Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Syf na Jeleniogórskiej
~~Szmaragdowozielony Migdałowiec 21 maja 2019r. o 14:14
Likwidacja Straży Miejskiej to ok.2mln zł, za te pieniądze można utrzymać zieleń i czystość w mieście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotobrązowa Pęcherznica 21 maja 2019r. o 14:56
To nic nie da, kobiety sprzątały dziś rano chodniki, a po wyjściu dzieci se szkoły narzucane pełno kartek wyrwanych z zeszytów, nadgryzione jabłka, butelki z niedopitym napojem. Po drodze też niektórzy chłopcy szarpią żywopłot, bo coś z rękami trzeba zrobić. Przebiegłości tym dzieciom nie brak, bo robią to poza zasięgiem kamer szkolnych, ale na tej samej ulicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowozielony Migdałowiec 21 maja 2019r. o 17:23
~Złotobrązowa Pęcherznica napisał(a): To nic nie da, kobiety sprzątały dziś rano chodniki, a po wyjściu dzieci se szkoły narzucane pełno kartek wyrwanych z zeszytów, nadgryzione jabłka, butelki z niedopitym napojem. Po drodze też niektórzy chłopcy szarpią żywopłot, bo coś z rękami trzeba zrobić. Przebiegłości tym dzieciom nie brak, bo robią to poza zasięgiem kamer szkolnych, ale na tej samej ulicy.
To nie ten problem ,teren przy jeleniogórskiej to zaniedbania od kilkudziesięciu lat. Może nawet od 1945 r.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotobrązowa Pęcherznica 21 maja 2019r. o 19:32
Syf i brudasy na jednej ulicy to problem, a na innej już inny problem. Przecież to samo miasto i mieszkańcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawy Bluszcz 21 maja 2019r. o 22:31
przy leśniej w okolicach strumyka tez jest pełno syfu wala sie wszystko co moze , nawet szkło a przeciez tam zwierzeta ,zasługuja na czystosc i bezpieczenstwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Fiege - praca !