Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poszukiwania w Gierałtowie
~Szarawozielona Daglezja niezalogowany
30 czerwca 2019r. o 21:36
Dramat!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnawy Judaszowiec niezalogowany
30 czerwca 2019r. o 23:46
Tak, tragedia. Ale niestety, pewnie jak zawsze, będzie za nią odpowiedzialna osoba poszukiwana. Przecena swoich umiejętności, czesto alkohol, brak samodzielnego myślenia, jest najczęściej przyczyną takich tragedii. Wszyscy (mam na mysli dorosłych) jesteśmy za siebie i swoje decyzje odpowiedzialni. Czasem po prostu warto pomyśleć, zanim poddamy się chwili. Głowa na karku przede wszystkim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognisty Limnantes niezalogowany
1 lipca 2019r. o 0:09
~~Błękitnawy Judaszowiec napisał(a): Tak, tragedia. Ale niestety, pewnie jak zawsze, będzie za nią odpowiedzialna osoba poszukiwana. Przecena swoich umiejętności, czesto alkohol, brak samodzielnego myślenia, jest najczęściej przyczyną takich tragedii. Wszyscy (mam na mysli dorosłych) jesteśmy za siebie i swoje decyzje odpowiedzialni. Czasem po prostu warto pomyśleć, zanim poddamy się chwili. Głowa na karku przede wszystkim.

Ten pan był pod wpływem ludzie upominali go aby nie wchodził do wody
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognisty Limnantes niezalogowany
1 lipca 2019r. o 0:11
~~Błękitnawy Judaszowiec napisał(a): Tak, tragedia. Ale niestety, pewnie jak zawsze, będzie za nią odpowiedzialna osoba poszukiwana. Przecena swoich umiejętności, czesto alkohol, brak samodzielnego myślenia, jest najczęściej przyczyną takich tragedii. Wszyscy (mam na mysli dorosłych) jesteśmy za siebie i swoje decyzje odpowiedzialni. Czasem po prostu warto pomyśleć, zanim poddamy się chwili. Głowa na karku przede wszystkim.

Ten pan był pod wpływem ludzie upominali go aby nie wchodził do wody
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowa Fortegilla niezalogowany
1 lipca 2019r. o 0:12
Ja bym przynajmniej 3 razy przeczytał, to co się napisało... Ogólnie słabo...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnawy Judaszowiec niezalogowany
1 lipca 2019r. o 0:19
Jeśli powyższy komentarz dotyczy moje wpisu, radzę go trzy razy przeczytać. Jako ludzie dorośli, jesteśmy w pełni odpowiedzialni za swoje zachowania. A jeśli prawdą jest to, co pisze osoba mnie cytująca, zawsze warto posłuchać innych. Nawet, gdy nam się wydaje, że tylko my mamy rację. Czasem warto schować głęboko swoje ego i przyznać innym rację.
Ale takie myślenie jest zarezerwowane wyłącznie dla ludzi, którzy mają cokolwoek pod kopułą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
1 lipca 2019r. o 8:55
~~Bladolawendowa Fortegilla napisał(a): Ja bym przynajmniej 3 razy przeczytał, to co się napisało... Ogólnie słabo...


przeczytalem raz i wszystko zrozumialem....to raczej twoj poziom jest niski...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnoceglasty Łubin niezalogowany
1 lipca 2019r. o 9:02
No i kto mądrzejszy???? Prostaki!!! Nie znacie przyczyny tragedii a się wypowiadacie !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza