Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Żydzi w Bolesławcu
~~Błękitnozielona Tibuchina niezalogowany
30 sierpnia 2019r. o 13:02
Takie artykuły są potrzebne. Trzeba wiedzieć gdzie Żydzi mieszkali aby nie kupować tam mieszkań. Głupio byłoby tak coś kupić i zaraz musieć oddać albo płacić za wynajem.
Proszę o następne ze szczegółami co, gdzie i jak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobrunatny Motylek niezalogowany
30 sierpnia 2019r. o 13:15
Polska od wieków była dla nich schronieniem. A teraz niedość, że Niemcy nas okradli to oni chcą chcą od nas wyłudzić pieniądze za to co niem czy im ukradli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rubinowa Fortegilla niezalogowany
30 sierpnia 2019r. o 13:42


to się dzieje teraz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowy Nachyłek niezalogowany
30 sierpnia 2019r. o 13:59
ramaj napisał(a):
Bernard napisał(a):
~Modra Kokoryczka napisał(a): Dobrze źe ten czas i okres dla Bolesławca się skończył i niech więcej pejsy tu nie wracają bo to nie kończące się pasmo problemów i kłopotów.


"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
To o tobie.


Stanisław Lem

Nikt jeszcze tego nie udowodnił a zatem autor nie jest znany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowy Nachyłek niezalogowany
30 sierpnia 2019r. o 14:01
Bernard napisał(a):
~Modra Kokoryczka napisał(a): Dobrze źe ten czas i okres dla Bolesławca się skończył i niech więcej pejsy tu nie wracają bo to nie kończące się pasmo problemów i kłopotów.


"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
To o tobie.

Czy to aby nie jest mowa nienawiści?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stalowoniebieska Śnieguliczka niezalogowany
30 sierpnia 2019r. o 14:50
To jest mowa nienawiści a jeszcze smutniejsze jest to że człowiekiem gardzi człowiek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
30 sierpnia 2019r. o 15:18
Ustawa 447 ..poczytajcie co teraz chcą od nas
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotordzawy Barwinek niezalogowany
30 sierpnia 2019r. o 19:59
Żydzi to nawet byli na księżycu i tam pozostawili swoje kamienice.. bedą pewnie chcieli je odzyskać..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.