Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie chcą etatowego członka Zarządu
~~Indygowy Koleus niezalogowany
29 października 2019r. o 13:47
Sorry, a co to pitolenie ma do etatowego ? Chcecie rozwodnić temat ? Etatowy musi odejść i tyle. Kto będzie go chronił, ten mam nadzieję już do rady powiatu nie wejdzie. Mieszkańcy ocenią tych, którzy nie myślą o mieszkańcach, a tylko "jak grabić do siebie".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielona Wiekuistka niezalogowany
29 października 2019r. o 14:30
~~Indygowy Koleus napisał(a): Sorry, a co to pitolenie ma do etatowego ? Chcecie rozwodnić temat ? Etatowy musi odejść i tyle. Kto będzie go chronił, ten mam nadzieję już do rady powiatu nie wejdzie. Mieszkańcy ocenią tych, którzy nie myślą o mieszkańcach, a tylko "jak grabić do siebie".
Popieram pożyteczni idioci zaciemniają obraz sytuacji w Zarządzie Powiatu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
29 października 2019r. o 16:51
Myślę, że odpowiedź na pytania w artykule zawarte jest w otwartym iście C.Przybylskiego do Jarosława Kaczyńskiego
https://gazetawroclawska.pl/co-dalej-z-koalicja-bezpartyjnych-i-pis-na-dolnym-slasku/ar/c1-14487625
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziana Pernecja niezalogowany
29 października 2019r. o 17:41
Bucem to Ty jesteś po pierwsze. ja cię nie wyzywam, a czasy to chyba Ty mylisz, chyba że jesteś resortowcem i w sklepach dla nich się zaopatrywałeś i nie wiesz lub nie chcesz wiedzieć co było w powszechnie dostepnych sklepach Społem. Była wóda, żeby rozpijać naród. Srtajkowali, bo wszystkiego zaczęło brakować, wszystko szło do CCCP, a i utrzymanie 400 tys. armi LWP sporo kosztowało plus słuzby w MSW.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Głąbigroszek niezalogowany
29 października 2019r. o 17:46
i pomyśleć że TY Twoja rodzina przeżyła bez niczego ,no CUD

już wiem żyliście (nadziejom)celowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziana Pernecja niezalogowany
29 października 2019r. o 18:25
Przynajmniej nieswiadomie przyznałeś się jak ci dobrze się żyło korzystajac ze sklepów dla resortowców. Niestety nie każdy miał takie mozliwości za poprzedniego ustroju jak Ty i nie dziwie się, że dobrze wspominasz te czasy. Było ci bardzo dobrze i na tle innych miałeś praktycznie wszystko o czym inni nawet pomarzyć nie mogli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
29 października 2019r. o 19:55
~~Miedziana Pernecja napisał(a): Bucem to Ty jesteś po pierwsze. ja cię nie wyzywam, a czasy to chyba Ty mylisz, chyba że jesteś resortowcem i w sklepach dla nich się zaopatrywałeś i nie wiesz lub nie chcesz wiedzieć co było w powszechnie dostepnych sklepach Społem. Była wóda, żeby rozpijać naród. Srtajkowali, bo wszystkiego zaczęło brakować, wszystko szło do CCCP, a i utrzymanie 400 tys. armi LWP sporo kosztowało plus słuzby w MSW.


to wymien, podaj adresy, gdzie w boleslawcu znajdowaly sie sklepy dla uprzywilejowanych (za zolta firanka). z wodka sie tez mylisz ale byl bimber, ktory pedzil jaruzelski aby rozpijac polakow. narod pil tyle samo ile pije dzisiaj, wiec albo nie masz pojecia o tym o czym piszesz albo swirujesz. strajkowali, jak w innych strajkach bo chcieli podwyzki a nie strajkowali dlatego, ze chcieli miec wiecej smietany i 2 sledzie wiecej. nie wszystko szlo do zsrr bo u chlopa mozna bylo wszystko kupic, chlop nie strajkowal i mial dla siebie i dla nierobow. czesc chlopow dorobila sie milionow.. skad mozesz wiedziec ile kosztowalo utrzymanie wojska polskiego (lwp to twoj wymysl) jak tego nikt nie moze wiedziec, prl chciala miec takie sily zbrojne to finansowala tyle ile wojsko potrzebowalo. a tutaj bucu masz linka, po to abys sie nie musial pytac twojej madrej mamusi i zapominalskich dziadkow, dotyczy ustawy z 1982 w sprawie rozpijania nierobow jak to ty nazywasz
http://instytutstaszica.org/wp-content/uploads/2019/03/Między-PRL-em-a-III-RP-prawne-społeczne-i-kulturowe-aspekty-polityki-alkoholowej-w-Polsce-1.pdf



Dopisane 29.10.2019r. o godz. 19:55:

link, zdaje sie nie pokazuje wyswietla artykulu, moze tak
"POMIĘDZY PRL-EM A III RP
Prawne, społeczne i kulturowe aspekty polityki
alkoholowej w Polsce. "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółta Skimia niezalogowany
29 października 2019r. o 20:03
Nie mam zamiaru pisać z kims kto pisze wulgarnym językiem i mi ubliża. Widocznie takie wyniósł wychowanie z domu, wielkie mniemanie o sobie i wywywać innych. Z pogladów i treści pisanych widać, że to człowiek poprzedniego ustroju wychowany w marksizmie i leninzizmie. Zawsze pewnie 1 maja niósł czerwony sztandar w pierwszym szeregu i teraz brak mu tego to odreagowuje agresją. Pozostają mu tylko wspomnienia i filmy na you tubee o bratniej armii czerwonej. Konsomolec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.