Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie chcą etatowego członka Zarządu
~~Żółtawozielony Rumianek niezalogowany
28 października 2019r. o 19:51
~~Różowoczerwona Karagana napisał(a): Postulat usunięcia etatowego jest korzystny dla mieszkańców, bo zlikwiduje stratę publicznych pieniędzy dla osoby nie robiącej dla powiatu zbyt wiele dobrego. Poza tym, ten człowiek NIE POMAGA tym osobom, którym ma obowiązek pomagać, a zatem jest zbędny, a wręcz szkodliwy.
Ciekawy jestem jak to się będzie miało do układanki partyjnej, bo czasem losy mieszkańca nie są ważne - ważna jest polityka, którą mam w głębokim poważaniu.

Ja wiem jedno nawet Kaczyński tego układu nie jest w stanie zlikwidować tak będzie jak z Banasiem nietykalny .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroniebieska Róża niezalogowany
28 października 2019r. o 20:59
Pewnie jest już wszystko ugadane i samo głosowanie będzie jak zostało ugadane i dalej zostanie. Po prostu jest nie do ruszenia. Na układy nie ma rady i nawet Kaczor nic by nie wskórał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroniebieska Róża niezalogowany
28 października 2019r. o 21:13
Widzę, że odezwał sie kolejny człowiek PRL, który dużo zawdzięcza komunie. Oni budowali PRL i co zbudowali? Doś szybko ten PRL w sojuszu z CCCP runął. Brak było wszystkiego w sklepach, a ci co mieli dobrze tzw. siły resortowe mieli swoje sklepy to im było dobrze. Te czasy jak to mówią Czesi "Już nie watim". To ludzie budowali, a nie komuna, a ci ludzie ledwo koniec koniec wiązali, bo nic nie było. Tesknicie za komuna to Korea Północna zaprasza. to samo by było u nas jakby dalej była komuna. Dlaczego komuniści kształcili swoje dzieci na Zachodzie, kto miał pierwsze kantory jak nie byli komuniści i byli SB-cy. Za komuny w sklepie był tylko ocet, miód sztuczny i miętosy. Komuna rozpijała naród, bo takimi sie dobrze rządzi. Komuniści zrobili się teraz nagle prozachodni. Latami kupczyli na zachód, a teraz pchaja się tam do koryta, bo dobrze płacą. to gdzie te ide komunistyczne. Matka opowiadała mi jak za komuny można było być ukaranym kto miał w domu dolary. Tęsknicie za komuna to KRLD zaprasza, tam szybko zobaczycie swoje prawa. Przymusowe obozy pracy, powiesz coś to zaraz cię zamkną.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroniebieska Róża niezalogowany
28 października 2019r. o 21:18
Wara od mojego dziadka. Bronił mieszkańców polskich wsi na Kresach przed bandami UPA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroniebieska Róża niezalogowany
28 października 2019r. o 21:22
Jak zostanie dalej etatowym członkiem zarządu tzn. jest 100 razy cwańszy od wszystkich, którzy rządzą powiatem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkła Forsycja niezalogowany
28 października 2019r. o 21:51
szary Ty nawet nie wiesz o czym piszesz ,ale na studiach tego nie uczą ,chyba że w toruniu u ojczulka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Cis niezalogowany
29 października 2019r. o 8:01
~~Szaroniebieska Róża napisał(a): Jak zostanie dalej etatowym członkiem zarządu tzn. jest 100 razy cwańszy od wszystkich, którzy rządzą powiatem.

Leningradzka uczelnia uczyła strategii i nauka nie poszła na darmo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
29 października 2019r. o 8:41
Jesli SLD ustoi odpowiedzialni za to będą radni PiSu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza