóc przełknąć tę bardzo gorzką dla Kościoła pigułkę jaką była dla nich niewątpliwie Konstytucja podjął decyzję o ufundowaniu budowy Świątyni Opatrzności Bożej. Kościół udupił Konstytucję a teraz domaga się realizacji ówczesnej uchwały sejmu... - tak więc kler broniąc swoich przywilejów doprowadził Polaków do ponad stuletniej niewoli a durny naród nie znający historii buduje z wdzięczności za niewolę ŚWIĄTYNIĘ OPATRZNOŚCI BOŻEJ !!!!!!! Oto obraz polskiego Kościoła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.