Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Promedica zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prezydent Bolesławca w kropce
~Płowobrązowy Ligustr 20 sierpnia 2019r. o 11:35
Partyjni czy niepartyjni. W co tu jest grane!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka 20 sierpnia 2019r. o 11:50
Wystartują tak jak z Fair Play :D
Za słabi na politykę krajową.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Kostrzewa 20 sierpnia 2019r. o 13:28
Co z tego kto wygra wybory? Jak się nie będzie słuchał odpowiednich ludzi i będzie robił co będzie chciał to powiesi się w łóżku :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatny Rabarbar 20 sierpnia 2019r. o 13:58
Tzw.Bezpartyjni Samorządowcy to cichy poplecznik PIS.Zdobędą 2-3% glosów co przy metodzie d"Hondta daje premię PIS . Po to chyba tylko startują !!! Marszałek Przybylski czuwa.Koalicja Bezpartyjnych z PIS w sejmiku dolnośląskim zobowiązuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Alabastrowa Frezja 20 sierpnia 2019r. o 18:05
Niech idzie do sejmu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Tygrysówka 20 sierpnia 2019r. o 18:23
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szafirowa Gailadia 20 sierpnia 2019r. o 18:54
On nigdy poza opłotki Bolesławca się nie wybije! Jest niewybieralny. I co najgorsza, wie o tym ! Kiedyś startował do Sejmu i wynik był żenujący, więc boi się porażki i złego pijaru. Onegdaj wymyślił sobie po studiach politycznych stołek naczelnika miasta i cel swój zrealizował. To było wieki temu. Teraz samotnie podąża w koleinach samozadowolenia,kompleksów i znudzenia sobą. Szkoda, że musimy mu towarzyszyć od blisko 20 lat...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnożółta Portulaka 20 sierpnia 2019r. o 22:44
..."Ważni działacze Bezpartyjnych Samorządowców sami nie wiedzą kto i po co wystartuje w tych wyborach"...To niech nie startują, bo i po co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Promedica zaprasza