Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie chcą etatowego członka Zarządu
~~Biskupi Judaszowiec niezalogowany
27 października 2019r. o 16:42
Takich dawnych towarzyszy z poprzedniego układu koło 70-tki coraz wiecej spotyka sie w kościele. Strach za swoje postępowanie, a tu już "jesień życia" i to w pełni. Boją się odpowiedzialności przed swoim odejściem na tamten świat, ale buta dlalej jest w nich i myślą, że dalej są na dawnych stanowiskach. Upajało ich pomiatanie ludźmi, tak ich uczył poprzedni system i mieli bardzo dobrze, zresztą teraz maja bardzo dobre emeryturki i zyją jak poączki w maśle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieski Maczek niezalogowany
27 października 2019r. o 16:52
znowu jadaszowiec?
Falco daj spokój
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brzoskwiniowy Jaskier niezalogowany
27 października 2019r. o 18:37
IPN pisze historię od nowa? Nie nie pisze, tylko teraz dodaje tych co głowe w piasek chowa, opisuja tych, którzy zwalczali ludzi, którzy mieli inne poglady niż komuna i widzieli to zło i głośno o tym mówili. Za to by przesladowani, niejednokrotnie bici i zatrzymywani, wyrzucani z pracy i internowani. Poczytaj sobie ksiażkę :więzienia stalinowskie w Polsce". Mój dziadek za to, że był w AK to kilka lat siedział, a powód był, za to że źle wypowiadał się o bratnim kraju Związku Radzieckim. Chrzesny za to samo kilka lat spędził na Syberii, za źle wypowiadanie się o ZSRR.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwony Jaśminowiec niezalogowany
27 października 2019r. o 20:04
ZNAM PANA STANISŁAWA Z BARDZO DOBREJ STRONY I NIE WIERZĘ ,ŻE SKRZYWDZIŁ KOGO KOLWIEK TO ,ŻE UMIE SIĘ USTAWIĆ TO JEST AKURAT DOBRYM STRATEGIEM POLITYCZNYM .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brzoskwiniowy Jaskier niezalogowany
27 października 2019r. o 20:28
To Pan jeszcze nie pracował pod jego rządami, zna go Pan, ale tylko pyrwatnie, nie służbowo, a jak nosił mundur to był delikatnie mówiąc"bardzo ciężki" i on o tym doskonale wie jak wszystkich traktował i poniewierał wszystkimi. Nie da się tego ot tak wymazać z pamięci i zapomnieć. Jego słowa " Ja ci wybaczam, ale nie zapominam". Wybaczał jakby był wtedy Bogiem, człowiek coś powiedział, a psy doniosły i już miał ciepło. Tak sie wtedy pracowało, praca polegała , żeby wystrzegać sie donosicieli, ale to człowiek nauczył sie dopiero po latach, że z takim trzeba uwazać o czym sie rozmawia, bo zaraz biegli szybko donieść. Chyba tyle wystarczy jak wtedy się pracowało i jak było. Jak sobie kogoś upatrzył lub mu go podsuneli to był niszczony na każdym kroku i nie miał życia. Tak było wtedy szanowny Panie, taka jest niestety smutna prawda i to prawdziwa. Kto tam nie był to nie uwierzy w to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwony Jaśminowiec niezalogowany
27 października 2019r. o 20:52
~~Brzoskwiniowy Jaskier napisał(a): To Pan jeszcze nie pracował pod jego rządami, zna go Pan, ale tylko pyrwatnie, nie służbowo, a jak nosił mundur to był delikatnie mówiąc"bardzo ciężki" i on o tym doskonale wie jak wszystkich traktował i poniewierał wszystkimi. Nie da się tego ot tak wymazać z pamięci i zapomnieć. Jego słowa " Ja ci wybaczam, ale nie zapominam". Wybaczał jakby był wtedy Bogiem, człowiek coś powiedział, a psy doniosły i już miał ciepło. Tak sie wtedy pracowało, praca polegała , żeby wystrzegać sie donosicieli, ale to człowiek nauczył sie dopiero po latach, że z takim trzeba uwazać o czym sie rozmawia, bo zaraz biegli szybko donieść. Chyba tyle wystarczy jak wtedy się pracowało i jak było. Jak sobie kogoś upatrzył lub mu go podsuneli to był niszczony na każdym kroku i nie miał życia. Tak było wtedy szanowny Panie, taka jest niestety smutna prawda i to prawdziwa. Kto tam nie był to nie uwierzy w to.

Myślę ,że w minionych czasach byłeś sierżantem w WKU i czujesz się poniżany .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łososiowa Mięta niezalogowany
27 października 2019r. o 21:57
Wywalić, zlikwidować, zapomnieć. Szkoda kasy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoruda Smagliczka niezalogowany
28 października 2019r. o 8:36
~~Szarożółty Wawrzynek napisał(a): ja nie jestem farbowany i końca się nie boję. Nie jestem chory na władzę, bo bez niej nie jestem nikim tak jak Ty. mam swoja godność i skończyłem dwie uczelnie cywilne , a nie uczelnie w CCCP.

Teraz widzisz ,że w CCCP uczyli bardzo dobrej strategii pan Chwojnicki poparł przed wyborami kandydaturę Romana na prezydenta i teraz w ramach rewanżu Roman zadbał o Chwojnickiego a ten spija śmietankę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.