Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zlekceważyli pomnik Niepodległości?
~~Woskowożółta Mahonia niezalogowany
14 sierpnia 2019r. o 21:19
cały Bolesławiec powinno się przyłączyć do Niemiec , sami tęczowcy i anty Polacy , w du.pie mają naród tradycję i HONOR
Cały ten Boleśławiec jedno wielkie antyrządowe i anty państwowe miasto.
Jak tylko ktoś coś poruszy jakiś temat , to tylko aby oczernić nasz Polski naród wypowiadają się bezmózgi z PO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Dąb niezalogowany
14 sierpnia 2019r. o 21:34
Dla mnie to zwyczajne niechlujstwo. Nie wolno tak robić nawet na chwilę. Ten kto polecił tak zrobić to zwyczajny ....

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Bluszczyk niezalogowany
14 sierpnia 2019r. o 21:34
czy to jest ''lekceważenie''?
nie takie pomniki ''lekceważono'' w tym kraju ;)

a to że ''adrian'' jakimś tam ''partonatem'' objął to niby święto jest nic nie znaczące jeśli przypomnimy sobie jego poprzedni kiedy to ''patronował '' świętu kolaboracyjnej brygady świętokrzyskiej

jakby nie było ...jest to święto ceramiki i nawet dla mnie - co jej nie lubię i u mnie w domu nie znajdzie się jej najmniejsze szkiełko :) może on stać ...


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkła Gazania niezalogowany
14 sierpnia 2019r. o 21:36
~~Krwistoczerwony Bluszczyk napisał(a): czy to jest ''lekceważenie''?
nie takie pomniki ''lekceważono'' w tym kraju ;)

a to że ''adrian'' jakimś tam ''partonatem'' objął to niby święto jest nic nie znaczące jeśli przypomnimy sobie jego poprzedni kiedy to ''patronował '' świętu kolaboracyjnej brygady świętokrzyskiej

jakby nie było ...jest to święto ceramiki i nawet dla mnie - co jej nie lubię i u mnie w domu nie znajdzie się jej najmniejsze szkiełko :) może on stać …

Dla mnie tez byle nie na kołach.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłota Gazania niezalogowany
14 sierpnia 2019r. o 21:39
Najpierw pisali - jaki ten pomnik ciulowy . teraz profanacja. Jak wiatr zawieje. Może ten portal powinien zająć się pogodą. Może czytajcie swoje archiwalne artykuły bo to się dziwne robi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Dąb niezalogowany
14 sierpnia 2019r. o 22:05
~~Brązowozłota Gazania napisał(a): Najpierw pisali - jaki ten pomnik ciulowy . teraz profanacja. Jak wiatr zawieje. Może ten portal powinien zająć się pogodą. Może czytajcie swoje archiwalne artykuły bo to się dziwne robi.



Gdzie o tym pisali, daj link.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Sanwitalia niezalogowany
14 sierpnia 2019r. o 22:14
Ztego miejsca ma ruszyć glina show więc i dzban przygotowany do imprezy jutro święto więc nie będzie ludzi by przetransportować dzban na to miejsce Postoi porozmawia z orłem i odjedzie chyba się nie pobiją kto pozostanie na tym miejscu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rumiana Fortegilla niezalogowany
14 sierpnia 2019r. o 22:35
Marczewskie zamknijcie ten swoj żałosny portalik, nic tylko jątrzenie kupczym na was jak na lgbt

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.