Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie chcą etatowego członka Zarządu
~~Zielony Cis niezalogowany
29 października 2019r. o 20:03
fobiak napisał(a):
~~Miedziana Pernecja napisał(a): Bucem to Ty jesteś po pierwsze. ja cię nie wyzywam, a czasy to chyba Ty mylisz, chyba że jesteś resortowcem i w sklepach dla nich się zaopatrywałeś i nie wiesz lub nie chcesz wiedzieć co było w powszechnie dostepnych sklepach Społem. Była wóda, żeby rozpijać naród. Srtajkowali, bo wszystkiego zaczęło brakować, wszystko szło do CCCP, a i utrzymanie 400 tys. armi LWP sporo kosztowało plus słuzby w MSW.


to wymien, podaj adresy, gdzie w boleslawcu znajdowaly sie sklepy dla uprzywilejowanych (za zolta firanka). z wodka sie tez mylisz ale byl bimber, ktory pedzil jaruzelski aby rozpijac polakow. narod pil tyle samo ile pije dzisiaj, wiec albo nie masz pojecia o tym o czym piszesz albo swirujesz. strajkowali, jak w innych strajkach bo chcieli podwyzki a nie strajkowali dlatego, ze chcieli miec wiecej smietany i 2
sledzie wiecej. nie wszystko szlo do zsrr bo u chlopa mozna bylo wszystko kupic, chlop nie strajkowal i mial dla siebie i dla nierobow. czesc chlopow dorobila sie milionow.. skad mozesz wiedziec ile kosztowalo utrzymanie wojska polskiego (lwp to twoj wymysl) jak tego nikt nie moze wiedziec, prl chciala miec takie sily zbrojne to finansowala tyle ile wojsko potrzebowalo. a tutaj bucu masz linka, po to abys sie nie musial pytac twojej madrej mamusi i zapominalskich dziadkow, dotyczy ustawy z 1982 w sprawie rozpijania nierobow jak to ty nazywasz
http://instytutstaszica.org/wp-content/uploads/2019/03/Między-PRL-em-a-III-RP-prawne-społeczne-i-kulturowe-aspekty-polityki-alkoholowej-w-Polsce-1.pdf
Dopisane 29.10.2019r. o godz. 19:55:link, zdaje sie nie pokazuje wyswietla artykulu, moze tak
"POMIĘDZY PRL-EM A III RP
Prawne, społeczne i kulturowe aspekty polityki

alkoholowej w Polsce. "


Buc to ciebie zrobił chamie niedouczony .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Głąbigroszek niezalogowany
29 października 2019r. o 21:17
kto buc ,kto cham ? bo już się pogubiłem

któremuś puściły nerwy .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Cis niezalogowany
29 października 2019r. o 22:10
~~Jaskraworudy Głąbigroszek napisał(a): kto buc ,kto cham ? bo już się pogubiłem

któremuś puściły nerwy .


Fobiak buc i cham .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Maciejka niezalogowany
30 października 2019r. o 9:01
Czy nie lepiej było by odwołać ,,Parkingowego " z zastępcy Starosty i powołać na jego miejsce Chwojnickiego i zlikwidować ten sztuczny twór etatowego członka zarządu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Starozłoty Krwawnik niezalogowany
30 października 2019r. o 9:43
Ich Troje w Starostwie-to jest TO. Układ-to jest TO. Kasa-to jest TO. Członek -to jest TO. Reklama Ich Troje -to jest TO. Dziękuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Cebulica niezalogowany
30 października 2019r. o 10:35
Mam takie pytanie czy STS przyjmuje zakłady jutrzejszego głosowania o odwołanie Etatowego Członka Zarządu ja stawiam wszystkie moje pieniądze ,że za odwołaniem będzie 9 głosów za nieodwołaniem 12 .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszara Golteria niezalogowany
30 października 2019r. o 11:20
Pewnie tak będzie. Dogadali się już i etatowy członek zarządu dalej będzie miał ciepłą i dobrze płatna posadkę plus bardzo wysoką emeryturę z wojska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnozielona Kalina niezalogowany
30 października 2019r. o 15:13
Kurs STS, że go jutro odwołają. Za każde postawione 1000 zł do wygrania 1 grosz - czyli 1000, 01 zł taki jest kurs w STS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza