Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kilka słów o nowej galerii w Bolesławcu
~~Czerwony Żylistek niezalogowany
24 lipca 2019r. o 8:14
maly85 napisał(a):
Masz rację trzeba żyć:)tylko jest jedno małe ale,trzeba właśnie te kawałki betonu zostawiać,bo to jedyne ślady w tych miejscach po tym co tam się działo.równie dobrze można zrównać z ziemią pozostałości po obozach itp.bo po co one komu jak można tam galerie postawić.Pamiętajmy o jednym,że to co się działo w tamtych czasach miało ogromny wpływ na to ,że teraz żyjesz.powinniśmy szanować historie oraz każdy jej ślad.bo np dzisiaj patrząc na współczesne życie np młodych ludzi,nie wyobrażam sobie wojny z ich udziałem.te lamy życia które tylko patrzą jakie spodnie założyć i czy koszulka mu pasuje lub fryzura.dla nich właśnie galeria jest wszystkim.patrząc na nich jeszcze większego nabieram szacunku do ludzi walczących w tamtych czasach o to żebyś ty mógł żyć w Polsce.częścią wojny nie były tylko walki ale także ludzie którzy byli skazani na zagładę.


Małe ale to te twoje Kocham Bolec.Info ety.
Zapamiętaj jedno - człowiek może żyć bez flagi, granic, historii Niemiec i Izraela.
Nie wyobrażasz sobie wojny z udziałem młodych? Jakie to przykre, nie będą się umieli mordować za flagę i krzyżyk ;(
Ja nie mam szacunku do ludzi walczących, mam szacunek dla tych co odmówili walki bo dzięki nim świat był lepszy ale tych głupszych było więcej i było jak było.
Pamiętaj, odmówić gdy tłuszcza jest za to bohaterstwo a lecieć z prądem to sieroctwo.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Posiwiały Bratek niezalogowany
24 lipca 2019r. o 8:17
A ja trochę z innej beczki- Żabka na Jana Pawła jest już od dłuższego czasu zamknięta. Wykończyła się sama - bez galerii. A szkoda:-(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
24 lipca 2019r. o 8:20
Naczelny betoniarz sprzeda wszystko...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
24 lipca 2019r. o 8:37
tak ważny pomnik pewnie po renowacji znajdzie godne miejsce proponuje nowo wyremontowany skwer na ul. A. Asnyka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
24 lipca 2019r. o 8:39
PRZYTOCZĘ SŁOWA JEDNEGO Z RADNYCH MIASTA : Jak nie masz pomysłu na zagospodarowanie miasta to zostaw ten teren potomnym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
24 lipca 2019r. o 9:06
miasto powinno upamiętnić w jakiś sposób te straszna zdarzenia jakie były w tych okolicach za panowania niemieckiego nazizmu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółta Przylaszczka niezalogowany
24 lipca 2019r. o 9:06
Tesco już od dawna upada. Mała strata. A galerie powinny zadbać o różnorodność. Bo jak wszędzie będzie to samo, tj. CCC, Pepco, Polomarket i Martes Sport, to faktycznie wszystkie upadna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malinowy Milin niezalogowany
24 lipca 2019r. o 9:15
Dajcie spokój z narzekaniem. Tablica powinna stanąć w muzeum Bolesławca i to wystarczy. Obecnie mieszkańcy chcą zmian na lepsze, a nie zaściankowości. Sam też wyrażam zgodę, by nad moimi prochami po 70 latach zbudowano lotnisko, basen, albo jeszcze większą galerię handlową.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo