Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Urszula Magryś kandydatką KO
~~Bladoczerwona Krwawnica niezalogowany
21 sierpnia 2019r. o 22:10
Nie czuje się pani wolna i bezpieczna? To proszę wyemigrować do takiej np. Szwecji, Niemiec, Holandii czy Belgii, do dzielnicy muzułmańskiej. Tam z pewnością brodaci panowie wprowadzą panią w nowy wymiar wolności, o jakiej się pani nie śniło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Bambus niezalogowany
22 sierpnia 2019r. o 6:30
Ta pani się nie wyspała i bredzi ,a jakie to zagrożenie czuje ,może na zachód niech się pofatyguje .Dla niektórych to jest zwyczajna magia KORYTA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iliowobłękitna Męczennica niezalogowany
22 sierpnia 2019r. o 6:43
~~Płomiennorudy Bambus napisał(a): Ta pani się nie wyspała i bredzi ,a jakie to zagrożenie czuje ,może na zachód niech się pofatyguje .Dla niektórych to jest zwyczajna magia KORYTA.

Jasne Piebiak , daj se siana .,Do polityki nie idzie się dla pieniędzy , wystarczy nie kraść i inne wasze Kocham Bolec.Info ety .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Szczawik niezalogowany
22 sierpnia 2019r. o 6:51
ZAGŁOSUJĘ WTEDY JAK STANOWCZO ODETNĄ SIĘ OD ZBOKÓW I POWIEDZĄ GDZIE SĄ MOJE PIENIĄDZE Z OFE ORAZ 250 MILIARDÓW Z VAT?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
22 sierpnia 2019r. o 8:36
Pisze Pani: "Nie ukrywam, że długo mnie namawiano do startu bo nie chciałam się zgodzić. "
Taka deklaracja nie jest zbyt szczęśliwa dla kandydata... Styl "nie chcę, ale muszę", to komunikat dla wyborców, że to tak trochę na siłę ten Pani start. Kandydat musi sam bardzo chcieć od początku. Proszę przy okazji powiedzieć kto został w tej bolesławieckiej PO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszary Kielichowiec niezalogowany
22 sierpnia 2019r. o 12:46
"Nie podoba mi się to co dzieje się w moim kraju - mówi. - Chcę by moje wnuki czuły się wolne i bezpieczne a dzisiaj nie mam takiej pewności. " Jestem za tym , odblokować przyjmowanie emigrantów, wprowadzić LGBT do przedszkoli i podstawówek. Zakazać nauczania religii no i jak w Holandii zalegalizować marychę. W najbliższych wyborach na Prezydenta RP będę głosował na towarzysza Biedronia / Wiosna - SLD / to już się tym zajmie i przypilnuje - jestem przekonany , że nasze wnuki będą szczęśliwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszary Tytoń niezalogowany
22 sierpnia 2019r. o 13:39
Dlaczego nie wsparła Pani flagowego programu POKO , Emerytura 67 tylko ucieka Pani na emeryturę w 60 roku życia ?!
Nie boi się Pani głodowej emerytury ?
Czy liczy Pani na Emeryture + , od PiS - u ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieski Jałowiec niezalogowany
22 sierpnia 2019r. o 14:35
Tak sobie poczytałem komentarze pod tym postem i drugim dotyczącym kandydatów PiS. I doszedłem do ciekawych wniosków. Tutaj, pomimo że wypowiadają się sami przeciwnicy polityczni to pełna kultura, wypowiedzi są merytoryczne z rzeczowym przedstawieniem swojego stanowiska. Czyżby zwolennicy PiS-u to jednak nie były jakieś męty spod budki z piwem, jak to się nam ciągle wpiera w polskojęzycznych mediach? Odnoszę więc wrażenie że to ludzie kulturalni i wykształceni popierają PiS.
A pod tym drugim artykułem aż wstyd czytać, jaka agresja bije z wypowiedzi zwolenników KO, PO czy jak tam oni się teraz zwą. Po prostu wielkie żenua. Prędzej w tej grupie wypatrywałbym zwolenników mocnych trunków i wstrętu do wszelkiej roboty. Jest też tam kilku adwersarzy, którzy stanęli w obronie hejtowanych kandydatów PiS. I tu zaś niespodzianka, znów pełna kultura i rzeczowa argumentacja.
Może faktycznie rzeczywistość wcale nie wygląda tak jak nam to TVN wpiera. Ludzie wykształceni i kulturalni głosują na PiS a nie POKO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza