Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Syf na Jeleniogórskiej
~Zzieleniała Kalia 20 maja 2019r. o 11:47
Syf to domena Bolesławca!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Białawoszara Wiśnia 20 maja 2019r. o 11:59
Tam ścieżka prowadzi do Leśnego Potoku więc warto wysysłać tam służby co jakiś czas bo niestety bydło bydłem ale koszy na śmieci też mało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cynamonowa Cebulica 20 maja 2019r. o 13:34
Spróchniałe drzewa padają niszcząc plotki postawione przy drodze i stwarzają niebezpieczeństwo . Trawa po kolana maskuje odchody i psie i ludzkie . Niedługo śmieci zamaskują trawę i odchody pozostawiając to piękne miejsce miejskim wysypiskiem i szaletem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Gajowiec 20 maja 2019r. o 14:13
Może zamiast szukać tanich sensacji z popularnych w poprzednim ustroju donosów prowadzilibyście co jakiś czas artykuły o zachowaniu czystości i edukacji w tym kierunku? Samo się nie naśmieciło i póki ludzie będą mieli mentalność na poziomie 100 lat za "afro-amerykanami":) to się nie zmieni. Mało koszy nie jest wytłumaczeniem, sam idąc do lasu, w góry, gdziekolwiek zabieram swoje śmieci ze sobą i wyrzucam w pierwszym do tego zdatnym miejscu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Ubiorek 20 maja 2019r. o 14:16
nie da się ukryć, syf to syf? Kto za to odpowiada?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglany Heliotrop 20 maja 2019r. o 14:44
Generalnie w mieście jest brudno, kiedyś były służby oczyszczania miasta teraz ta instytucja chyba tylko opróżnia śmietniki. Tereny zielone tylko koło ratusza zadbane planty już gorzej a im dalej od centrum jest coraz gorzej ….. także temat ważny bo śmieci zalegają na skwerach, trawnikach, alejkach spacerowych ….dbajmy o porządek ale temat też dla służb…..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółta Maciejka 20 maja 2019r. o 15:22
Brak poszanowania dla przyrody, zwierząt, siebie, swoich bliskich i przyszłych pokoleń . Miałeś siłę przynieść butelki do lasu miej siłę zabrać ze sobą śmieci.

Nikomu nie zależy na utrzymaniu porządku,
a co niektórzy wywożą do lasu opony, gruz, śmieci, elektronikę, części samochodowe :(Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowa Runianka 20 maja 2019r. o 16:20
Tzw. Brama Miasta przedstawia obraz" nędzy i rozpaczy" Ta niby wizytówka miasta mówi wszystko o gospodarzu.Miasto jest poprostu brudne(wyjątek ul.1000 lecia.)Urzędników absorbuje Centrum Przesiadkowe.Następna fasadowa inwestycja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Fiege - praca !